7

Chirurgiczna precyzja Boga futbolu.

14

0:05 "Był to silny rywal"... XDD



0

@vangoor Można dodać jeszcze niedawne zizu zizi zuza.

1

@escarabajo Rabij to showman,pasjonat. Nie da się go nie lubić.

4

@blakkudium Czarek wstawił też napój niezbędny do oglądania kadry
https://x.com/cezarykuleszaa/status/1699895261101957175

12

Takie kiksy nawet na orliku rzadko się zdarzają
https://x.com/B_Maniek/status/1699869445022154987

0

@zadafcb Szkoda, że zbiega się z meczem Argentyny. Trzeba będzie podzielić ekran.

1

@zadafcb Ciekawe czy playofy też i czy superbowl już nie będzie w tvp.
@_barti @HighestInTheRoom
Tysiące ludzi ogląda w Polsce NFL.

1

@Kgorecki2500 9 albo 10

1

@HighestInTheRoom Każda z tych porażek była bolesna i trudno mi wskazać jedną, która dotknęła mnie najbardziej.

1

@MesQueUnClub96 Porażki Barcelony z Chelsea 2012,Romą 2018r,Liverpoolem 2019,Juve 2017,Bayernem (z nimi to wszystkie mecze poza 4;0 w 2009r i 3;0 w 2015 ) w LM.
Ostatnie 0;4 z Realem w PK
Porażki Argentyny w finałach Copa America z Chile 2015,2016 i przegrany finał MŚ z Niemcami w 2014.

1

@mekston Spora ekipa jedzie na kadrę i będzie ciężko z Kansas .

6

Bramka amigosów aż łezka się w oku kręci.

4

@JacekRyba1975 Chyba wczesna pora meczu ci nie służy ;)

5

@Kuba_1 Ta reakcja ma potencjał na stanie się memem.

1

@Don-Corleone Dwie dziewiątki na ławie.

0

@Kuba_1 Jest Selena. Pokazali ją przed chwilą.

1

@escarabajo A w finałach LMConcacaf narobili w gacie z Leonem XD

1

@Faro Ale trochę lipa, że puszczają ją w czasie hymnu USA.

1

@Kuba_1 Książe Harry jeszcze się pojawił. Hollywood blisko to nie ma się co dziwić, że tyle gwiazd jest na meczu.

1

@Faro Wczoraj grał z Houston i było 0:0

5

@Faro Ilie Sanchez. Alexis gra w Interze Mediolan.

3

@bartas97 U Latynosów takie odcięcia mózgu to niestety częste zjawisko.

0

@4drian0 Powinien zagrać.

0

@FcPortoFan1999 Wesoło tam było dzisiaj. 20min doliczył XD

3

Ładna bramka Djalo z wolnego dla Bragi w meczu ze Sportingiem
https://tiny.pl/cdhcd

1

Jeszcze czerwo dla Widzewa i karniak ehh. Wygranej z Legią to się nigdy chyba nie doczekam.

10

Jak to mawiał Szpaku ślicznie, delikatnie, technicznie i z maestrią.

4

Dlatego tyle wydali na Ryża.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?