AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie najlepsza opjca w obronie to Laporte.
Gość jest wart te 36 mln dkaczego? jest bardzo młody i naprawde dobry, wysoki i potrafi rozgrywać od tyłu akcje.
Tylko żeby mieć z niego pożytek to trzeba go wewalić do pierwszej 11 obok Pique i ogrywać.
0
Racja, jeżeli chodzi o wzmocnienia w pomocy to transfer Pogdy byłby najlepszą opcją.
A transfery jakie ja bym chciał lecz napewno się nie sprawdzą to;
atak;
-sprzedajemy Pedro/Alexisa w zamian za nich Reus
-sprzedajemy Tello, Cuenca, Bojan byłby na ławe, Deulofeu -wypozyczyc...
pomoc;
-Iniesta,Xavi,Fabre,Busquets+Pogba -sprzedac Songa i w śpd dac masche,+ jakis sergi roberto-reszta sprzedac
obrona;
-pique,bartra,alba,adriano,montya+sprzedac alvesa,kupic bocznego obronce,i do tego kupic mirande.
1
Człowieku Miranda od dobrych 3 sezonów gra na poziomie i nie jest to zwyżka formy tylko gość jest poprostu dobry, zamienił bym go 200x za Mascherano.
0
wkącu pomyśleli ale dla mnie zapóźno ten transfer, powinien się odbyć rok temu.
0
Ale beka z realu, może sie okazać że po najgorszym naszym sezonie od wielu wielu lat i tak będziemy mieć lepszy niż real, ale...
-Musimy wygrać 2 ligowe mecze co da nam Mistrzostwo, i gre o superpuchar w nowym sezonie.
-mam superpuchar Hiszpanii z początku sezonu co nam daje nam 2 trofea w sezonie.
Natomiast real szanse na mistrzostwo ma marne i jeżeli przegra finał ligi mistrzów, a Atletico wygra swój ligowy mecz z 37 kolejki, to real kończy sezon tylko z pucharem CdR i nie zagra nawet o superpuchar w nowym sezonie.
0
W tym seoznie oglądałem Bilbao z 10x i zawsze jak grał Laporte to robił naprawde dobre wrażenie a mecze jego z Realem czy Barceloną potwierdzają to że gość będzie wielki.
Wydaje mi sie że ze wszystkich możliwości transferowych jego najbardziej chciałbym widzieć w naszej koszulce.
1
Bajka wyobrażacie sobie żeby Barcelona aż tyle zapłaciła? jak Fabregasa kupowali to jak cene zbili a teraz? OK Laporte jest dobry to napewno i u nas napewno by się rozwinął dobrze ale czy to jest zawodnik który powiedzmy da rade w duecie z Pique grać na poziomie Champions League 1/2 czy finału lub gran derbów? Dla mnie najlepszym rozwiązaniem było by kupić Laporte(jak by sie dało dogadać 50% kwoty w tym roku, 50% w następnym), kupić Hummelsa i sprzedać Mascherano(wiem jest dobry ale zaczęsto poprostu zawala sprawe)
I mamy na ŚO: Pique,Hummels,Laporte,Bartra-2 graczy ogranych na poziomie, oraz 2 do gromadzenia doświadczenia.
Sprzedałbym Alvesa i do kwoty uzyskanej z transferu kupić jakiegoś PO.
Laporte i Hummels kosztowali by około 65mln, ale mamy obrone na lata i to solidną.
0
nic nie warte są takie zaczepki bo gdy skączy sie kariera zawodnika dopiero mozna porownywac kto ile rozegral meczy ile zdobyl goli/asyst i jakie wygrał trofea.
Na dzisiaj Messi jest leszy bo zdobył 3x LM a Cristiano 1x i mowienie ze Messi gra w lepszym klubie jest nic nie warte bo Cris i jego MU w swoim czasie gdy LM zdobywalo bylo najlepsze,a real to real zawsze gra o wszystko.
Bramki? zgoda moze cr7 ma ich wiecej ale porównajmy wszystko gole,asysty,kluczowe podania-w tym Messi go zgniata, no i ilosc strzalów.
Nie twierdze że Messi jest ostatecznie lepszy od CR7 ale Barcelona prowadzone przez Leo wygrała więcej.
0
Era Barcelony która potrafiła zdobyć 6 trofeów w sezonie sie skączyła to napewno, ale teraz patrząc na CL to nie pamiętam żebym kiedykolwiek widział mocniejsze drużyny w 1/4.
Mamy 8 potężnych drużyn i każda może pokonać każdą, dostaliśmy Atletico i napewno nie będzie łatwo, ale z City też miało nie być a było.
Do dalszej rozgrywki awansuje FCB,Bayern,Real i Chelsea i marzy mi sie mecz z Chelsea.
0
Nie wiem dlaczego Barcelona nie próbuje ściągnąć Mirande z Atletico też dobry obrońca,wysoki, i ma bodajże 29lat czyli jego transfer mógł by sie zamknąć w granicach 10-15mln.
a jeżeli chodzi o młodego obrońce no to moim faworytem jest Laporte z at.Bilbao gość ma 19lat,190cm i kontrakt do 2015, i przeogromny talent, lubie oglądać mecze Bilbao i gość ma spokój na poziomie Varane z RM.
