Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gol Thurama.
1
Beneluks odbił się dzisiaj od imperium brytyjskiego.
4
Rzadka sytuacja w Azjatyckiej LM. Mahrez strzelił bramkę po pośrednim .
5
Hilale skompromitowali się z uzbeckim Pakhtakorem.
@mekston @escarabajo @blakkudium @Popitek12 i inni fani pustyń, wielbłądów.
12
Suarez do asyst dorzuca bramkę po podaniu Busiego.
10
Ładny gol Allende po asyście Suareza.
1
@BulaKG Gol Zlatanowy.
2
@mekston Houston mamy problem.
1
@macio_944 Rock nie jest tak przystojny.
2
@kaamil1910 Jeden wielki burdel !
4
@norbi77 "wynik 0:0 z mnóstwem sytuacji." Chcesz na pewno takie mecze oglądać? Szczególnie jakbyś pojechał do Barcelony na mecz i wydał sporo zł.
Jakby ode mnie zależało to usunąłbym remisy w ligach i kazałbym grać karne . Drużyna co wygrywa 11- 2pkt a przegrywająca 1pkt.
Wygrane powyżej 4,5goli-4pkt a w pucharach bezpośredni awans, bez konieczności rewanżu.
Takie luźne propozycje reform piłkarskich.
3
@Popitek12 Ta ciekawostka zmieniła moje życie o 360 °.
3
@macio_944 Pojęcie karmy łączy mi się z błędem poznawczym-hipotezy sprawiedliwego świata. Oczywiście w buddyjsko-hinduistycznym kontekście metafizycznym.
3
@norbi77 Gerard ma rację. Wyniki 0;0 to gónwo.
6
@Lionel_Messi10 Ale 1xArabClubChampionsCup jest :D .
1
@syzje Zostaje a co będzie dalej to się zobaczy.
0
@Encore Kiedyś to były linki. Teraz to nie ma linków.
4
@RosjaninBut Szefko.
0
@FcPortoFan1999 Widziałem debatęc+ , programy w ksach ,meczykach , głosowania w sondach ,śledziłem ramblę i zdecydowanej większości się podobało. Wkurzały się futbolowe konserwy i ci co nie rozumieli albo nie chcieli się wysilić, aby zrozumieć zmiany.
3
@Kapitan hawk Toni wróć!! XDD
0
@FcPortoFan1999 Właśnie o to chodzi :) Ty jesteś anty a większość opinii jest na +.
0
@FcPortoFan1999 Coś co dla cb jest psuciem futbolu dla innych może być zwiększeniem jego atrakcyjności.
1
@FcPortoFan1999 Ty lubisz 0-0 to wiadomo, że ci się nie podoba :D.
0
@FcPortoFan1999 "Ludzie nie chcą 0-0" Jasne, że nie chcą. Jakby ode mnie zależało to usunąłbym remisy w ligach i kazałbym grać karne . Drużyna co wygrywa 11- 2pkt a przegrywająca 1pkt.
Wygrane powyżej 4,5goli-4pkt a w pucharach bezpośredni awans, bez konieczności rewanżu.
Takie luźne propozycje reform piłkarskich.
1
@FcPortoFan1999 W Ameryce musi być show.
1
@mekston Pięknie zaczęli uczestnicy kmś XD.
https://streamable.com/b7hska
0
@Popitek12 To trza na spokojnie pomyśleć.
1
@AdrianFCB10 Wymienić spidermana z megalodonem to nawet szwagry , bajeranty nie dadzą radę.
1
@AdrianFCB10 Pasowałby na następcę Lewusa.
1
Gol Julka z Bilbao.
https://streamin.me/v/7e40d2b3