1

@Lionel_Messi10 Oficjalnie tylko Seattle Sounders za wygraną ConcacafChampionsCup z 2022r.

0

@FCB_dimiC Nie znasz najlepszej debaty oksfordzkiej w polskim Internecie?


2

@Lionel_Messi10 @macio_944 Nie zagra Leo od początku.

0

@FCB_dimiC Oczywiście.
@Encore Takie wygibasy.


2

Komentarz usunięty

1

@mekston A na Euro zapomniał jak się broni XD.

1

@Encore Pochwalam transfer Kurtła.

2

93 a ten nawet w światło bramki nie trafił i się wywalił Xd.

1

Na Cracovii robili dzisiaj "Argentynę".


@FcPortoFan1999

0

Samobój Mario Gila w meczu Juve-Lazio.
https://streamin.me/v/b6046b72

0

Barcola na 3;1 dla PSG.
https://dubz.co/c/99d861

1

@wyrek Nasz były trener dużo takich podań posyłał, kiedy jeszcze grał.

1

@norbi77 No dobra to po prostu ładne podanie, które mi się podobało.

0

Podanie stadiony świata Luki Modricia do męczennika i mamy 2;1.
https://streamff.com/v/ff58c006

1

Sékou Mara strzela kontaktową dla Strasbourga z PSG.
https://x.com/_FootCentral/status/1847734873051553840

1

@zodiak_10 A kto twierdzi inaczej ten ma rację.

4

Williot na 1;1 z Madryciakami.


0

Aesnsio podwyższa prowadzenie PSG ze Strasbourgiem.
https://x.com/psghdtv/status/1847731704666214493

1

@FcPortoFan1999 @Lucyfffer 50 albo 90% to trzeba sobie zaaplikować przy oglądaniu tych spektakli.

1

Bramki Ishaka i Walemarka z Cracovią.


A kto nie widział dzisiejszego hipermeczu w Lublinie tu skrót.

0

@FcPortoFan1999 Hit to był Motor-Widzew. Ciężko będzie to przebić.

0

@VegetaPolska Ramos to do egzotyka albo emeryturę a nie powrót do Realu.

0

@Filipem Wiek, Real, Francja, ważny przy zdobywaniu dwóch LM.

1

@NorbiTBOB Prawie 1,1 Mln osób jest chętnych na kupno biletów.


4

Diaby na 2;1 dla Ittihad z Quadisiyą.


Mitaj na 3;1.

@escarabajo @blakkudium @Lionel_Messi10 @AFA @Popitek12 @mekston

0

@FcPortoFan1999 Karolek ma ciut lepszych zawodników.

0

@FcPortoFan1999 Siła przyjaźni.

1

Bramka Mekambe z Celtą.
https://x.com/totalcristiano/status/1847719773469118852
A w międzyczasie Mayulu strzela dla jego byłego klubu ze Strasbourgiem.


1

@macio_944 Na zach wkradł się błąd w grafice. Powinna być godz 3;00 rozpoczęcia meczów.

1

@mekston Punktualnie o północy się nie zacznie. Jakieś 15 po pólnocy do 0;30 pewnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?