Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Argentyński sylwester w Zabrzu
@FcPortoFan1999
1
Bramka Sancho z Werderem
2
@FcPortoFan1999 Babeczka.
3
Niezłe karate Malena
https://x.com/centregoals/status/1766522606419931531
1
Bramka BIssecka dla Interu z Bologną
https://x.com/FootColic/status/1766518927268421725
0
@matirix20 Jak teraz ma szybką nogę i jest zwinny to raczej tego nie straci. Musiałby jakoś bardzo zwiększyć masę.
3
@mekston Laminek przypomina mi trochę Mbappe z Monaco.
0
@RosjaninBut Do Choroszczy!
5
Deścior jaka brama
5
@Lionel_Messi10 Typowa amerykańska końcówka. Na takie meczycha można zarywać nocki :D
7
Luisito goooolll!!!!
0
@Adran360
15
Leo bramka kontaktowa po asyście Suareza !
2
Shaffelburg druga bramka i Nashville prowadzi już 2;0 z Miami.
https://x.com/TheChampions/status/1765939531998441605
4
Szkoda, że to nie wpadło
2
Shafferburg na 1;0 dla Nashville
4
11 Miami na 1 mecz 1/8 ConcacafChampionsCup(LM Ameryki Pólnocnej) z z Nashville
Legalna transmisja za darmo na yt o godz 3:00
0
@FcPortoFan1999 Zniszczyliście ich psychicznie przed grą w Europie.
0
@mekston Zawsze był mistrz kraju czyli powinien zająć miejsce gospodarza zwycięzca MLSCup. Tylko to jest rozszerzona edycja grana co 4lata. Może jakiś mini turniej ostatnich 4 mistrzów?
0
@Wittgenstein Rynek i podróby z Bangladeszu od Januszy i Cyganów.
1
@mekston Słabiutko.
0
@mekston Fifa przygotowała fajną stronkę w tym temacie
https://www.fifa.com/fifa-rankings/mundial-de-clubes
0
@AmigoBlancos On ma takie egotop, że pewnie nie miałby z tym problemu.
0
@Pedri16Future Typowy język boiskowy.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze Wisła-Widzew powtórzmy.
1
@mekston Przydałoby się, bo dawno nie było. Ostatnio w 2011. Ogólnie rzadko w historii zdarzały się klasyki europejskie. Tylko 4 razy dwumecze.
0
@SinMistico Piłka nożna się tym niestety cechuje.
0
@FcPortoFan1999 Arabskich drużyn na razie nie chcą.
5
Świetna atmosfera na Reale Arena mimo porażki.
0
@FcPortoFan1999 Ci z Uefy mają różne pomysły to może i na taki wpadną.