Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@blakkudium @Kessie załatwił deala.
0
@Sulimo Ciekawe czy pokażą się na polskim rynku tv, streamingowym. Jeśli nie to pewnie outsourcing praw.
1
@Lionel_Messi10 Tylko nie poleć za grubo i wytrzymaj do 1;45 xd.
2
@DonCarletto Fakenews!
Tu elegancko prezentuje się @July_6_BcN z Yamalem.
https://tiny.pl/3jmh9372
Trzeba docenić, że zdjęcie wykonane po maratonie alkoholowym, a w miarę się trzymają.
0
@Popitek12 W gimbie się na piwsko chodziło, a ty 17 latkom wypominasz xd.
2
DB jest nieśmiertelny. Laminek już z pokolenia DemonSlayerów, JujutsuKaisenów, SoloLevelingów, a preferuje dzieło Toriyamy nad tytułami nowofalowymi.
0
@escarabajo O pietruchę!
O psi ch(*!
Powtórka do obejrzenia o 3:00 nad ranem.
2
My lubimy te mecze o honor.
1
@July_6_BcN Niby godzina, a już jest odcina.
4
Na urodzinach Yamala wszyscy rzygali, tylko Gavi wymiotował.
0
@Matheu12 U nich musi być zielony excel. Kanonierzy będą musieli się nagimnastykować, aby sprowadzić Szweda na Emirates.
3
Portugalce nie odpuszczają w negocjacjach.
2
@blakkudium W Qadisiyah odmłodzili się z Auby do Reteguiego, a DeZerbi zbiera napadziorów.
1
@Laminedependencia Daj szansę, bo warto.
@karci0 Jak się pogubi w notatkach to tu jest przewodnik.
https://dark.netflix.io/pl
0
@Popitek12 Tomahawk z Rijadu powinien zajść wyżej niż 1/4 przy wsparciu PSG i reszty.
@FcPortoFan1999 Na mundial jadą tylko poważne repry jak Jordania, Uzbekistan, Nowa Zelandia. Niedługo dojdą Wyspy Zielonego Przylądka, jakieś giganty z concafu. Gdzie tu miejsce dla Polski?
0
@Lanosss Kobiety, Brazylia, Argentyna,MLS. Tych ruskich może też zobaczę.
4
@blakkudium Dobrze, że nie dał karnego.
1
@Matiasio Ręka była, ale nie do gwizdnięcia 11.
4
Lewy zrobił się na Ravanelliego.
4
@blakkudium Kvaradona.
0
@Danny Gaucho Nie wiem dlaczego zrównujesz RSL i MLS. O Saudyjskiej można jak najbardziej powiedzieć , że są w top10-15. Sukcesy w LMAzji , duże transfery, ostatnie wyrzucenie City przez Hilali z KMŚ. MLS to absolutnie inna historia. Zdominowani przez Meksykanów w Concacafie, ograniczeni przez salarycap w wydatkach na rynku.
"No nikt nigdy mi nie wmówi, że jakakolwiek liga poza Europą kiedykolwiek zbliży się poziomem sportowym, boiskowym etc. do europejskiego topu"
Jak Fluminense w 1/2 KMŚ, wspomniani Hilale, Flamengo ogrywające Chelsea, Miami, ogrywające Porto i grające dalej na mistrzostwach cię nie przekonali to nie wiem co ma cię przekonać.
" Obaj po swoim prime" No i co z tego? Mówimy o dwóch najlepszych w historii piłki. Wrzuceni w czołowe repry ciągle wygrywają tytuły.
"Obaj grający już tylko for fun" Wydaje ci się tak z perspektywy przeciętniasa. Tacy ludzie sukcesu są wiecznie głodni wygrywania. Nie uważam, aby była miedzy nimi jakaś duża różnica w podejściu. My możemy tak to odbierać, że Leo luz i czil, a CRowi odwala. Jeden jest bardziej ekstrawertyczny, a drugi bardziej introwertyczny. Należy też pamiętać , że w większości tutaj jesteśmy po argentyńskiej stronie mocy :D i wypacza to obiektywizm.
"Obaj już nic nie muszą" No CRowi jak najbardziej przydałoby się jeszcze MŚ z reprą, szczególnie patrząc na to , że będą jednym z głównych faworytów turnieju.
0
@FCB24 "Hajs ogromny prestiż zerowy"
Hajs ogromny-prawda
prestiż zerowy- fałsz
3
Gil na 1;2.
6
@Lionel_Messi10 Busi zagrał pasa jak w prajmie.
10
Leo na 1;0.
6
Męczennicy madryccy z sezonu 2024/2025.
2
@Pawel13sz Już się popisali remontadą w rewanżu z kanonierami.
1
@APTAPT Od Eurosportu zaczynała się moja przygoda z MLS.
5
Skład amigosów na mecz z Revolution.