Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze Polska nie zginęła .. flaszka na stół i zaraz się rozkręci.
1
@JimMorrisonFCB Dębicko-tajlandzkie odruchy.
0
@VegetaPolska Mógłby wrócić do piłki a nie do jakiś exlambadziar.
3
@Kapitan hawk Jeśli załączysz to petycji odpowiednią sumę $ to łysy ci odpowie "Today I am a supporter of Cristiano Ronaldo".
0
@takisobiektos Też jestem za zamerykanizowaniem piłki nożnej.
0
@Krzywy95 Nie było.
3
Samobój Bednarka.
https://x.com/Footballfan0088/status/1845201851182088356
6
Bramka Piotro.
2
Zubimendi na 1;0 dla Hiszpanii z Danią.
https://x.com/centregoals/status/1845198673824842202
2
Już jest hejt na Oyedele tak jak był na Boguszu. Czego w oczekujecie od chłopaków z Ekstra czy MLS w debiucie przeciwko zawodnikom z najwyższej półki. Młodym trzeba dać czas na rozwój. Nie każdy jest od razu fenomenem jak Yamal.
1
@mekston Liga wielbłądów to już jest poważna liga.
2
Niezawodny Mitro podwyższa prowadzenie Serbii ze Szwajcarią.
https://x.com/abu_3bddd/status/1845194420200800332
1
Hakimi na 3;0 Maroka z RŚA w eliminacjach do PNA.
https://x.com/SoccersCLICKS/status/1845189406220533939
edit; Już 4;0. Dublet Ounahiego, Abde do bramki dorzuca asystę.
https://x.com/SoccersCLICKS/status/1845189841761571193
2
@Lionel_Messi10 Yaya Toure po roku w Polsce.
1
Ounahi podwyższa prowadzenie Maroka z RŚA w eliminacjach do PNA.
2
Serbia prowadzi ze Szwajcarią po golu Nikoli Milenkovica.
https://streamin.me/v/13740eb8
1
@mekston Jedyne śmiechy to są z jego ego i bramek w fazie pucharowej MŚ. Poza tym to jest wspaniała kariera i według mnie bezkonkurencyjny nr 2 w historii futbolu.
2
Leao przebiegł pól boiska a CR dobił do pustej.
https://x.com/svintfc/status/1845184227798810985
0
@Popitek12 time!!
0
Abde na 1;0 dla Maroko z RŚA w eliminacjach do PNA.
0
@Stinger_ Niby tak ale stadion większy, ładniejszy.
0
Czerwony Manchester do niebieskiego i przegrywamy 1;0.
0
Hiszpanie grają w Murcii, bo hiszpańskim Januszom, Juanesom z Madrytu przeszkadzał hałas na Bernabeu?
0
@FcPortoFan1999 Mielcar ma pewnie akcent wyrobiony i nie byłoby to tak memiczne.
1
Jak Szpaku chce być poprawny to niech czyta wszystkich z akcentem portugalskim. Cristczianu, Fernandżis, Mendzis. Byłoby interesująco posłuchać takiego komentarza.
0
@FcPortoFan1999 Chorwacja jednak wygrywa.
bramki z meczu ;
1;0 Chorwacja 0 - [1] Szkocja- Duje Caleta-Car samobój https://streamin.me/v/2q63qv9f
1;1 Matanović https://streamin.me/v/0dogw07u
2;1 Kramarić https://streamin.me/v/zvktthqw
1
Szkoci remisują w końcówce z Chorwatami.
edit; spalony.
0
@sevs Stoichkova trzeba ściągać z emerytury.
2
@Sysia11 W Concacafie już jest LN.
1
@FCBparasiempre Anglicy zlekceważyli świat a ten im później odjechał. Teraz niby mają najbogatszą ligę ale trudno im zdominować europejskie puchary. O kadrze z brakiem tytułu ME już w ogóle nie ma co wspominać.