4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xVENUMx @Transu96 Bierz póki okazja, malinowego Redsa nigdy nie za mało ;d
2
@IronSanHybrid Raczej, nie inaczej ;D
5
@IronSanHybrid Już wiem kto zastąpi Daniela Craiga w nowych Bondach ;D
0
@Commando
1
@Commando Koulrofobia, lag mózgu xD
Edit. Albo i nawet wylew..
0
@Commando No i co w związku z tym, bo chyba nie rozumiem, jeżeli nie ma koulrofobii to w czym problem KEKW
1
@Socjopata i nikt ich się jakoś nie boi xD
0
@Commando Nie wiedziałem, że dzieci oglądają takie filmy, bo tylko u takich osób pojawiają się klauny na "imprezach" ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ranger3120 Zostawiasz już namoczony susz na następny dzień? Ja wsypuję 3/4 naczynia, zalewamy 3 razy i Out od razu.
2
@sebasek99 Tak, to jest Klopp xD
https://www.horizont.net/news/media/7/--69004.jpeg
1
@Mesi12 Wam to naprawdę nie dogodzisz xD
1
@Katalończyk 99 Czuje w kość, że to może być Real ;/
2
@krzychu1526 Mnie już od tygodnia kusi odpalić swoją świąteczną playlistę z Spotify
1
@tomono Wszystko po trochu.
0
@FCBeSeM Pieniążki muszą się zgadzać, czego się spodziewałeś? Nie jesteśmy małym klubikiem, który będzie rozgrywał presezon na własnym podwórku.
1
@PatrychoO He he, ale gupki :d
2
@BARCA_FOR_EVER Nie, to dalej ziemia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ProMILs Skoro na Switchu (6.2 cali) ludzie grają w Wiedźmina 3, to jaki jest problem grania na 15 calowym laptopie xD Może pora zastanowić się nad zakupem okularów ;D
0
@Gaucho Szybciej trafi do Realu, a nie do Barcy.
0
@ProMILs 15 cali to do grania w pasjansa? xD To co mają powiedzieć użytkownicy PSP czy Switcha? 15 cali jest okej, nie siedzisz od laptopa w nie wiadomo jakiej odległości.
1
@Tasde Narobili czy też nie, aktualnie mogą lizać jaja graczom PC za to, że Gta Online żyje pełnią życia przez tyle lat i tylko koszą kasę po nich.
1
@sebasek99 Ja od gameplayu nie oczekiwałem niczego wielkiego, jest okej i to wszystko.
Natomiast od Rockstara przypomniał mi się pamiętny port GTA IV na PC, jaki to był szrot to głowa mała :D
3
@Transu96 Jak pierwsze zdjęcie to ewidentny fake, nie ma łapki. Chyba, że była zajęta czymś innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@sebasek99 Gra roku to nie jest, ale dla mnie to dalej mocna 8 jak na razie. Fabuła ciekawa i nie ciągnie za rączkę pewnych rzeczy trzeba się domyślić samemu, co moim zdaniem jest na plus. Gameplay jest okej, grafika cacy, a co do optymalizacji to było do przewidzenia przy takiej grafice i terenu renderowania. Z PS4 wyciśnięto co się dało :p
6
@Grzesior667 Wystarczy potrącić mu monitor z biurka, więcej sobie nie popatrzy, Tfu!
0
@Kubox W Gliwicach? Naprawdę, aż tak? ;D
1
@Vxb93 Ja po 4 sezonie wymiękłem, życze wytrwałości ;D
0
@ArterkHD Jak nudny film, trochę się dłuży :/