0
O czym wy mówicie, Lewy odszedł do Bayern to oczywiście cios dla Borussi, ale on nie dawał złudnych nadziei na pozostanie w klubie, a Figo? ja pamiętam jego wywiad jak mówił na 2 tygodnie przed odejściem że kocha ten klub FCB i ma zamiar tu zostać na długie lata a co zrobił? Odszedł...
0
Trzeba to wygrać choć mecz bardzo bardzo trudny i ważny.
Bedzie cieżko ponieważ gramy z Sevillą która jest poprostu dobra, gramy u nich co napewno zwiększy problem, w dodatku ciązy na nas presja gonienia rywali RM i ATM, no ale motywuje nas fakt że przy najniższej naszej wygranej nawet 0-1 mamy lidera no i oczywiście chęć zamazania złego wrażenia z meczu z Valencią.
Licze na 0-3.
0
Jak sie patrzy na gre Bilbao to poprostu chce sie bić brawo, ja Kocham Barcelone ale naprawde podczas oglądania Athleticu to poprostu aż żal bierze że nasi nie grają z takim zaangażowaniem, FCB wygrywa bo ma zawodników z najwyższej półki ale gdyby oni do tego ieli zaangażowanie jak Bilbao czy Atletico Madryt to bylibyśmy naprawde potężni.
0
Widzicie co robi Laporte 20-latek z Bilbao,
Gość mnie zaczarował, jak widze jego gre to aż przechodzi mi chęć ogladanie Silvy,Kompanego czy Luiza w koszulce Barcelony, i odrazu rozmawiał bym o Laporte, oczywiście jest młody ale niesamowicie sie rozwinął w ostatnim roku i jak na swój wiek gra naprawde odpowiedzialnie.
Bilbao gra dzisiaj świetnie i gdyby nie Xabi czy Ramos to real dostawałby.
0
Xavi - taka legenda...Mamy naprawde powody do dumy i jek ktoś mnie pyta dlaczego kocham Barcelone, to odpowiedz jest jasna, Barcelona to więcej niż klub.
0
Messi zawsze był najlepszym asystującym, jeżeli chodzi o jakość podań.
I w tym elemencie żaden pił;karz z nim nie może się równać a już napewno nie Cr7.
0
Gole nieważne i przeciwko ogórką.
Wolałbym gdyby zamiast tych 4 goli zdobył jedną z Atletico.
0
Reus byłby lepszym zawodnikiem niż Alexis lub Pedro, ale wymiana na tej lini jest dla nas niemożliwa.
Podstawą jest odłożenie kasy na ŚO za jakieś 40mln bo musimy kupić poprost Topowego a nie jakiegoś obiecującego.
Potem z do linii pomocy kupiłbym jakiegoś młodego ale już dobrze grającego ŚPO w zastępstwo za Inieste.
0
Patrząc obiektywnie to rzeczywiście Cristiano w 2013r. był najlepszy i to jemu należy się złota piłka, mam jedynie nadzieje że 2014r. należał będzie do Messiego i FC Barcelony.
Visca el Barca.
0
Gramy przede wszystkim pewnie w obronie, wiekszosc pilek z powietrza nasi przejmują i dokladnie odgrywają co jest napewno wazne , a i przy tym atletico sie meczy z nieudanym presingiem.
0
pedro najlepszy narazie
0
Panowie dlaczego narzekacie na skład,
zaczne od ataku. Pedro i Alexis mają w ostatnich meczach po hat tricku a Fabre regularnie dokłada trafienie.
Co do obrony to wyjściowo nasza najlepsza -oczywiście bez Puyola- a Messi? on jak zagra 45' na głodzie to ich zamiecie xD będzie akurat jak znalazł na podmęczonych i wykartkowanych obrońców.
visca el BARCA !!!
0
Rivaldo... takich zawodników brakuje w dzisiejszej piłce.
0
The Only Special to Guardiola.
0
0-3 taki będzie wynik dla nas xD
0
No pewnie, Ya YA xD
0
Genialni są, ciekawe czy jak grał Tello to sie wstawił do pierwszej '11' xD
0
Prawda jest taka że Madryt ma piane w ustach że mamy przyszłego zdobywce złotego buta( za lat 2~~3)który wybrał Barce a nie real, który na otarcie łez kupił sobie Bale za 100 baniek i pozbył się Ozila za 50 który więcej dawał drużynie niż Bejl.
Poczekajmy z 2 sezony aż real przyjdzie i będzie chciał kupić Neymara tak jak to dawniej zrobił z Figo czy Ronaldo -.-
0
Strasznie szkoda że odszedł, i to była napewno zła decyzja ze strony klubu ale no napewno ten piłkarz zasługuje żeby wygrywać wszystko a Bayern może mu to zapewnić.
0
Ja wam powiem jedno; HARDCORE, City to moim zdaniem najmocniejsza drużyna z Anglii na ten moment, i jedna z 4 najlepszych w europie(Barca,Real,Bayern i właśnie City).
Ale jak Liga Mistrzów to z najlepszymi !!!