3

Gol Thurama.


1

Beneluks odbił się dzisiaj od imperium brytyjskiego.

4

Rzadka sytuacja w Azjatyckiej LM. Mahrez strzelił bramkę po pośrednim .


5

Hilale skompromitowali się z uzbeckim Pakhtakorem.



@mekston @escarabajo @blakkudium @Popitek12 i inni fani pustyń, wielbłądów.

12

Suarez do asyst dorzuca bramkę po podaniu Busiego.


10

Ładny gol Allende po asyście Suareza.


1

@BulaKG Gol Zlatanowy.

2

@mekston Houston mamy problem.

1

@macio_944 Rock nie jest tak przystojny.

2

@kaamil1910 Jeden wielki burdel !

4

@norbi77 "wynik 0:0 z mnóstwem sytuacji." Chcesz na pewno takie mecze oglądać? Szczególnie jakbyś pojechał do Barcelony na mecz i wydał sporo zł.
Jakby ode mnie zależało to usunąłbym remisy w ligach i kazałbym grać karne . Drużyna co wygrywa 11- 2pkt a przegrywająca 1pkt.

Wygrane powyżej 4,5goli-4pkt a w pucharach bezpośredni awans, bez konieczności rewanżu.

Takie luźne propozycje reform piłkarskich.

3

@Popitek12 Ta ciekawostka zmieniła moje życie o 360 °.

3

@macio_944 Pojęcie karmy łączy mi się z błędem poznawczym-hipotezy sprawiedliwego świata. Oczywiście w buddyjsko-hinduistycznym kontekście metafizycznym.

3

@norbi77 Gerard ma rację. Wyniki 0;0 to gónwo.

6

@Lionel_Messi10 Ale 1xArabClubChampionsCup jest :D .

1

@syzje Zostaje a co będzie dalej to się zobaczy.

0

@Encore Kiedyś to były linki. Teraz to nie ma linków.

4

@RosjaninBut Szefko.

0

@FcPortoFan1999 Widziałem debatęc+ , programy w ksach ,meczykach , głosowania w sondach ,śledziłem ramblę i zdecydowanej większości się podobało. Wkurzały się futbolowe konserwy i ci co nie rozumieli albo nie chcieli się wysilić, aby zrozumieć zmiany.

3

@Kapitan hawk Toni wróć!! XDD

0

@FcPortoFan1999 Właśnie o to chodzi :) Ty jesteś anty a większość opinii jest na +.

0

@FcPortoFan1999 Coś co dla cb jest psuciem futbolu dla innych może być zwiększeniem jego atrakcyjności.

1

@FcPortoFan1999 Ty lubisz 0-0 to wiadomo, że ci się nie podoba :D.

0

@FcPortoFan1999 "Ludzie nie chcą 0-0" Jasne, że nie chcą. Jakby ode mnie zależało to usunąłbym remisy w ligach i kazałbym grać karne . Drużyna co wygrywa 11- 2pkt a przegrywająca 1pkt.
Wygrane powyżej 4,5goli-4pkt a w pucharach bezpośredni awans, bez konieczności rewanżu.
Takie luźne propozycje reform piłkarskich.

1

@FcPortoFan1999 W Ameryce musi być show.

1

@mekston Pięknie zaczęli uczestnicy kmś XD.
https://streamable.com/b7hska

0

@Popitek12 To trza na spokojnie pomyśleć.

1

@AdrianFCB10 Wymienić spidermana z megalodonem to nawet szwagry , bajeranty nie dadzą radę.

1

@AdrianFCB10 Pasowałby na następcę Lewusa.

1

Gol Julka z Bilbao.
https://streamin.me/v/7e40d2b3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?