4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam zagrać Bośnię (+2.5) żółtych kartach po kursie 2.31. Wejdzie jak w masło.
0
@Aaron10 U mnie działa.
2
@Kamiloza91 27 listopada.
2
@Martwy God of War!
1
@Rewolucja123 Trzyma przynajmniej poziom z pierwszego sezonu?
9
@kamilop Na lewym skrzydle będzie pasował idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rewolucja123 To jest już drugi sezon? Gdzie obejrzałeś poprzednie odcinki, bo na Netflixie najwidoczniej jeszcze nie ma.
0
@MesQueUnClub_87 a nie wiem, tak sobie napisałem.
0
@MesQueUnClub_87 Mbappe nie ma 31 lat.
0
@Volk BTTS na luzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DaPi To zależy czy chcesz, żeby ci wypadła xD
1
@tadzik447
6
@tadzik447 Incredible.
6
@NeroTFP Gdyby ktoś nie wiedział Twitter jak i Facebook ma funkcję tłumaczenia obrazów na tekst mówiony dla osób niewidomych..
0
@Pitera27 Moje kule mówią mi, że może być remis.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kenneth99 Warto było uczyć się francuskiego, niesamowity przekaz.
@Esteban_ 1 sek za późno, mogłem nie dłubać w kinolu..
3
@krzychu1526 Zawsze można powiedzieć, że znasz Francuski, ale tylko werbalnie.
8
@ForcaMilosz Teraz jakaś Katarzyna się odezwała, więc może się dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Ale ten cały Olx to Januszowo.. Najpierw zrzuciłem z ceny, nie ma problemu, później, że nie może odebrać czy mogę mu przywieźć (xD) Teraz pisze, że jest w centrum i jednak może podjechać, ale ma przy sobie nie wystarczającą kwotę i pyta się czy za tyle styknie xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@GeFcIo Tak, a propos reklam.
2
@Suzu Bosak Bosak 3 zł
3
@Shroud "Stop moving Ur head" xDD
0
@8Iniestazo8 a ja będę inny i powiem, że mnie nigdy nie kręciły MŚ. Ot, kilka meczy do obejrzenia.
4
@kenneth99 ♥
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/17951802_287812361657704_2236999241537699309_n.png.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQlpWgR_a9coCIrVgpAXBt95MhhWJJB2X4w6i8oTj4CIctkknlNJlVCuMRtw8wCxxF4&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=3c9523f9b62d754af325365178b20015&oe=5E590F9B
0
@Lenioq Co ja pacze xD
1
@IronSanHybrid Już widzę te wycieczki do baru po wygranym meczu xD