Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
90
Gerard pozdrawia najlepszą 9 na świecie.
6
Ciut nie wyszło XD.
https://zapodaj.net/images/da378d90d3763.png
1
Posłuchajmy symfonii gwizdów na sb.
1
Dublet Polaka na SB w klasyku!!!
2
No ale do Raphinhi nie podał XD.
0
Potężny FDJ na drugą połowę.
0
Miało być clasico a wyszło offsideico.
0
@Kazragore Obrona ogląda studio przed klasykiem.
2
@Barca-Messi10 Przydałoby się dzisiaj tam solidnie potrenować jak za starych dobrych czasów. Tego sobie i Państwu życzę.
1
Bramka Lecha z Radomiakiem.
1
Może nie tłumi odpowiednio dźwięku, coś tam kapie na parkingach, z zewnątrz jest podobny do drukarki, garażu, wc albo konserwy ale mimo wszystko ładny stadion.
0
@FcPortoFan1999 Jednak będzie 6;0.
0
@FcPortoFan1999 Cieniasy z Eindhoven.
0
LDJ psuje karnego ze Zwolle.
0
Everton i Werder remisują w końcówkach spotkań.
1
@mekston Tragedia.
A co do meczu to już Mitro strzela.
https://tiny.pl/rzkm4njw
0
@Kgorecki2500 Do tej Arizona dolać trochę spirytusu i będzie git.
0
@FcPortoFan1999 To też dobre.
0
Werder wyrównuje z Leverkusenami.
edit ; Już 2;1 dla Leverkusen.
1
Neymar w tygodniu powrócił na meczu LMAzji a w Saudi nie mogą go zrejestrować XD.
1
Alex Iwobi na 1;0 dla Fulham z Evertonem.
https://caulse.com/v/66496
@misterio
7
@Kgorecki2500 Pan Rymanowski już po %.
2
@Pnog37 Zwycięskiego składu lepiej nie zmieniać.
4
Ładna bramka Ricardo Pepiego dla PSV z Zwolle.
https://tiny.pl/t72hvg8w
@misterio @escarabajo
0
@abram3k Karolek nie dał możliwości wykazania się Gulerowi jako zawodnik pierwszej 11.
3
Boniface na 1;0 z Werderem.
https://tiny.pl/mgwf8d6t
@misterio
0
@FcPortoFan1999 Odra-MIedź, Cracovia-Motor itp to dla ciebie eldorado.
0
Słabe te mecze teraz i dłuży się do klasyku..
0
@Masnymichael Multiligę.
9
Dobić ich w Atlancie i awansować do półfinału.