Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1922 Nie znam się na winach ale Chardonnay-Muscat, Neleman z biedry mi podchodziło ostatnio.
1
@norbi77 Egzotyka na całego :D
0
@Pedri16Future Poza Osasuna-Sevilla to bardzo atrakcyjna, bramkostrzelna kolejka.
0
Almeria wyrównuje z Valencią. Jest 2;2.
0
Valencia znowu prowadzi z Almerią.
0
@Emhyr Język można sobie połamać.
4
@norbi77 Naplecie XDD Chyba @Luciano99 sprzedał ci lewe opony z Bangladeszu.
0
@Lucerfi Na pewno redakcja wyłączy ramblę w czasie największego ruchu na stronie.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_tiEhTiCV0ltnD5FkQBDfe76Y1yAxYFBh.jpg
25
@Bagsik88 On z Dodim są jak yin i yang w kwestii Lewusa .
1
@ranger3120 Puas na 1 lvlu XD
0
@meg23 Mecze od zera do bohatera to najlepsze show.
5
Ale, że z tak beznadziejnej gry na odpalony mental, piękną końcówkę i remontadę. Dajcie spokój kto to słyszał.
2
Gavi co za piłeczkę dał.
2
Remontada Lewusowa.
5
Gatti z Wojtkiem co za wylew. Sasuolo wygrywa z Juve 4;2.
https://streamin.me/v/55d3cabc
0
Wejście Baldego powinno rozruszać lewą stronę.
6
Gdyby te kontry były bardziej skuteczne to Celta mogłaby spokojnie wygrywać ze 4 albo 5 do 0. Oby coś się ruszyło, bo nasza gra nie wygląda dobrze.
0
@mekston Dodał od siebie ale Gavi trafił go w nogi i sędzia wybroniłby się z karniaka.
1
Chyba powinien być karny.
0
Kejnuch się rozkręcił w Mynsien.
0
Rodriemu mózg odcięło XD
1
@Arkon Breaking Bad, Attack on Titan, Gra o Tron.
5
@GeneralXavi Luczo też był wuefistą :D
8
Świderski z kolejnym golem dla Charlotte
3
To Taylor czy Bellingham? :D
0
@HypeR https://www.mlssoccer.com/about/competition-guidelines
Tu masz wypisane wytyczne na temat sezonu zasadniczego w MLS
1
@comtedurgell "Dekstametazon to środek działający przeciwzapalnie. Substancja pomaga w oddychaniu. Odpowiada także za poprawę koncentracji i wywołuje uczucie szczęścia. Zawodnicy mogą ją stosować, ale konieczne jest zgłoszenie tego faktu przed meczem."
Jak nie zgłosili to powinna być jakaś kara finansowa ale wydaje mi się, że nic poza tym.
2
@Artysta9 Podobno ma grać ale nie ma jeszcze oficjalnych składów.
0
@SuperPatsonFCB Warto dodać jeszcze, że każdy mecz z inną drużyną i faza pucharowa rozstawiona według miejsc w tabeli a nie losowanie. Pierwszy tydz trafią się też mecze w czwartek.
4
@Medium Maszyna Artety ruszyła w Europie !