626

0

@Kondziubarca ale wrzucie Fede za Thuamendiego czy jak się to pisze

626

0

@czółkovsky In Alemany we believe

626

0

@Survier oddać Gaviego xd? Za 150 też nie

626

3

@Emhyr ja dostałem bloka bo przypomnialem mu o wzieciu leków ;/

626

2

@Puyolex połowa prem ustawi się w kolejce

626

1

@Encore sęk w tym że nie wygrają FA Cup. City ich rozjedzie

626

0

@Bartula tylko że Raphinia to nasz najlepszy skrzydłowy, robi najlepsze liczby a i tak całą kwota nie przejdzie do kasy klubu, to już lepiej sprzedać Dembele za tą klauzurę 50mln i wyjdziemy z finansami tak samo, a zawodnik będzie dostępny więcej niż 3 miesiące w sezonie

626

0

@Bartula oczywiście że tak, widzimy się za rok na 3 miejscu w grupie LM

626

8

Jak go sprzedamy to zostaniemy z Dembele który wypadnie po 2 miesiącach i nie kupimy nikogo lepszego to nie fifa

626

0

@tbas żeby dostać liścia na ulicy trzeba najpierw wyjść z piwnicy B) nawet się zrymowalo

626

0

@Ptasior za Kessiego ogarnięty zarząd wziąłby okolice 40

626

7

@sokot nie wydaje mi się żeby było przed czym odpoczywać, została nam sama liga, a jak widać Raphinia dalej nie może pogodzić się z zejściem z boiska nawet w przypadku zmiany. Kręci dobre liczy, niech nabija jeszcze większe, gdyby przyszło do głowy komuś go sprzedać

626

5

Posadzenie dzisiaj Raphini to będzie perfidne naplucie w twarz patrząc na to że w ostatnich spotkaniach był wybierany MVP

626

0

@notor1ous gamechanger na ostatnią sesje. Nie wiem czy rzeczywiście działa czy placebo

626

36

To już wolałbym żeby Torres został

626

16

Prof. Hab. do spraw zmyślonych Rafał Muniak nie lubi tego

626

0

@MOLESTA fakt, to tym bardziej

626

0

@Culers ciężko oceniać takie mecze bo wszedł przy 4:0 i betis grał w 10. Ale te podania za obronę wykonane z taką lekkością. Tęskniłem za tym od odejścia Messiego

626

0

@Emhyr czy ty pytasz na Bambie ludzi o transfer kogoś kto ma ponad 23 lat? Odpowiedz dobrze znasz

626

0

@FcPortoFan1999 patrząc na to jakie patelnie w tamtym okresie marnował Karim to blokowała go głowa co najwyżej

626

0

@Firestone z tym wymagającym rywalem to tak trochę koloryzowane

626

0

To 165cm Yamala na transfermarket chyba nieaktualozowane bo wyższy o parę cm od Denzela

626

0

Jest i Yamal. Powodzenia młody

626

0

@Marcelinho99 a Balde kto wprowadził do zespołu?

626

2

@Gaz dokładnie, każdy chce grać i każdy na to pracuje. Argument że jest wynik i można ogrywać młodych jest conajmniej bez sensu

626

0

@damianfcb105 wszedł alonso za Christensena po kontuzji więc normalna decyzja. Poza nim fati nic niezwykłego. Myślę że mało kto patrzy na to że są także nagrody indywidualne do zgarnięcia. W klubie na pewno chcą żeby ter stegen pobijał rekordy więc nie ma sensu przechodzić na samego araujo i kounde w obronie bo balde gra wyżej. To samo z lewym. To normalne że klub chce żeby król strzelców był z ich zespołu a nie z największego rywala, więc normalne decyzję. Co do Torre, dlaczego ma wchodzić na boisko kosztem np Kessiego skoro ten najwyraźniej bardziej zasługuje na minuty

626

0

@damianfcb105 a co zrobił nie tak?

626

0

3:0 pełna kontrola patrzę na komentarze a tu każdy narzeka xd. Chyba jedyne pozytywne komentarze czytałem tu na finale superpucharu z Realem

626

0

Jak może kogoś dziwić to że Christensen po kontuzji nie rozegra 90 min xd

626

0

Nikt z Barcy poza Busim nie potrafi w takie podania no ale przecież spowalnia grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?