Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Ale Rico teraz odwalił babola.
1
@escarabajo Wypychany i niezarejestrowany w lidze Firmino nie daje za wygraną.
1
Miny labambowców, kiedy Madryty się uwaliły na łeb.
https://pbs.twimg.com/media/Gjwcwz4XYAAtXtZ?format=jpg&name=small
0
@zuang1995 To już nie jest piłkarz tylko celebryta.
2
@blakkudium Mineiro miało piękny sezon ostatnio w serieA i Libertadores ale szkoda interkontynentalnego
0
Nasz Trinkał na 2;2 dla Sportingu z Aroucą.
https://streamin.me/v/70e29432
0
Valencia wyrównuje z Villarealem po golu Sadiq.
0
@FcPortoFan1999 Jak pójdzie do Utd to szkoda chłopa.
1
@FcPortoFan1999 @blakkudium Borges stawia bardziej na Hardera.
1
@Fido66 Zawsze wybiorę LM nad LaLigą.
4
Gimenez na 1;0 dla Milanu z Veroną.
1
@Herato Szczyrle.
2
@MesQueUnClub96 Albo, że panny będą się za tobą uganiały :D
4
Nieźle nasz exramblowiec odleciał w kosmos na kafejce XD.
https://zapodaj.net/images/bd5ee9845d068.png
@Kapitan hawk
2
Monaco co się rozstrzelało.
2
@mekston Dobre chłopaki madryckie. Niech się to trzyma.
5
Madryckie drużyny bardzo dobrze robią, dobry przekaz leci.
3
Munuera od 0;24 do 0;30 dla RM.pl o Bellinghamie.
1
@Kapitan hawk Wypierd%^my wulgaryzmy ze stadionów!
0
@Filipem Należała się.
4
Skład Miami na towarzyskie derby Florydy.
1
@mekston Riyadhowi dwóch bramek nie uznali. Ewidentnie ekipa Jesusa jest w kryzysie.
0
@AmigoBlancos Wrócisz jak Vinicius odejdzie do Arabii. Jaro obmyślił plan.
2
Antony odżył poza Old Trafford.
1
@blakkudium Jeszcze jest sport fight jakby nie było, gdzie puścić.
1
@blakkudium Dziwne, bo mają prawa a to hit tej ligi... Nieraz puszczają mniej atrakcyjne spotkania z jednoznacznym faworytem.
1
@escarabajo Turcji, Australia, Brazylia albo MLS według plotek.
12
Europa w lidze konfitury nie jest gotowa na podlaskie joga bonito.
0
@FcPortoFan1999 Czyli 22 marca .
1
@blakkudium RSL takim spotkaniem przyćmiło na razie LE i LK :D