Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future
0
@mekston W Holandie z Euro jeszcze mogę uwierzyć ale PSV z LM ? :D Nawiązaliby do sukcesu z lat 80 za czasów Hiddinka.
0
@mekston Jak Holandia wygra Euro to zadecyduje LM albo CA .
3
@Arden Van Bronckhorst z MŚ 2010 przeciwko Urugwajowi
0
@kulek22 LDJ to potwór!
0
LDJ z golem a Dest z asystą ze Zwolle.
0
Utd traci bramkę w 97min.
0
Christensenbauer.
1
@MesQueUnClub_87 On też chyba wczoraj mieszał.
0
Firmino druga bramka dla AlAhli z AlTaee.
4
@Kessie U Ruskich to jest inny wymiar. Piwa w 2,5 l butlach jak słodkie napoje. Dodatkowo te z przezroczystej jest marki "Grubas" :D
3
@adi7adi8 Potężny Robert Taylor przebił mu rękawice.
6
Skład Miami
1
@escarabajo Tego wpisu nie widziałem. O zapowiedź sezonu MLS mi chodziło.
0
@escarabajo Nie napisałeś o Sebastianie Kowalczyku z Houston Dynamo. Strzelił wczoraj nawet bramkę w ConcacafChampionsCup.
3
Galeno co za brama !!
@FcPortoFan1999
1
Oby nie wystąpił efekt nowej miotły.
2
@mekston Nazwę zmienili na starą,nową a tego nie . Chociaż zasada goli na wyjeździe bardziej tam pasuje niż w Europie przez ogromne odległości.
@Lionel_Messi10 W Concacaf na szczęście nie będzie problemu z pirackimi streamami, bo mecze lecą za darmo na yt
https://www.youtube.com/@concacaf/streams
2
Derby znowu nasze!
4
@barcelonaLM Turniej zawsze lepszy niż zwykły mecz towarzyski.
0
@draxidox Jeżeli się kochają to #!$% z nimi.
0
@AFA Co to jest FIFA Series?
0
@tristan87 Ona jest inna niż inne.
0
@arbuz1512 Bo w basenie.
1
@tristan87 Koledzy Anki z bachaty nauczyli go perfekcyjnie.
1
@Kgorecki2500 Nie ma dowodu na to ,że Putin jest odpowiedzialny za śmierć Nawalnego. Jest nagroda pól mln rubli dla kogoś kto wskaże cień dowodu, że wiedział. Jest taka konferencji zorganizowana w Petersburgu, gdzie Miedwiedew taki zmęczony powiedział "Zrobiłem coś strasznego ale imię Putina pozostanie nieskalane".
0
@AlexDark00 Narobił syfu ale tryplet wygrał.
0
@AlexDark00 Nie oglądałem ale widzę, że też pasuje.
2
@Mario96w Mój ulubiony to chyba Madi
Light z Death Nota też kozak
@AlexDark00 To bardziej bekowy niz psycho.
1
@Mario96w Mi Vegeta już zawsze będzie się kojarzył z Vegetą naszej strony.