1

@DiSBlaDE Lubię, ale pestka mnie wkurza.

0

@DiSBlaDE A po co ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Leo na 2;1.


1

@Lionel_Messi10 Zrehabilitował się za asystę samobójczą. Jeszcze bramę dorzucił.

0

Komentarz usunięty

4

Gastro na turniejach rozgrywanych w USA jest na pewno najlepsze.


4

Allende na 1;1 z Montrealem.


1

@DiSBlaDE Za chuda.

2

Owusu na 1;0 z amigosami.


0

1

@Kgorecki2500 Chcesz zginąć od miecza czy od ognia?

2

@DiSBlaDE Piła z @Kessie , ale przyznać się nie chce.

0

@kanver_ Miłej nocy.

0

@kanver_ To fakt.

2

Walka z krytykami kmś.


0

@kanver_ Nie przekonasz mnie , że warto nie grać w czołowym turnieju piramidy klubowego futbolu.

0

@kanver_ Sami sobie oszczędziliśmy.

0

@comtedurgell Nie zakończy kariery Niemca. Rozgrywki nie są organizowane przez uefę tylko fifię.

2

@blakkudium W sumie stadion do futbolu amerykańskiego i byłby blisko fileldgola albo extrapointu.

10

Zabrali nam tak wybitny i niecodzienny performance satyryczno-artystyczny :/
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/07/EVIicdEGY4WqaYjjBAZT2j2YhHNNaRNG.mp4


0

1

@Lionel_Messi10 Wracamy do ligowej rzeczywistości.

0

@BezglutenowyPedri Zarówno LN jak i nowe KMŚ są prestiżowe tylko brakuje im historii.

3

@ViscaelBarca2007 Uważam, że jest bezdyskusyjnie najlepszym golkiperem ostatnich lat.

0

@Encore Musiałby zagrać końcówkę turnieju jak na mundialu reprowym.

16

@BezglutenowyPedri Nie no jak u cb w robocie nie wiedzą o kmś to znak, że trzeba odwołać rozgrywki.

4

@Encore Proszę nie dyskryminować RSL.

1

Jeszcze karny xd i czerwo dla lubującego się w gwiazdach kina śliskiego . W USA musi być dym pod koniec .

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?