0

@pax Pjanic wydaje się lepszym piłkarzem ogólnie, z lepszym przyspieszeniem i wizją gry. Do tego jest silniejszy. Poza tym De Jong lepiej wyglądał obok Bośniaka.

1

@DaPi No, tylko teraz wolne ma ujowe.

1

@Criss18Barca Jeśli być szczerym to każdy gra poniżej oczekiwań poza Destem, Fatim, Pedrim i Dembele (Puig nie gra i nie można go ocenić).

0

@Keson Szkoda, że Parteya nie kupiliśmy.

1

@pax Nwm, zwróciłem uwagę na Busiego, może Frankie też. Ogólnie jestem zdania, że za Busiego powinien Pjanic grać.

0

@Coutinho007 Ten strzał jak Dembele później.

3

@pax Mi się wydaje, że do naszego pola karnego szybciej by dobiegł bramkarz przeciwnika niż Busquets, zawsze jak jest akcja to Busi jest ostatnim, który wraca.

1

@Dembouz1899 Milik vs Griezmann, kto więcej setek zmarnuje. :D

0

@mariosss20 W artykule jest, że około miesiąca, ale nwm czy to oficjalne info.

0

@Coutinho007 Zepsuł 3 setki.

16

@pax Busquets umie biegać?

1

@gorgota Wiesz wg mnie ogólnie spoko, ale zepsuł 3 setki (dla @Rewolucja123 tylko 1 setka zepsuta), nie strzelony karny. Poza nieskutecznością dobry mecz, asysta do Dembele, ale mega irytująca była ta nieskuteczność.

1

@HERORICH2 No tak, ale mimo wszystko wydaje mi się, że Partey to wysoka półka jeśli chodzi o DMa. Dlatego trochę małe pieniądze, ale tak jak napisałeś, lepsze to niż Vidal+Rakieta+Suarez. :D

0

@Coutinho007 Kurcze nie zrozumieliśmy się ja o tym PS pisałem o Dembele.

0

@Coutinho007 Ups Roma była 2 lata temu, no to 2 lat ;)

3

@HERORICH2 Inna sytuacja całkiem. Nie twierdzę, że Barca dobrze to rozegrała, a poza tym zapytałeś stricte o Parteya więc nwm czemu obijasz się o Barcę?

0

@Coutinho007 Nie, że nie ma atrybutów, ale chyba każdy widzi, że na PS się czuje lepiej.

0

@Coutinho007 Dziwnie piszesz od 3 lat.

0

@arasz1819 Od biedy Alba jeszcze :D

0

@pauletaa Dembuś lepiej wygląda na prawej stronie.

0

@HERORICH2 Chodzi mi o to, że piłkarz klasy Parteya powinien odejść za 80 mln, a nie 50. Słabe Atletico daje te klauzule.

0

@Coutinho007 @pauletaa no to De La Fuente.

1

@Virusk3 Fajnie się oglądało mecz Barcy, wkurzające zepsute 3 setki i karny przez Griezmanna.

3

@HERORICH2 Zamienili cienkiego Odegaarda na Silve i są efekty. :D

0

@HERORICH2 Średnio, bo Partey jest wart więcej (wiem, że klauzula).

2

@HERORICH2 Ta jasne xd Pewnie w realu wyląduje.

2

@TylkoBarca7273 Griezmann
Pedri--------Messi---------Dembele

0

Nie spać, pisać! :D

1

@HERORICH2 Ja bym chciał polecieć w kosmos i być w stanie nieważkości.

4

@Jakchcesz Pomyliłeś "musnął" z "kopnął" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?