Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Na tym kanale jak zawsze
1
@mekston W lidze też im nie idzie. Coś nie posłużył im ten ostatni mistrz kontynentu.
1
@Lionel_Messi10 Spora sensacja.
1
@mekston Ain odpadli niedawno z interkontynentalnego to pewnie będą podrażnieni i bardziej zmotywowani na rozgrywki azjatyckie.
1
@escarabajo Pachuca siadła po wygraniu ChampionsCup tak jak America po wygraniu wszystkiego na krajowym podwórku w Meksyku.
3
@adi7adi8 Szwagry pożałowały i będziemy mieć trzy duże ekrany.
1
@escarabajo Niedługo playoffy w aperturze. Może poradzą sobie lepiej niż w zasadniczym.
1
@escarabajo Monterrey po wyeliminowaniu amigosów z ChampionsCup to wrogowie labamby ;p
3
Taka atmosferka w Atlancie po wygranej z Miami.
0
@Sysia11 Atlanta mogła zakończyć sezon a Miami chciało dograć jak najmniejszym nakładem sił i wyszedł mecz zachowawczy.
0
@Szmulek Jeden z najlepszych na świecie.
2
Typowa amerykańska końcówka spotkania. Brawo dla Atlanty za doprowadzenie do trzeciego meczu.
2
@michal26 @michal26 Ta runda jest kopią tego co się gra w NBA,NHL,MLB tylko w krótszej wersji. Według mnie najlepsze emocje są z jednym meczem jak pozostałych rundach i jak gra się w NFL.
2
@macio_944 Karne. Jak wygra Atlanta to kolejny mecz w Miami a jak amigosy wygrają to zagrają w półfinale konferencji wschodniej.
2
No i mamy remis.
0
@LukaszFan Za ligę punktową masz SupportersShield, które wygrało Miami a za wygranie playoff masz MLSCup.
2
@LukaszFan W tej rundzie mamy od razu karne a w następnych są też dogrywki XD.
2
Komentarz usunięty
2
@LukaszFan Następne rundy po jednym meczu na stadionie drużyny, która była wyżej w sezonie zasadniczym.
4
@LukaszFan Do 2 zwycięstw.
3
@Comentateiro My nie żyjemy 300lat jak ty i musimy czerpać z każdej chwili.
2
Guzan zburzył wszystko co zbudował w ostatnim meczu XDD
4
@Lionel_Messi10 W piątek Naserzy byli blisko wygranej z Hilal.
7
@Popitek12 Atalanta gra o 12;30 z Napoli.
4
Komentarz usunięty
2
@Lionel_Messi10 Do talentów trzeba podchodzić z dystansem. Jedni spełnią oczekiwania i będą grać w topowych klubach a inni jak np taki Samper zawiodą.
3
@Lionel_Messi10 Mastantuono,Echeverri ,Almdada,Garnacho itp to Albicelestes nowej generacji.
3
@jacobFCB Wszystkie Komesy top!
9
Skład Miami na mecz z playoff z Atlantą.
3
@mrboom Ajax -PSV był dobry mecz i z automatu napisałem XD.