1

@escarabajo Na tym kanale jak zawsze

1

@mekston W lidze też im nie idzie. Coś nie posłużył im ten ostatni mistrz kontynentu.

1

@Lionel_Messi10 Spora sensacja.

1

@mekston Ain odpadli niedawno z interkontynentalnego to pewnie będą podrażnieni i bardziej zmotywowani na rozgrywki azjatyckie.

1

@escarabajo Pachuca siadła po wygraniu ChampionsCup tak jak America po wygraniu wszystkiego na krajowym podwórku w Meksyku.

3

@adi7adi8 Szwagry pożałowały i będziemy mieć trzy duże ekrany.

1

@escarabajo Niedługo playoffy w aperturze. Może poradzą sobie lepiej niż w zasadniczym.

1

@escarabajo Monterrey po wyeliminowaniu amigosów z ChampionsCup to wrogowie labamby ;p

3

Taka atmosferka w Atlancie po wygranej z Miami.


0

@Sysia11 Atlanta mogła zakończyć sezon a Miami chciało dograć jak najmniejszym nakładem sił i wyszedł mecz zachowawczy.

0

@Szmulek Jeden z najlepszych na świecie.

2

Typowa amerykańska końcówka spotkania. Brawo dla Atlanty za doprowadzenie do trzeciego meczu.


2

@michal26 @michal26 Ta runda jest kopią tego co się gra w NBA,NHL,MLB tylko w krótszej wersji. Według mnie najlepsze emocje są z jednym meczem jak pozostałych rundach i jak gra się w NFL.

2

@macio_944 Karne. Jak wygra Atlanta to kolejny mecz w Miami a jak amigosy wygrają to zagrają w półfinale konferencji wschodniej.

2

No i mamy remis.

0

@LukaszFan Za ligę punktową masz SupportersShield, które wygrało Miami a za wygranie playoff masz MLSCup.

2

@LukaszFan W tej rundzie mamy od razu karne a w następnych są też dogrywki XD.

2

Komentarz usunięty

2

@LukaszFan Następne rundy po jednym meczu na stadionie drużyny, która była wyżej w sezonie zasadniczym.

4

@LukaszFan Do 2 zwycięstw.

3

@Comentateiro My nie żyjemy 300lat jak ty i musimy czerpać z każdej chwili.

2

Guzan zburzył wszystko co zbudował w ostatnim meczu XDD

4

@Lionel_Messi10 W piątek Naserzy byli blisko wygranej z Hilal.

7

@Popitek12 Atalanta gra o 12;30 z Napoli.

4

Komentarz usunięty

2

@Lionel_Messi10 Do talentów trzeba podchodzić z dystansem. Jedni spełnią oczekiwania i będą grać w topowych klubach a inni jak np taki Samper zawiodą.

3

@Lionel_Messi10 Mastantuono,Echeverri ,Almdada,Garnacho itp to Albicelestes nowej generacji.

3

@jacobFCB Wszystkie Komesy top!

9

Skład Miami na mecz z playoff z Atlantą.


3

@mrboom Ajax -PSV był dobry mecz i z automatu napisałem XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?