0

0

@mekston W Holandie z Euro jeszcze mogę uwierzyć ale PSV z LM ? :D Nawiązaliby do sukcesu z lat 80 za czasów Hiddinka.

0

@mekston Jak Holandia wygra Euro to zadecyduje LM albo CA .

3

@Arden Van Bronckhorst z MŚ 2010 przeciwko Urugwajowi


0

@kulek22 LDJ to potwór!

0

LDJ z golem a Dest z asystą ze Zwolle.

0

Utd traci bramkę w 97min.

0

Christensenbauer.

1

@MesQueUnClub_87 On też chyba wczoraj mieszał.

0

Firmino druga bramka dla AlAhli z AlTaee.

4

@Kessie U Ruskich to jest inny wymiar. Piwa w 2,5 l butlach jak słodkie napoje. Dodatkowo te z przezroczystej jest marki "Grubas" :D

3

@adi7adi8 Potężny Robert Taylor przebił mu rękawice.

6

Skład Miami


1

@escarabajo Tego wpisu nie widziałem. O zapowiedź sezonu MLS mi chodziło.

0

@escarabajo Nie napisałeś o Sebastianie Kowalczyku z Houston Dynamo. Strzelił wczoraj nawet bramkę w ConcacafChampionsCup.


3

Galeno co za brama !!
@FcPortoFan1999

1

Oby nie wystąpił efekt nowej miotły.

2

@mekston Nazwę zmienili na starą,nową a tego nie . Chociaż zasada goli na wyjeździe bardziej tam pasuje niż w Europie przez ogromne odległości.
@Lionel_Messi10 W Concacaf na szczęście nie będzie problemu z pirackimi streamami, bo mecze lecą za darmo na yt
https://www.youtube.com/@concacaf/streams

2

Derby znowu nasze!

4

@barcelonaLM Turniej zawsze lepszy niż zwykły mecz towarzyski.

0

@draxidox Jeżeli się kochają to #!$% z nimi.

0

@AFA Co to jest FIFA Series?

0

@tristan87 Ona jest inna niż inne.

0

@arbuz1512 Bo w basenie.

1

@tristan87 Koledzy Anki z bachaty nauczyli go perfekcyjnie.

1

@Kgorecki2500 Nie ma dowodu na to ,że Putin jest odpowiedzialny za śmierć Nawalnego. Jest nagroda pól mln rubli dla kogoś kto wskaże cień dowodu, że wiedział. Jest taka konferencji zorganizowana w Petersburgu, gdzie Miedwiedew taki zmęczony powiedział "Zrobiłem coś strasznego ale imię Putina pozostanie nieskalane".

0

@AlexDark00 Narobił syfu ale tryplet wygrał.

0

@AlexDark00 Nie oglądałem ale widzę, że też pasuje.

2

@Mario96w Mój ulubiony to chyba Madi


Light z Death Nota też kozak
@AlexDark00 To bardziej bekowy niz psycho.

1

@Mario96w Mi Vegeta już zawsze będzie się kojarzył z Vegetą naszej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?