0

@Arczi87 gościu ja wiem tyle co ty, różnica jest taka, ze ja stoję za alvesem a ty za jakaś kobieta, spór o nic gościu, a piszesz jakbyś miał zaraz w majty narobić lub mieli zgwałcić by twoja żonę.

0

Z bayernem interesy to pewnie na podobnych zasadach co z atletico.
W tym przypadku lepiej nie działać pochopnie, chłopak na początku sezonu pokazywał przebłyski, teraz gdzieś się zagubił, ale wiem, ze gdy się odblokuje to będziemy mieć z niego pociechę.

6

@Boniek10 jedyny ten plus ze jest u schyłku kariery, co ma powuedziec taki greenwood jak dziś został uniewinniony a tyle miesięcy musiał czekać na decyzje sadu. Kolejna sprawa mendy z city a ogólnie to jest dość częste teraz, ze kobiety chcą wyłudzić grube odszkodowania od piłkarzy. Mam nadzieje, ze sprawa się zakończy, ze Alves zostanie uniewinniony bo średnio chce mi się wierzyć w ta cała szopkę

0

Naoglądał się za dużo filmów Vegi moim zdaniem

0

@Unf jedyny twój argument to a gdyby? A gdyby ta dziewczyna była poukładana to by się w takiej sytuacji nie znalazła. Dla wszystkich, którzy mysla, ze to tylko wina piłkarzy, to albo maja łby jak wiadro ogryzkow, albo nigdy nie byli w sytuacji kiedy to kobiety prowokują. Są różne charaktery u kobiet i to, ze uważam ze Alves jest niewinny to tylko moje zdanie, a ludzie hejtuja jakby byli na miejscu wydarzeń. Wy macie inne zdanie i mam w to wybane.

0

@mati3410 nigdzie nie napisałem, ze ja byłem w takiej sytuacji, ale takie sytuacje miały miejsce na moich oczach, jeski chcesz się kłócić to nigdy nie byłeś na imprezie. Pojedz na byle jaka imprezę do Mielna i zobaczysz co się dzieje. Nikt nie wie z nas jak było, ale zbyt często jest powielany ten sam schemat, ze piłkarz zgwałcił kobietę, po czym rzadko który idzie za kratki, prócz robinho i na ten moment mendy ma proces. Kolejna sorawa, ze nikt nie ma żadnego żalu, ze kobiety lecą na kasę, bo wystarczy trochę czasu by widać na czym kobiecie zależy. A pisać te głupoty swoje możesz chłopakom w szóstej klasie podstawówki i bronić praw kobiet. Wejdź na instagrama i zobaczymy czy kobiety są takie święte

0

@Imonkey a ty za to powuedziales mądrości, jeszcze zobaczysz ze wyjdzie na wolność i zostanie uniewinniony. Kwestia czasu.

25

Cieplutko się na sercu robi jak Real gubi punkty. Dobrej nocy wszystkim xd

1

@Unf typie jakiego bandyty? Laski na imprezach jak zobaczą ze masz koszule ralpha i stawiasz kamikadze to lecą do ciebie bo widza sponsora, a co mowa o bardzo znanej i bogatej postaci. Brazylijczycy lubią zabawę, a nie od dziś wiadomo, ze kobiety chcą to wykorzystać. Ronaldo tez miał niby postawione zarzuty i co? Na ten moment to coraz więcej słyszymy takich historii. Nie wierze w to, ze którykolwiek piłkarz dokonał gwałtu bo oni mogą mieć co raz inna kobietę.

10

Koeman brał takich asystentów by nie byli czasem lepsi od niego xd

3

Nawet nie biorę do siebie tematu powrotu Messiego. Za darmo nie wroci.

1

Fati chyba jeszcze w gorszej formie niż Ferran. Tragedia bo powinno być ze 3 dla nas gdyby był Lewy

2

Fati czy w środku czy na skrzydle to jest bez formy. A komentatorzy tak gadają jakby Barcelona mecz przegrywała i gry nie kontrolowała.

0

@kiper09 weź rozpęd i wiesz co zrób

1

Jak to dobrze jest iść spać w komfortowej sytuacji gdzie nasi wygrali 5:0 a największy przeciwnik dostaje becki 2:0.

5

Niech trenuje, ale sadze ze to wraz za duży klub by osiągnął w nim status gwiazdy. Druzyna typu Lyon to odpowiedni zespół dla piłkarzy typu Depay.

1

Ciepło się na sercu robi jak Real dostaje baty, szkoda, ze to nie jest santiago bernabeu

0

Laporta zamiast mniej zakładać i się cieszyć jeśli wpadnie więcej to robi zupełnie na odwrót a potem zgrzyta zębami bo eurykow brakuje w budżecie xd

0

Sprzedałbym go za kwotę, która odpowiadała by benefica by puścić enzo fernandeza do nas. Oczywiście Arsenal chce wyciągnąć piłkarzy za pół darmo. Kolejna sorawa, ze Dembele po tym sezonie będzie miał jedynie rok kontraktu i znowu zacznie się trzęsienie portkami czy nie odejdzie za darmo. Najlepsze to by było opychać Dembele za dobre pieniądze a Raphinie zostawić bo ma długi kontrakt.

5

Musi dupska lizać w UEF’ie bo by zaraz mu ten śmieszny klubik przymkneli xd

2

Miałbyc Kante, moukoko i jeszcze paru ciekawych z wolnego transfery a zostanie inigo martinez, a może i to nie xd

13

Nie życzę nikomu zle, ale jak Real przegra to się cieplej na sercu robi

1

To niech dadzą mu pograć na tej pozycji kilka meczów a nie wieczna rotacja w całej pomocy.

2

To za rok kolejny raz liga Europy??
A tak na serio. Mam nadzieje, ze Busquets podejmie decyzje o odejściu a co do zaległych pieniędzy dogadają się jak z Pique.

0

@Faro oglądam kiedy mogę, kiedy nie mogę to czytam. Jestem ciekawy jak faktycznie zagrał, bo chciałbym by Ci chłopacy (Gavi torre Pedri) grali jak najlepiej by za kilka lat byli nasza ostoja. Także nie trzeba od razu docinać by obejrzeć mecz. W spotkaniach ligowych Xavi go nie wstawia

0

Meczu nie oglądałem, ale z la rambli dało się wyczytać, ze dobrze on nie zagrał, wiec ktoś tu chce mnie zrobić w konia xd

1

Mija już jakiś czas, a Xavi nie daje nam innego pomysłu na grę niż to co oglądamy od ponad roku. Nie chce po nim jechać, ale powinien się zastanowić bo jeśli nie będzie pucharów to jego tez nie będzie.

0

Bardzo ciężko się na to patrzy i szkoda, ze chłopak nie może wyjść na prosta

28

Szybko zatęsknił za piłka xd

0

Ile było gwizdków pod rząd 30 tym razem? Dlaczego mnie to w ogóle nie dziwi, ze jest grad kartek. Niech da to do myślenia tebasowi, zeby „chaos” porobił kilka meczów w segunda a nie robił cyrki na szczycie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?