Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barwindg Wydaje mi się, że się nie zawiedziesz. Jakby było mało to jeszcze Evangeliona można dorzucić :)
0
@arasz1819 Nie jesteśmy żenujący od 12r poza Brazylią14r gramy na mistrzostwach. Wydaje mi się, że niektórzy mają po prostu zbyt wysokie oczekiwania od naszej kadry.
0
@Barwindg No to jadę z moją topką:D
Atak Tytanów, Death Note, Code Geas, Steins Gate, Rainbow, FMAB. Takie mustwatch dla początkujących mangozjeb#w wg mnie.
1
@Barwindg Tasiemiec czy krótkie?
5
@arasz1819 Albania +1pkt,my 3pkt czyli wszystko na styku. Na euro grupa śmierci i remisują z Francją i Niemcami. W LN wygrywają z Anglią i Niemcami są na ten moment na 1szym miejscu i wyrzucają Anglików do ligi B. Przy potencjale tej kadry jako kibic tej repry można być z nich zadowolonym.
4
@Oskar00 Wiosna, Lato-TOP
Jesień, Zima- FLOP
3
@tristan87 No ta powinien klaskać na drewniaków XD.
0
@LeoKrol Na spokojnie to fundusze, lokaty ,indexy, obligacje a jak chcesz poszaleć to krypto.
0
Brazole cisną 3:0
0
Neymar do Richarlisona i 2:0
0
Kanada wygrywa z Katarem 2:0
0
Marquinos z dyńki i 1:0.
0
@Geble Przez taką właśnie chciwość platform tv strumyk płynie z wolna.
0
Iran Urugwaj 1:0
0
Mylik nie pije.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/09/normal/VoEm91r81OMbLSeq7jp0zN1sOmZgj2jL.jpg
1
@don'T.R.I.P.e Gra z orlika to u nas była XD.
0
Eriksen golazo.
https://dubz.co/v/zq4d10
1
@Wossi61FCB Fifa spekuluje nad czymś takim.
8
@Adi123456789 Chciałbym Haalanda u nas po Roberciku a Mbappe u białych i rywalizację na lata napędzającą atrakcyjność LaLigi.
1
@Adi123456789 Mam na myśli końcówkę, bo wiadomo, że do formy z czasów nawalania 91 goli w roku nie wróci, bo to już nie ten wiek.
3
@Kondziubarca Widać, że tej 9 u nich brakuje a Tel jeszcze za młody, Chopo nie ta jakość. Pytanie czy wyłożą tyle hajsu i czy Kane opuści swój klub w, którym gra od dziecka. Możliwe, że to ostatnia szansa jeśli chodzi o tytuły u Anglika bo z Kogutami jak na razie tylko AudiCup.
1
@Kapitan hawk Powinien odejść z Manutd ale myślał, że za 38 latka przez markę wszyscy będą bulić nie wiadomo ile i się przeliczył.
6
@Kondziubarca Malcomowi dobrze tam ,gra już parę lat, kolekcjonuje tytuły z Zenitem to chce mieć obywatelstwo. Tak jak w przypadku Rybusa nie mieszałbym polityki z życiem prywatnym szczególnie, że za oceanem w Brazylii mają inną optykę na politykę Ruskich.
6
@Comfortable_ Przyzwyczaił się do nowego środowiska i wymiata jak w Barcie.
0
@marcin62 Ale czarna zdrowsza, bo nie ma kcal.
2
@AmigoBlancos Nie ma sensu pisać o tym czy ktoś zasługuje czy nie, bo o tym decyduje tablica wyników(chyba, że sędziowie coś przekręcą :D). Co do niedoceniania Lewego czy młodych Realu to jakieś kompleksy albo typowe demonizowanie zawodników drużyny odwiecznego rywala.
14
Dest fatalny mecz.
0
Mecz obrzydliwy, dużo chamstwa, symulek. Sędzia kretyn, który widzi faule tam, gdzie ich nie ma a tam ,gdzie są już nie, bramka strzelona ręką przy varze. Zamiast Hiszpańskich sędziów można dać kogokolwiek nawet po alko i efekt byłby taki sam jak nie lepszy.
0
Murinio się nigdy chamstwa nie oduczy.
1
Niespodzianka w Holandii Alkmar wygrywa z Ajaxem 2:1.