626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr ja ciągle licze na przejście na 3 obrońców, bo mamy jakby nie patrzeć Kounde Araujo i Christensena, gdzie Duńczyk mógłby wychodzić wyżej i rozgrywać bo wyprowadzenie piłki ma bardzo dobre. przy tym gramy na "wahadłach" Balde i Ousmane. W środku FDJ Gavi i Gundo, i Pedri bezpośrednio za Lewym. Wiadomo, że to tylko ustawienie i na boisku wszystko sie rozbiega.
0
@Emhyr Gundo zdecydowanie najlepszy na liście
0
@cules100pro chyba ci sie osoby pomylily xd
0
@cules100pro pewnie 3 bo chyba tyle zagral przeciw barcelonie w tym sezonie
0
@kejdzi Real ma cała 3 w ataku lepsza niż my przede wszystkim
2
City dzisiaj bardzo wolno w rozegraniu, bez pomysłu, mam wrażenie, że real stworzył sobie lepsze sytuację. VINI TOP (niestety), Camavinga o ile świetnie przyspiesza akcje o tyle masa błędów i strat indywidualnych. Poza tym gdybym kibicował Realowi czułbym się lekko pokrzywdzony przez sędziego. Miałem wrażenie że wszystkie sytuacje stykowe gwizdanie na korzyść city.
0
15 LM loading XDD
0
@arasz1819 myślę że tak. Camavinga jak narazie bardzo solidnie
0
Camavinga jak narazie dosyć łatwo z bernardo
20
@Emhyr Inicjacja do grona Amigosów
0
@Khajio same dobre chłopaki tam siedzą
1
@Martwy ah shiet here we go again
0
@Khajio tam czyli gdzie
0
Jak dobrze wrócić po banicji
0
@mkord porównanie grania na wfie do profesjonalnego sportu to chyba średni sens
0
@LukaszFan a pilke z 10mln
0
@mkord być w top 500 piłkarzy na świecie to większe osiągnięcie niż bycie top 1 w rzucie młotem które trenuje z 100 osób na krzyż. #factos
0
@4Fabregas4 aż tak źle nam życzysz?
1
@Nazio87 nie pisz tak bo zaraz ci napiszą 14 lm i będzie ci głupio
0
@Emhyr tego sobie i wam życzę.
0
@Firestone ile wyjebek do tej pory? Bo nie mam jak sprawdzić xd
2
@GeneralXavi dlaczego xd. Lewy nie ma w Barcelonie statusu legendy ani nikogo bliskiego zostania legenda klubu. Może sobie nawet Amike Wronki wytatuować i nikt nie zwróci uwagi
2
@MesQueUnClub96 29 meczy w tym sezonie 18 bramek 17 asyst :)))
0
@Kondziubarca Ferran 2.0 kuszące
0
@Salchent Leao proszę cię, z całą sympatią do Portugalczyka nie jest na poziomie neya. A tak poza tym który z wymienionej 3 jest u nas w kadrze? Na którego możemy sobie pozwolić. Wypożyczenie w przypadku opłacania części pensji przez PSG byłoby majstersztykiem
0
@Salchent dziadek Neymar ciągle dupa wciąga praktycznie każdego skrzydłowego na świecie
0
@Kondziubarca Dawać jeszcze Luisito z Gremio i lecimy B)
0
Pięknie Brighton
0
@Kondziubarca ale wrzucie Fede za Thuamendiego czy jak się to pisze
0
@czółkovsky In Alemany we believe