AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax Pjanic wydaje się lepszym piłkarzem ogólnie, z lepszym przyspieszeniem i wizją gry. Do tego jest silniejszy. Poza tym De Jong lepiej wyglądał obok Bośniaka.
1
@DaPi No, tylko teraz wolne ma ujowe.
1
@Criss18Barca Jeśli być szczerym to każdy gra poniżej oczekiwań poza Destem, Fatim, Pedrim i Dembele (Puig nie gra i nie można go ocenić).
0
@Keson Szkoda, że Parteya nie kupiliśmy.
1
@pax Nwm, zwróciłem uwagę na Busiego, może Frankie też. Ogólnie jestem zdania, że za Busiego powinien Pjanic grać.
0
@Coutinho007 Ten strzał jak Dembele później.
3
@pax Mi się wydaje, że do naszego pola karnego szybciej by dobiegł bramkarz przeciwnika niż Busquets, zawsze jak jest akcja to Busi jest ostatnim, który wraca.
1
@Dembouz1899 Milik vs Griezmann, kto więcej setek zmarnuje. :D
0
@mariosss20 W artykule jest, że około miesiąca, ale nwm czy to oficjalne info.
0
@Coutinho007 Zepsuł 3 setki.
16
@pax Busquets umie biegać?
1
@gorgota Wiesz wg mnie ogólnie spoko, ale zepsuł 3 setki (dla @Rewolucja123 tylko 1 setka zepsuta), nie strzelony karny. Poza nieskutecznością dobry mecz, asysta do Dembele, ale mega irytująca była ta nieskuteczność.
1
@HERORICH2 No tak, ale mimo wszystko wydaje mi się, że Partey to wysoka półka jeśli chodzi o DMa. Dlatego trochę małe pieniądze, ale tak jak napisałeś, lepsze to niż Vidal+Rakieta+Suarez. :D
0
@Coutinho007 Kurcze nie zrozumieliśmy się ja o tym PS pisałem o Dembele.
0
@Coutinho007 Ups Roma była 2 lata temu, no to 2 lat ;)
3
@HERORICH2 Inna sytuacja całkiem. Nie twierdzę, że Barca dobrze to rozegrała, a poza tym zapytałeś stricte o Parteya więc nwm czemu obijasz się o Barcę?
0
@Coutinho007 Nie, że nie ma atrybutów, ale chyba każdy widzi, że na PS się czuje lepiej.
0
@Coutinho007 Dziwnie piszesz od 3 lat.
0
@arasz1819 Od biedy Alba jeszcze :D
0
@pauletaa Dembuś lepiej wygląda na prawej stronie.
0
@HERORICH2 Chodzi mi o to, że piłkarz klasy Parteya powinien odejść za 80 mln, a nie 50. Słabe Atletico daje te klauzule.
0
@Coutinho007 @pauletaa no to De La Fuente.
1
@Virusk3 Fajnie się oglądało mecz Barcy, wkurzające zepsute 3 setki i karny przez Griezmanna.
3
@HERORICH2 Zamienili cienkiego Odegaarda na Silve i są efekty. :D
0
@HERORICH2 Średnio, bo Partey jest wart więcej (wiem, że klauzula).
2
@HERORICH2 Ta jasne xd Pewnie w realu wyląduje.
2
@TylkoBarca7273 Griezmann
Pedri--------Messi---------Dembele
0
Nie spać, pisać! :D
1
@HERORICH2 Ja bym chciał polecieć w kosmos i być w stanie nieważkości.
4
@Jakchcesz Pomyliłeś "musnął" z "kopnął" :D