Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Właśnie leci mecz rewanżowy LMAzji AlAin- Yokohama. Ekipa z ZEA już odrobiła straty z pierwszego spotkania. Transmisja za darmo na kanale AFC
2
Celtic z pucharem Szkocji!
3
Skoro w dwóch anglosaskich krajach grają o puchary krajowe warto wspomnieć o tych gorszych braciach z drugiej strony świata. W finale A-League Central Coast Mariners pokonało Melbourne Victory 3;1. Jest to trzeci tytuł dla drużyny z Gosford.
Skrót spotkania:
Najgorszą LM na świecie wygrało tradycyjnie nowozelandzkie Auckland FC. W finale pokonali tahitański Pirae 4;0. Jest to 12 tytuł dla hegemona rozgrywek. Prawdopodobnie są jedyną drużyną, która może doścignąć Real w Mistrzostwach kontynentalnych.
Skrót spotkania:
@mekston @escarabajo @blakkudium
6
DeJongsperini
1
@blakkudium Inter może powalczyć ale faworytem nie będzie.
0
@CPuyol Tu masz wszystko wyjaśnione
https://www.uefa.com/nationalassociations/uefarankings/club/about/
1
@mrmiki Girona,Atalanta, Stade Brestois nigdy nie wygrały mistrzostwa w swoich ligach.
3
@macio_944
1.Benzema
2.Lewy
3.Suarez
4.Kane
7
Arek zawalił z wolnego jak Leo :D
https://x.com/tekkersfoot/status/1792653228410056717
1
Kudus co GalacticFotball czy innego Tsubasę odwalił.
3
@macio_944 Tam brakuje tylko lepszego stadionu. No i szkoda też ChampionsCupu zważywszy na to jak dobrze poradziło sobie Columbus z Tigres i Monterrrey.
3
@macio_944 Jakaś tam walka? Pomyliłeś odwagę z odważnikiem- Borowane. A mecz Leo jak najbardziej będzie oglądany.
8
Język faktów
0
Fury odcięty prąd. Musi to dobić! Usyk!
0
Usyk się budzi.
0
Łysy dominuje Ukra.
0
@pt9 Muhhamad Ali style
0
OF nad licznikiem czasu i to jeszcze w Arabii XDD.
1
Let's Get Ready To Rumble!!!
1
@Popitek12 Takie debaty nigdy się nie kończą.
0
@arsenallondyn0 Dlatego dałem prawdopodobnie XD. Rewanż ma się odbyć w październiku.
6
Po 25 latach prawdopodobnie poznamy niekwestionowanego mistrza królewskiej kategorii. Jaram się :D
1
@adi7adi8 Na taką walkę bez płacenia bym się zjawił jakby dali bilety :D Ostatnia walka o wszystkie pasy Lewis- Holyfield odbyła się 25lat temu!
0
@Barcasub Ney,CR,Joshua też. Dużo vipów jest.
2
@AFA Obejrzałbym taki mecz gwiazd UEFA vs CONMEBOL.
3
Tradycyjnie w Afryce nuda i pierwszy mecz ligi mistrzów CAF EspreanceTunis-AlAhlyKair kończy się bezbramkowym remisem..
@escarabajo @mekston @FcPortoFan1999
1
@Lionel_Messi10 Czyli na Rambli większy ruch w nocy.
0
@Emhyr Nie wiem co o nim sądzić. Zapowiada się ciekawie ale dopiero zaczął grać regularnie w pierwszej 11 Palmeiras a tu już transfer.
1
Śląsk czy Jaga? Kto wygra najlepszą ligę w kosmosie?
1
@AFA A dickpica?