0

@Deviler nie.
Jedynie woda, a tak to każdy napój bez cukru to syf, który ma podrobić oryginał z cukrem.

0

@Safrani człowieku napisałem to dla beki, a ty się sprułeś hahaha
Nwm jak mogłeś nie wiedzieć ironii w tym komentarzu

0

@Safrani A no tak, trzeba płacić ETS, to pomoże.

1

@BorzyKrzys jaki alkus jak to pogłos był?

0

@Rifek 80000 po co się rozdrabniać, ktoś da więcej?

2

@BorzyKrzys ajajaj zakrętki przytwierdzone do butelek nie pomogły

0

@Criss18Barca i koniecznie podniesienie opłaty za śmieci, bo co to za przerzucenie obowiązków na obywateli bez dowalenia im jeszcze finansowo?

0

@Aragorn33 chłop co musi ćpać dzień i noc skoro na przestrzeni 2-3 lat postarzał się o 20 xd

0

@Roobo hahaha szczere złoto.

0

@galix22 No więc widzisz, tylko jeden zawodnik czysto przez kwotę miał problemy.
Alvarez nie łapie kontuzji i tu pasuje. Także już 2/3 masz spełnione.

0

@Cules69 zostawić Lewego, którym interesuje się taka potęga jak Chicago fire xd

0

@Majdi no tak to pewnie jakaś klątwa, że jak wydajemy+100 to voodo robi nam, że zawodnik gra słabo xd

0

@Kinginiesta no tak, tylko ciekawe przy jakich kwotach realnie się obracamy.

1

@Kinginiesta Mają ból tyłka, że zawsze będą niżej niż Barca i real.
Odpuścić to tak średnio skoro chcieliśmy żeby Alvarez zrobił ruch.

0

@jacobFCB Fajnie, że wykonał ruch, to pokazuje, że naprawdę mu zależy, nam zresztą również.

2

Ile tu osób nie wierzyło, że Alvarez wykona ruch. Już się śmiali, że zaraz po konferencji prasowej Verattiego, a tu proszę.

1

@ranger3120 ten to już wylewu dostał pewnie xD

3

Dawaj Leo Hat trick z wolnego

13

Ronaldo to pewnie jasny chuj strzelił xD

2

Hahaha zrobił to! Brawo Leo!!! Jesteś najlepszy.

1

@partymaker Czasami ludzie mądrzeją z wiekiem.

2

@Spider_Man w trybuny, obok piłki ramosa by wylądowała na księżycu ;)

1

Po co Lautaro takie coś?

2

Ten Posch to jak jakiś amisz wygląda hahahaha

1

@Roobo z tego co kojarzę jeszcze Gomes miał swój udział.

0

Leo Messi !!!!! Taaaaaaak

0

Kurcze, szkoda, że nie siadło.

0

Dawaj Leoś, król strzelców MŚ

2

I cyk sędzia rasista.

3

To musi być karny, tam żaden piłki nie dotknął xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?