10

Brawo dla labambowskich madryciaków. @VegetaPolska@DonCarletto @AmigoBlancos @bartas97 i inni. Jesteście trochę stuknięci, bo siedzicie na stronie rywala. Wasz team nie umie ładnie grać ale za to umie w wygrywanie.

1

@HighestInTheRoom Rudy się nie dostał XD

0

@blakkudium To teraz może iść do Miami aby polepszyć defa ekipy z Florydy.

1

@Coutinho007 Fajnie byłoby zobaczyć klasyk na wembley ale przewalić taki mecz to bolałoby jak cholera.

3

Pamiętacie te czasy jak mieli 9 i wydawało się, że ktoś ich dogoni?

0

@asaf @xLuke Racja. Jakoś pierw o tamtej dwojce mi się przypomniało :D

0

@Tomek54321 Jest nagranie z wcześniejszego finału jak Kroos reaguje na przełożenie godz meczu słowami "po prostu wygramy później". Jak nasi się zachowali w trudnej sytuacj na anfield wszyscy widzieli w dok amazona.

0

@Asthylath Nigdy nie mieli. Mają pecha do rozegrania perfekcyjnego sezonu.

0

@greedo Poglądy wynikają z egoizmu. Jakbyś był madryciakiem to byś mowił, że to najlepszy czas dla piłki nożnej.

0

Don Carletto 7 tytuł łącznie jako piłkarz i trener. Gento już nie jest samotnym rekordzistą z sześcioma zdobytymi tytułami. Dogonili go Modrić i Kroos.

3

@Conradxc Może Real wygral 2 lm ale za to Lapcio spasł się o 20kg więcej.

0

Mamy zdecydowanego faworyta do zp przed turniejami reprezentacyjnymi.

1

@mekston hahaha. Na finał potężnej lm w concacafie a nie w uefie.

1

Finał lm a błędy ekstraklasowe xd

0

Fani bvb poddymili trochę. Teraz czas na piłkarzy.

0

Finały LM są ostatnio underowe.

1

@Deviler Ataturk też jest wielki. 75 k pojemności. Bieżnia wokół boiska psuje wygląd stadionu.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma szans.

0

Nawet może być to europejskie superbowl.

1

@HighestInTheRoom Przed wejściem na antenę było ynwa.

2

To Wembley czy Bernabeu? XDD

0

@Iniesta997 Chcieli zrobić europejską NFL ale nie wyszło.

1

@Iniesta997 Bardziej to kluby nie spodziewały się takiego sprzeciwu kibiców, mediów, polityków. Superliga to przecież inicjatywa tej dwunastki z powyższego filmu.

4

Pocieszny Karol


0

@tomek8756 Robbenowi wtedy oddało za przegrane starcie sam na sam z Casillasem w RPA.

0

@BorzyKrzys Nie ma to żadnego znaczenia. Spółka a22sport prowadzi na razie batalie sądową z Uefa,Fifa i wyroki są dla nich coraz lepsze. Nie wykluczałbym tego projektu w przyszłości ale raczej jako dodatkowe rozgrywki w kalendarzu a nie zastępujące LM aby uniknąć kolejnej negatywnej reakcji kibiców, mediów, polityków.
@Rust_Cohle Wygrywali w Europie 2 razy ligę Europy i raz puchar zdobywców.
W Anglii 2 mistrzostwa, 8pucharów ,4 puchary ligi i 7 superpucharów.

1

@FCBparasiempre Reus podnoszący uszatka to byłaby bardzo romantyczna historia ale wątpię, że tak się stanie. Real jest zdecydowanym faworytem.
@FcPortoFan1999 Repra> kluby .

0

@FcPortoFan1999 Z tą Legią polemizowałbym. Szczególnie u mnie.

0

@FcPortoFan1999 Ostatnie dwa finały Mundialowe dawały radę.

7

Widzę, że @jowita od @Luciano99 rozpoczęła karierę tiktokerki.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?