5

Tygrysek strzela z Fluminense.


18

Przedemerytalni Lingard i Hulk strzelają piękne bramki.
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1947045008348958903



3

@Lanosss Mi się podoba ta tabelka z wiki.
https://zapodaj.net/images/224080931648a.png
Dodaliby kolumnę new cwc i wszystko byłoby jasne.

3

Bogusz asystuje przy jednym z goli Sepulvedy.


2

@Lionel_Messi10 W Hiszpanii, Europie kaleczą sędziowanie to tym bardziej w USA się zdarzy jakaś odklejka pana z gwizdkiem.

2

@Lionel_Messi10 Nie widziałem. Może i lepiej.

5

1

@blakkudium Probierz powoływał to Urban też pewnie powoła.

5

Segovia na 2;1 dla Miami.


3

Tymczasem Slisz z asysta,


Bramka Jordiego.
https://streamin.me/v/9490db56

0

@AlexDark00 Do Kalendarza trochę mu brakuje.

1

@xvcWinterSoldier W zdobywaniu pań ekspertem na stronie jest @VegetaPolska .

2

Już w papę XDD.
https://streamin.me/v/701225e1

1

@Lionel_Messi10 Wtedy jeszcze na eurosporcie leciały transmisje.

1

@jedrek7000 Widać, że jesteś MLSowym świeżakiem :D. W USA podają zawsze czas wejścia na antenę, a nie czas rozpoczęcia spotkania.

4

Neymarowski Santos na wygrywał się ostatnio z Flamengo i teraz przewalili z Mirassolem 3;0.

1

@michal26 Paradoksalnie to z amerykanami skład był lepszy.

1

@4drian0 To działa w dwie strony. Nowocześni zawodnicy mogliby się nie odnaleźć w dawnych czasach.

1

@ViscaelBarca2007 Jakiegokolwiek wielkiego z ciężkiej weźmiemy do porównania to otrzymamy zawodnika pokonanego. Holyfield, Lewis, Tyson, Fury, Kliczko,Joe Louis,George Foreman,Joshua,Wilder. Obok Usyka niepokonany jest tylko Rocky Marciano i to w tej dwójce powinniśmy rozpatrywać goata. Na korzyść Rokcyiego są większa ilość walk i zwycięstw, a na korzyść Oleksandra różne wagi i nowożytne czasy.

2

@Gaucho Hustle hard 304- kocur.

5

@xvcWinterSoldier Kebsol po chlaniu wchodzi jak fraszka.

1

@Lionel_Messi10 Oby wyszło lepiej niż z Cinci.

1

@Popitek12 A Artur Szpilka?

2

Niemki wygrywają z Francuzkami w 1/4 Euro.

0

Ululany pigmentododatny!

1

2

Boks boksem. a tu Neymar gra z Mirassolem.

1

@Lionel_Messi10 Mogliby już dać, bo dzisiaj tragiczna ramówka.

0

Czy Usyk to już reprezentant Polukru albo Ukropolinu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?