AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Wszyscy wiemy co to oznacza.
Jeżeli Argentyna wygra to Messi ma za ten rok złotą piłkę, tytuł mistrza świata i jego porównania z CR7 zawsze będą na jego korzyść.
Argentyna w sumie słabo gra ale bardzo mądrze, i mimo Niemców to mają szanse.
0
wow
0
NIE.
Jak sobie to wyobrażasz? pomoć Iniesta-Rakitić-Busquets ? Ktoś musi piłki podawać do ataku a taka pomoc jest po prostu słaba, Rakitić przychodzi za Fabsa który był od niego lepszy a i tak grzał ławe, skoro Xavi odchodzi to ktoś musi za niego przyjść, Sergiego Roberto bym wypożyczył i zostawił Rafinha i dawać mu dużo szans.
Ale trzeba kupić kogoś za Xaviego.
8
Każdy co się czepia co Pique robi w wolnym czasie -gra w pokera- jest idiotą.
Wątpie czy jakikolwiek wpływ ma to na grę jego w piłkę, a wam po po prostu nic do tego.
Żenada i szkoda że tacy kibicują...
0
Tak, i teraz ktoś za Puyola i i Masche na ŚO bo masche zastąpi z kolei Songa w pomocy który odejdzie mam nadzieje, a i Alves jak odjedzie to trzeba będzie kogoś za niego.
0
Czemu wy tak narzekacie? Macie rewolucje i sie ciesze bo Suarez to jest droga do innego stylu gry bardziej bezpośredniego i to mnie cieszy, a poza tym okienko transferowe to jeszcze jakieś 50 dni, więc czasu jest.
Na dzień dzisiejszy trzeba domknąć transfer Suareza i Alexisa sprzedać ( wolałbym Pedro).
Potem koniecznie o tego Hummelsa powalczyć, i podjąć decyzje odnośnie Xaviego i Songa, jeżeli Song odejdzie to kolejny ŚO potrzebny bo Masche zagra w środku pola, a za Xaviego to nie wiem.
Ale mamy luke w pomocy bo w 1 składzie grac nie powinien Rakitić tylko ktoś o klase lepszy,
1
Od dnia meczu bo dalej już nie zagrał, czyli po meczu z Włochami, zobacz sobie date, a najpóźniej to chyba od meczu Urugwaju z Kolumbią gdzie na pewno nie zagrał już przez tą pauze czyli kara już była liczona.
0
Sporo ujemny, ale jeszcze napewno 1 stoper i ktoś do pomocy jak Xavi odejdzie, a widziałbym to tak że dochodzi Hummels i ktoś za Xaviego ktoś konkretny.
4
Hehe ja równierz uważam że z Suarezem w składzie ciężko tracić ligowe punkty xD.
Co do Alexisa to u was na pewno będzie kluczowym piłkarzem i jestem przekonany że wkomponuje się w skład, Arsenal gra piłke techniczną odpowiadającą Chilijczykowi.
1
Nie źle gra ta cantera na prawde miło się patrzy na ich akcje.
2
No nie, masz racje Sunchez jest wart na obecny rynek jakieś 50 mln, to że Luiz poszedł za 50 to inna sprawa bo P$G przepłaca ale kase mają, a co do Suareza to chyba nie oglądałeś tamtego sezonu w najważniejszych momentach, w naszym ataku brakuje charakteru i woli walki, od odejścia Eto nie mieliśmy takiego napastnika a Suarez ma wiele wspólnych cech Eto, i uważam że to najlepsze wzmocnienie ataku.
0
4 tylko.
0
Owszem ale zapominasz że Mundial jest krótki a na ligowych podwórkach Suarez znowu będzie błyszczał.
0
bo za Pedro ciężko by było wyciągnąć 30 mln.
0
Myślę że transfer Cuadrado zamknął by się w 35 mln a to dużo w dodatku Cuadrado to po prostu słaby obrońca, skrzydłowy dobry.
Najlepszym rozwiązaniem było by kupienie bocznego obrońcy który nie lata do ataku jak Alves, czy Alba, potrzeba nam obrońcy w styla Abidala na strzydle.
0
Skoro Alexis odchodzi to wywalił bym jeszcze Pedro i kupił Reusa, wtedy atak potężny byśmy mieli; Messi,Suarez,Neymar,Reus,Deulofeu...
0
Bo się najwidoczniej nie znasz, Alexis zjada Pedro, a w dzisiejszej piłce zalążek talentu sprzedaje sie za 30 mln a Alexis pokazał klase na mundialu i w tamtym sezonie... wart spokojnie 50 mln.
