1

@xVENUMx @Transu96 Bierz póki okazja, malinowego Redsa nigdy nie za mało ;d

2

@IronSanHybrid Raczej, nie inaczej ;D

5

@IronSanHybrid Już wiem kto zastąpi Daniela Craiga w nowych Bondach ;D

0

1

@Commando Koulrofobia, lag mózgu xD
Edit. Albo i nawet wylew..

0

@Commando No i co w związku z tym, bo chyba nie rozumiem, jeżeli nie ma koulrofobii to w czym problem KEKW

1

@Socjopata i nikt ich się jakoś nie boi xD

0

@Commando Nie wiedziałem, że dzieci oglądają takie filmy, bo tylko u takich osób pojawiają się klauny na "imprezach" ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ranger3120 Zostawiasz już namoczony susz na następny dzień? Ja wsypuję 3/4 naczynia, zalewamy 3 razy i Out od razu.

2

1

@Mesi12 Wam to naprawdę nie dogodzisz xD

1

@Katalończyk 99 Czuje w kość, że to może być Real ;/

2

@krzychu1526 Mnie już od tygodnia kusi odpalić swoją świąteczną playlistę z Spotify

1

@tomono Wszystko po trochu.

0

@FCBeSeM Pieniążki muszą się zgadzać, czego się spodziewałeś? Nie jesteśmy małym klubikiem, który będzie rozgrywał presezon na własnym podwórku.

1

@PatrychoO He he, ale gupki :d

2

@BARCA_FOR_EVER Nie, to dalej ziemia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ProMILs Skoro na Switchu (6.2 cali) ludzie grają w Wiedźmina 3, to jaki jest problem grania na 15 calowym laptopie xD Może pora zastanowić się nad zakupem okularów ;D

0

@Gaucho Szybciej trafi do Realu, a nie do Barcy.

0

@ProMILs 15 cali to do grania w pasjansa? xD To co mają powiedzieć użytkownicy PSP czy Switcha? 15 cali jest okej, nie siedzisz od laptopa w nie wiadomo jakiej odległości.

1

@Tasde Narobili czy też nie, aktualnie mogą lizać jaja graczom PC za to, że Gta Online żyje pełnią życia przez tyle lat i tylko koszą kasę po nich.

1

@sebasek99 Ja od gameplayu nie oczekiwałem niczego wielkiego, jest okej i to wszystko.
Natomiast od Rockstara przypomniał mi się pamiętny port GTA IV na PC, jaki to był szrot to głowa mała :D

3

@Transu96 Jak pierwsze zdjęcie to ewidentny fake, nie ma łapki. Chyba, że była zajęta czymś innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@sebasek99 Gra roku to nie jest, ale dla mnie to dalej mocna 8 jak na razie. Fabuła ciekawa i nie ciągnie za rączkę pewnych rzeczy trzeba się domyślić samemu, co moim zdaniem jest na plus. Gameplay jest okej, grafika cacy, a co do optymalizacji to było do przewidzenia przy takiej grafice i terenu renderowania. Z PS4 wyciśnięto co się dało :p

6

@Grzesior667 Wystarczy potrącić mu monitor z biurka, więcej sobie nie popatrzy, Tfu!

0

@Kubox W Gliwicach? Naprawdę, aż tak? ;D

1

@Vxb93 Ja po 4 sezonie wymiękłem, życze wytrwałości ;D

0

@ArterkHD Jak nudny film, trochę się dłuży :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?