Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaziFCB Kilku obrońców - Cancelo 15 mln, Grimaldo 15 mln i Vusković 45 mln. Obrona doładowana, nasza zmora. Masz jeszcze 5 mln na frytki z McDonalda dla Yamala.
2
@tbas można było poszukać piłkarzy technicznych jak i tych presujących. Gordon na pewno nie będzie grać w pierwszym, nie ma dla niego miejsca. Jako zawodnik do rotacji to wciąż za wysoka kwota na nasz portfel.
0
Trzeba było kupić Juliana za 18 mln z River Plate, a nie Ferrana z City za ponad 50 mln. Teraz mamy dalej Ferrana i musimy dać 10x tyle za Juliana. Zarząd znowu pokazuje, że jest kiepski na rynku transferowym. Przez to mamy problemy finansowe.
1
Po pierwsze to Gordon gra teraz w reprezentacji, więc Anglia może grać shit i shit to mnie obchodzi, w sumie to nawet dobrze jak szybko odpadną.
Po drugie jeśli Gordon gra shit, to krytyka powinna spaść na zarząd za decyzję, a nie na zawodnika cały czas.
Po trzecie z góry można uznać, że transfer jest przepłacony, choćby dlatego, że to będzie rezerwowy za 80 mln, więc krytykować należy zarząd za tak wielką kwotę.
0
@bartekvisca krytyka powinna się nie tyczyć zawodnika, a zarządu - 80 mln za wątpliwego rezerwowego
0
@Drozdu7 tylko, że Gordon to będzie rezerwowy i kwota 80 mln sprawia, że tak surowo jest oceniany.
0
@Eto'o9 R10 problemem jest to, że u nas cały atak poza Raphinhą kiepsko presował w zeszłym sezonie, a pomyje są tylko na Rashfordzie. Rozumiem, że Flick chce to poprawić i rozwiązaniem jest budowanie drużyny z profilem zawodnika podobnym do Raphinhy, ale zdecydowanie można taniej niż 80 mln za rezerwowego.
0
@vangoor nie nauczył się, więc może by się nauczył w następnym, a jak się nie nauczył to można kupić kogoś innego - dużo taniej.
3
@MaziFCB w zimę możemy ocenić go dobrze, a później od nowego roku do końca sezonu będzie grać piach. Równie dobrze możemy do zimy go sprzedawać i w maju strzeli ze 3 gole i zapomnimy wiele złego. Czas i kasa jednak zmarnowana. Oceniać można już teraz, dlaczego nie ? Ja uważam, to za bardzo źle wykorzystane 80 mln. Za takie pieniądze można mieć kilku bardzo dobrym zawodników.
0
@Seledynowy on w istocie powinien być tyle wart jeśli Rashford 30 mln
4
Wolałbym Rashforda za 30 mln, który ma dobry ciąg na bramkę, jest wysoki i ma świetne stałe fragmenty gry, niż Gordona za 20 mln, który świetny stały fragment ma z rzutu karnego. My jednak wydaliśmy 60 mln więcej za to, że biega, co można nauczyć każdego. Nie twierdzę, że Barcelona powinna wykupić Rashforda, bo potrafił być irytujący i nieskuteczny, ale mimo wszystko z tej dwójki anglików, którzy najlepiej grają u siebie na wyspach wybrałbym zawodnika, który jest już zgrany w drużynie...
Barcelonie potrzeba rezerwowego z bardzo dobrym dryblingiem, który wchodzi w pole karne jak nóż w masło o temperaturze 30 stopni robiąc coś z niczego, odciążając Yamala - to nie jest Gordon.
0
@LukaszFan zdecydowanie tak, ale nawet mając do wyboru Rashforda za 30 mln, a Gordona za 20 mln to wybrałbym Marcusa, ponieważ jest lepszy piłkarsko i w dodatku zgrany już.
0
kogo to ma dziwić ? przecież gość jest przereklamowany, nie jest wart 80 mln, no i tak jak mówiłem wcześniej to będzie transfer wtopa. Nam był potrzebny na rezerwę ktoś z bardzo dobrym dryblingiem i ostatnim podaniem.
