ACRAB95
Dołączył/a: kwiecień 2012
Lublin
10 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety złapaliśmy dołek, jak mieliśmy wygrać z Euntrachtem jak od 3-4 meczów widać spadek formy a teraz sięgnęliśmy dna. Niestety, przez lato musza porobić jeszcze jakieś transfery, żebyśmy mogli walczyć o lige.
3
@Thaarg On powinien wylecieć za końcówkę poprzedniego sezonu i za to jak zaprzepaścił lige.
4
Gdyby nie Koeman i pierwsza cześć sezonu to wierzył bym i ja, ale na ten moment jest to naprawdę bardzo ciężkie zadanie. Zobaczymy co się wydarzy, cuda się zdarzają
1
Ludzie śmieją się z TVP a przecież tam siedzi Borek, który spędza urodziny Roberta razem z nim i ma z nim ciągły kontakt, także według mnie jest to dość dobre źródło. Czas pokaże co się wydarzy, ale gdyby przyszedł Lewy to miejsca już dla Depay czy Luka nie będzie a jeszcze brajtlajta musza się pozbyć.
0
@MrPGG no to ze są dwa Frankfurty to 10 latek może nie wiedzieć, ja w obu byłem i stad mnie trochę rozśmieszyło jak to przeczytałem.
0
@sebabarca11 hehe 1 kwietnia był niecały tydzień temu xd
1
Zalety Xaviego to, ze nie bawi się w Koemana
0
Dlatego na złość Laporta ściągnie Robercika, by znowu utarł mu nosa
0
@Yoshi94 mógłby do sytuacji nie dochodzić i ich nie mieć wyedy by nie było tematu ich zepsucia. Za dwa sezony kiedy być może skuteczność poprawi mało kto będzie pamiętał ze w wygranym meczu z sevilla coś zepsuł.
3
@Bocheno1 To jest jego pierwszy sezon tutaj, druga sprawa nie zapominajmy ze on jest młodym graczem i ta skuteczność może poprawić. Wiadomo, ze irytują niewykorzystane sytuacje, ale ważne ze potrafi się w nich znaleźć.
0
70 minuta a ludzie piszą ze będzie remis, poczekajmy do końcowego gwizdka ludzie
0
Mogą go sprowadzić latem 2058 jako kogoś w rodzaju trenera dla młodzieży
0
Powrót do Polski, być może chcą po prostu „wydrzec” jakieś pieniądze na nim i stad to całe zamieszanie. Ojciec na chłodno podchodzi do kariery chłopaków ale skoro już tam mieszka naście lat to raczej zarezykuje i zobaczy czy z tego będzie kawałek chleba.
4
Laporta to lepiej niech kwestie sportowe zostawi Xaviemu i Alemanemu.
0
@JarekS dokładnie, a następna sprawa to nie wiem czy ktoś czytał wywiady z jego ojcem na sport.pl czy słuchał ich na YouTube. On cały czas podchodzi do kariery chłopaków sceptycznie i nie nastawia się na to, ze będą oni jednymi z najlepszych bo długa droga przed nimi, lubi ostudzić całe to „zamieszanie” w okol nich.
15
Całe szczęście ze wstępne xd patrzac na to jak funkcjonuje teraz klub to nie sadze by Xavi chciał sprowadzić Lewego, a Laporta dawać mu 25 czy tam 28mln euro za sezon. Nie wierze w taki transfer. Halland tez odpada bo jest za drogi na Barce a na pewno będą szukać tańszej alternatywy
0
IMBaPpe ponoć już nie ma podpisanego kontraktu z realem? Nie zrobił tego podczas rewanżu z Realem w Madrycie? Ciężko uwierzyć w te plotki
1
Silna psychikę jak nasz prezydent Andrzej duda
1
Szkoda ze nie jak Ronaldinho
0
@Mateee93 zgadzam się, chyba ze zejdzie z pensja do poziomu Fatiego
22
Niech się cieszą ze 7:0 nie było bo dopiero by się doszukiwali a okazało by się ze największa kontrowersja było wyjście Realu na mecz bo walkowerem by dostali tylko 3:0
0
Wielki żal ze nie mogę obejrzeć dziś meczu, 5 klasyków gdzie dostawaliśmy w dupe przyszło mi oglądać a dziś musi się tam dziać sieczka, radość rozpiera bo w Xaviego wierzyłem od początku. @LatajacyHolender nie wiem czy pamuetasz dyskusje przed zwolnieniem Koemana chyba teraz możesz przyznać, ze Xavi te drużynę podniósł i robi z niej kolektyw a nie jak było wcześniej gra do Messiego
9
Nie od dziś wiemy, ze spina tam była, nawet przy pożegnaniu Marek napisał, ze nie zawsze się zgadzali.
1
Duzo osób się tu zachowuje jakbyśmy już mecz wygrali a Real ma bardzo silny stodek pola a dodatkowo Viniciusa, Rodrygo czy Asensio, który strzelał gole Barcelonie, z entuzjazmem podchodzę do jutrzejszego meczu, ale to ze wypada ich najlepszy piłkarz nie oznacza ze my wygraliśmy mecz. Mam nadzieje ze przerwa już ta serie klasyku bez wygranej.
2
150-200 za malo, ale nie ma co się czepiać
1
@dawidziu89 dokładnie, ale to gimby zwykle zapewne
1
Lepsze niż obecne
0
@burza1982 romano już pisal, ze salah nie zamierza odchodzić do la liga czyli zostaje w premier league a raczej w Liverpoolu.
1
No byłby głupcem gdyby nie zwolnił Koemana a gdzie to jego decyzja mi Holendra nie jest szkoda bo to jest sport i rozlicza się za wyniki
4
@BART97 oby na więcej bo szkoda chłopaka