0

@SantinoFortelos nie miałem na myśli, wszystkich użytkowników. A kolejna sprawa, ze jeśli ktoś wyśmiewa mnie to nie pozostaje dłużny i muszę pewne rzeczy wyjaśnić.

0

@AbelKabel gdzie ja napisałem ze chroni przed zachorowaniem czy nie? Chodzi mi o sam fakt, ze nie chcą się szczepić. Jeden będzie pisał ze uznaje piłkarzy za lekarzy a nasteony, ze uznaje szczepionkę za panaceum. Ludzie chodzi mi o to, ze szczepionka to dziadostwo i w dłuższej perspektywie kucia tylko zaszkodzi a nie pomoże i oni to wiedza bo maja ludzi którzy ich o tym „informują” a to ze nam powie jakiś baran z TVP, TVN lub fcbarcacom ze ona chroni przed ciężkim przejściem choroby to o dupe potłuc bo ja nawet kataru nie miałem przez cała ta pandemie.

0

@prodigy napisałem „poinformowani” nie wiem dlaczego większość tu nie potrafi czytać i wysysa z palca różne rzeczy. Gdy poszedłem do lekarza i musiałem sie zaszczepić bo przebywam głównie zagranica gdzie jest obowiązek kucia to kilku lekarzy przyznało, zeby lepiej się nie szczepić. Zostałem „poinformowany”, piłkarze być może tez skoro szczepić się nie chcą. Kręć bekę dalej, ale naucz się czytać

3

Zaraz nie będzie komu grać. Najlepsze jest to w tych szczepionkach, ze zwykłym ludziom wciskają, a w niektórych krajach zmuszają do przyjęcia tego syfu, a gdyby to było faktycznie coś dobrego to piłkarze dawali by przykład do przyjęcia ich, a jak widać są lepiej poinformowani, bo większość nie zamierza się szczepić

4

Znając życie za 3 lata będą pisał o jego kupnie za 70 mln bo dojrzał. Szkoda, ze nie zaczął przygody z rezerwami.

1

To skąd mieli tyle szmalu na Torresa

0

równia pochyla jest od jakiegoś czasu, ale miejmy nadzieje, ze wroci na właściwe tory, bo powoli zaczyna przypominać Kariusa

1

Po każdym powrocie po kontuzji czytamy, kogo on nie wynajął i jak się nie zmienił. Ale kontrakt lepiej zeby przedłużył

5

Nie wiem jak będzie grał Mazraoui, ale wiem jak prezentował się Dest przez te 1,5 sezonu. Dla mnie wystarczy tego błakania sie po boisku i przeplatania kilku słabych meczów z dwoma niezłymi a dalej kontuzja. Jesli będą się chcieli wymienić i dopłacić to jestem za

1

Powinni ściągnąć vlahovicia, który przynajmniej na ten moment jest gwarantem bramek i piłkarz którego potrzebujemy.

4

Zdążyłem obejrzeć cała druga polowe i jak patrzyłem jakie faule były po stronie Sevilli i nie pokazywał żółtych kartek to drapalem się po głowie. Koleś ewidentnie nie panował nad meczem bo w pewnym momencie faule były co chwile

3

Szkoda tego strzału Dembele, ale No cóż, może kiedyś ten pech minie bo w tamtym sezonie tez było milion poprzeczek i słupków.

0

Nie ma co się nastawiać na grad goli

1

@normasubiektywna on sam nie wiedział w co do końca się pakuje, ale Ferguson przez pierwsze cztery lata nic nie zdobył, a w tych czasach po dwóch latach ma być liga wygrana, niestety my z tym zespołem bez transferów to niczego nie osiągniemy i nie dziwie się, ze powoli upodabnia wypowiedzi do Koemana bo sam widzi, ze niektórzy są z łapanki

1

Za 5 lat będą się starali go ściągnąć za 70 mln

0

@kuz raczej kilka ciosów w łeb przestawiło myślenie piłkarzy Legii

1

@Cariones raczej to strach przed kolejnym dostaniem w łeb od kibiców legii

1

Czyli zakończenie kariery i tyle się nacieszyliśmy

0

@kamilo0066 kolejny dobrodziej

0

@draxidox wydaje mi się, ze to pic na wode

1

Jeśli Xavi jest trenerem dobrym i ma potencjał to odbuduje Frankiego, do Guardioli miałem żal, ze nie dał szansy Ronaldinho, ze go nie złapał za łeb i nie powiedział albo się ogarniesz albo po sezonie wykatujesz. DE jong gra zle i nikt nie oczekiwał takiego poziomu z jego strony, ale czekam na odbudowanie bo być może presezon z Koemanem i nawyki jego treningów nadal są w tych piłkarzach.

1

Frekwencja nie z powodu godziny a rozgrywek będzie niższa

0

Niech na niego polegają to segunda przywita szybko

0

Za wszy chyba go sprowadzi

0

@Roobo Ja się nie dziwie, ze tak to wyglada u nas skoro młodzi musza szarpać gra. Z odpowiednia polityka i rozwojem młodzieży to wstaniemy na nogi za 4 lata

0

A jak tam Umtiti dziś?

0

@BarcaInfo niby tamten sezon miał być przejściowym, a jak nazwać ten?

1

Cavani często grywał w lidze Europy

5

@Vebrol taka prawda, ściągnęli go za śmieszne pieniądze, a gra już tyle lat i dalej dominuje w środku pola.

2

@FC1899Barca mi się wydaje, ze teraz piłka nożna to biznes, a na biznes nie można się obrażać. Gdyby przyszedł z niska pensja i wniósł jakiś poziom to dlaczego nie, skoro i chcą ściągać Januzaja ( wiem plotki).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?