6
oczywiście jak konstruktywnie krytykowałem ten transfer to było wielkie oburzenie. Mieliśmy wzmocnić obronę, a przyszedł rezerwowy skrzydłowy za 80 mln i mało tego zablokował on miejsce dla innego zawodnika, który mógłby być tańszy i lepszy.
3
Podejrzewam, że przy decyzji Alvareza również Messi maczał palce
0
Oyarzabal najlepszy z tego grona i najtaniej chyba
0
@Kamiloza91 Gordon zablokował bardzo wiele lepszych opcji od niego i nie tylko na jego pozycje
0
Jeśli mieliśmy 80 mln, to każda rozsądna ekipa zabezpiecza najpierw tyły. Tutaj powinniśmy wykupić Cancelo w pierwszej kolejności. Później mega promocja za Grimaldo jakieś 10-15 mln. Zostaje nam na obrońcę i tutaj Vusković za 45 mln.
Teraz my nie mamy kasy przez zakup rezerwowego skrzydłowego. Nie ma postępu z Cancelo, a ekipy z Madrytu i inne kluby sprzątają rynek z najlepszych okazji.
Niestety należy znowu skrytykować zarząd za ich działania.
Jules Koundé, Bradley Barcola - to by mogło przejść właśnie w ten sposób jak napisałem wyżej, ustawiamy obronę i można sprzedawać czy to Kounde czy Balde i jeszcze mieć kasę na skrzydłowego. Barcola byłby bardzo dobrym rezerwowym, zagrałby na każdej pozycji z przodu. Wytrenowany u Enrique, ale my woleliśmy kupić rezerwowego na skrzydło za 80 mln...
1
Absurdalny przepis, każdy powinien móc mówić co uważa, ale brać odpowiedzialność za to, niestety właśnie znika wolność słowa, są tylko znaki.
0
@takisobiektos ten drugi wart 25 mln - 3x mniej od przereklamowanego Gordona
0
Mieliśmy kupić obrońców, zakontraktować w pierwszej kolejności Cancelo i kupić min. Grimaldo, czyli wykorzystać super okazje rynkowe. Deco postanowił rozwalić bank na rezerwowego skrzydłowego.
0
Barcola byłby świetnym transferem, ale tak jak mówiłem, transfer Gordona zablokował mnóstwo innych opcji.
0
Nigdy nie zrozumiem tego zarządu i ich polityki. Kupią kogoś z drugoligowego Racingu - mowa o Jorge Salinasie, ale gdy również w drugiej lidze występuje prawdopodobnie pierwszy wybór w reprezentacji Hiszpani w przyszłym sezonie skrzydłowego Yeremaya H. to my nic nie widzimy. Znowu będziemy chcieli przepłacać.
4
@KamQiX to są tylko znaki, że wolność słowa znika
0
Postawiłem na Ronaldo, że odda minimum 4 strzały w meczu Kongo, ale jego mityczny mental pokazał prawdę
11
@LeoMessiiBarcaPepa on po prostu ma pokorę, nie mówi, że jest najlepszy, pozwala innym mówić jak jest
5
Mam nadzieję, że jeszcze kupią Olise, Bastoniego i Rubena Diaza. Będą mieli 18 obronców, kocioł w pomocy i toksyczny atak. Wszyscy będą niezadowoleni, że nie grają, albo nie dostają piłek do nogi, albo z taktyki Mourinho. Kwaśne środowisko sprzyja chorobom, również na poziomie komórkowym.
11
Najlepsze jest to co mówi sam Messi o sobie... że on ma się za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. On ma ich w kieszeni, ale tego nie powie, ponieważ nigdy nie miał w sobie tyle pychy co pewien Ronaldo.
5
Leo Messi:
"Nie mogę prosić o nic więcej, Bóg dał mi zbyt wiele, teraz pozostaje mi tylko cieszyć się tym wszystkim."
"Cieszę się po prostu, że uznaje się mnie za jednego z najlepszych w historii futbolu; jestem wdzięczny, że zaliczam się do grona tak wielu wspaniałych piłkarzy...”
Człowiek ma ochotę napisać : "Co on pie....li !"
0
@Encore Boki obrony bardzo mocne