626

0

@Emhyr ja ciągle licze na przejście na 3 obrońców, bo mamy jakby nie patrzeć Kounde Araujo i Christensena, gdzie Duńczyk mógłby wychodzić wyżej i rozgrywać bo wyprowadzenie piłki ma bardzo dobre. przy tym gramy na "wahadłach" Balde i Ousmane. W środku FDJ Gavi i Gundo, i Pedri bezpośrednio za Lewym. Wiadomo, że to tylko ustawienie i na boisku wszystko sie rozbiega.

626

0

@Emhyr Gundo zdecydowanie najlepszy na liście

626

0

@cules100pro chyba ci sie osoby pomylily xd

626

0

@cules100pro pewnie 3 bo chyba tyle zagral przeciw barcelonie w tym sezonie

626

0

@kejdzi Real ma cała 3 w ataku lepsza niż my przede wszystkim

626

2

City dzisiaj bardzo wolno w rozegraniu, bez pomysłu, mam wrażenie, że real stworzył sobie lepsze sytuację. VINI TOP (niestety), Camavinga o ile świetnie przyspiesza akcje o tyle masa błędów i strat indywidualnych. Poza tym gdybym kibicował Realowi czułbym się lekko pokrzywdzony przez sędziego. Miałem wrażenie że wszystkie sytuacje stykowe gwizdanie na korzyść city.

626

0

15 LM loading XDD

626

0

@arasz1819 myślę że tak. Camavinga jak narazie bardzo solidnie

626

0

Camavinga jak narazie dosyć łatwo z bernardo

626

20

@Emhyr Inicjacja do grona Amigosów

626

0

@Khajio same dobre chłopaki tam siedzą

626

1

@Martwy ah shiet here we go again

626

0

@Khajio tam czyli gdzie

626

0

Jak dobrze wrócić po banicji

626

0

@mkord porównanie grania na wfie do profesjonalnego sportu to chyba średni sens

626

0

@LukaszFan a pilke z 10mln

626

0

@mkord być w top 500 piłkarzy na świecie to większe osiągnięcie niż bycie top 1 w rzucie młotem które trenuje z 100 osób na krzyż. #factos

626

0

@4Fabregas4 aż tak źle nam życzysz?

626

1

@Nazio87 nie pisz tak bo zaraz ci napiszą 14 lm i będzie ci głupio

626

0

@Emhyr tego sobie i wam życzę.

626

0

@Firestone ile wyjebek do tej pory? Bo nie mam jak sprawdzić xd

626

2

@GeneralXavi dlaczego xd. Lewy nie ma w Barcelonie statusu legendy ani nikogo bliskiego zostania legenda klubu. Może sobie nawet Amike Wronki wytatuować i nikt nie zwróci uwagi

626

2

@MesQueUnClub96 29 meczy w tym sezonie 18 bramek 17 asyst :)))

626

0

@Kondziubarca Ferran 2.0 kuszące

626

0

@Salchent Leao proszę cię, z całą sympatią do Portugalczyka nie jest na poziomie neya. A tak poza tym który z wymienionej 3 jest u nas w kadrze? Na którego możemy sobie pozwolić. Wypożyczenie w przypadku opłacania części pensji przez PSG byłoby majstersztykiem

626

0

@Salchent dziadek Neymar ciągle dupa wciąga praktycznie każdego skrzydłowego na świecie

626

0

@Kondziubarca Dawać jeszcze Luisito z Gremio i lecimy B)

626

0

Pięknie Brighton

626

0

@Kondziubarca ale wrzucie Fede za Thuamendiego czy jak się to pisze

626

0

@czółkovsky In Alemany we believe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?