0
Wow nigdy w życiu bym nie kupował 1 gwiazdy i płacił mu 12 mln za sezon.
0
chyba żartujesz Pedro na obronie to będzie największa porażka Barcelony.
1
na prawej obronie on sie marnuje, nie kupował bym go
0
P$G, pokazuje jak pieniądze prowadzą drużyne na szczyt, już w tym roku w LM prawie wywalili Chelsea, a teraz jak z taką obroną wypadną? potem kupią jeszcze jakiegoś cracka do pomocy i dla mnie to drużyna którya w nowym sezonie będzie w top 5.
fcb,rm,bayern,psg,chelsea/city.
0
za późno na niego!
2 sezony temu był wart te pieniądze teraz już nie, ile pogra 3,4 sezony i po kasie, w dodatku pensja z 8 mln za sezon to nas wyniesie 80 baniek za 4 sezony i koniec.
Już lepiej kupić Hummlesa, za 35 mln na pewno byśmy go kupili a też dobry, młodszy, i mniej by zarabiał.
0
Ciekaw jestem jak by go spytał kto według niego był najlepszy...
Boniek? xD
0
Szczerze to wole Messiego niż Maradone, podanie w pierwszej połowie jakie Messi wykonał do Di Marii mistrzostwo świata, nikt nie potrafi tak dograć.
0
Kto by przypuszczał że Barcelona jest w stanie taką kasę wyłożyć jak teraz za Luiza czy rok temu za Neymara, no ale dobrze przydało by się teraz sprzedać Pedro,Alves,Song,Xavi ?
Nie wiem jak nasza '11' ma wyglądać ale jest dziura nie tylko w obronie ale i pomocy, chyba ze Xavi zostanie ale jak odejdzie to ja nie widze Rakiticia czy Rafinha jako podstawowego rozgrywającego.
Skład na nowy sezon bym widział tak:
Bramka: ter Stegen, Bravo, Masip
Obrona: Pique, Alba, Montoya, Bartra, Adriano,-(ŚO)-,(BOCZNY-za Alvesa).
Pomoc: Iniesta, Rakitić, Busquets, Mascherano, Rafinha, Sergi Roberto,(ROZGRYWAJĄCY)
Atak: Messi, Neymar, Suarez, Alexis, Deulofeu, Cuenca?
Trzeba domknąć transfer Suareza, kupić ŚO,rozgrywającego i kogoś za Alvesa, i wtedy mamy 3 ŚO i Mascherano grającego na śpd.
A pozbyć sie trzeba; Pedro, Tello, Xavi, Afellay, Dos Santos...
1
Mylisz sie bo Pepe swoje gówna robił w koszulce Realu, a Suarez jeszcze naszej koszulki nie założył, a wydaje mi sie że jak założy to będzie wasz koniec. xD
0
Zachowujesz się bardzo ch...wo wiesz?
Nie powinno być twoją sprawą kto i po co tą strone odwiedza, skoro kolega wyżej nie obraża nikogo, wyraża tylko swoją opinie, i wole tu takich niż sezonowców którzy po 1 newsie na temat słabej gry Messiego już go sprzedają.
0
Masz racje, ale to wszyscy wiedzą że z obroną po prostu dajemy dupy i nie potrafimy wydać tych 30 mln.
Transfer bramkarzy zrozumiały, Rakitić też bo odszedł już Fabre, a Xavi jest wielką niewiadomą, a w ataku trzeba rewolucji bo w tamtych sezonie zagraliśmy z Atletico 6 meczy i trafiliśmy 2 albo 3 bramki łącznie, a to pokazuje nasze słabości.
Obrona ? Nasz zarząd wie że za 40 baniek możemy kupić obrońce spokojnie tylko że my chcemy wszystko, czyli młody, doświadczony, nie drogi itp. a takich nie ma.
Chciałbym u nas Hummelsa, Benatie albo Mangala'e
0
Nie, myśle że to widać z jakim oddaniem gra Luiz Suarezm nawet swoim kosztem będzie grał pod dobro drużyny, i on za drużyne walczy tak jak to miało miejsce w Ajaxie czy Liverpool i jestem pewny że i u nas szybko podbije serca fanów-moje ma już od dawna.
0
Jasne, dlatego ta cena jest poprostu dobra, bo my nie sprowadzamy tak jak było z Ibrą, Villa, Henry, czy teraz Neymar że nie wiadomo jak Suarez sobie poradzi, tacy piłkarze, 'Wielcy' a Luiz Suarez takim jest, radzą sobie wszędzie.
I wkącu mamy gościa co jest killerem a dawno takiego u nas nie było.