AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler nie.
Jedynie woda, a tak to każdy napój bez cukru to syf, który ma podrobić oryginał z cukrem.
0
@Safrani człowieku napisałem to dla beki, a ty się sprułeś hahaha
Nwm jak mogłeś nie wiedzieć ironii w tym komentarzu
0
@Safrani A no tak, trzeba płacić ETS, to pomoże.
1
@BorzyKrzys jaki alkus jak to pogłos był?
0
@Rifek 80000 po co się rozdrabniać, ktoś da więcej?
2
@BorzyKrzys ajajaj zakrętki przytwierdzone do butelek nie pomogły
0
@Criss18Barca i koniecznie podniesienie opłaty za śmieci, bo co to za przerzucenie obowiązków na obywateli bez dowalenia im jeszcze finansowo?
0
@Aragorn33 chłop co musi ćpać dzień i noc skoro na przestrzeni 2-3 lat postarzał się o 20 xd
0
@Roobo hahaha szczere złoto.
0
@galix22 No więc widzisz, tylko jeden zawodnik czysto przez kwotę miał problemy.
Alvarez nie łapie kontuzji i tu pasuje. Także już 2/3 masz spełnione.
0
@Cules69 zostawić Lewego, którym interesuje się taka potęga jak Chicago fire xd
0
@Majdi no tak to pewnie jakaś klątwa, że jak wydajemy+100 to voodo robi nam, że zawodnik gra słabo xd
0
@Kinginiesta no tak, tylko ciekawe przy jakich kwotach realnie się obracamy.
1
@Kinginiesta Mają ból tyłka, że zawsze będą niżej niż Barca i real.
Odpuścić to tak średnio skoro chcieliśmy żeby Alvarez zrobił ruch.
0
@jacobFCB Fajnie, że wykonał ruch, to pokazuje, że naprawdę mu zależy, nam zresztą również.
2
Ile tu osób nie wierzyło, że Alvarez wykona ruch. Już się śmiali, że zaraz po konferencji prasowej Verattiego, a tu proszę.
1
@ranger3120 ten to już wylewu dostał pewnie xD
3
Dawaj Leo Hat trick z wolnego
13
Ronaldo to pewnie jasny chuj strzelił xD
2
Hahaha zrobił to! Brawo Leo!!! Jesteś najlepszy.
1
@partymaker Czasami ludzie mądrzeją z wiekiem.
2
@Spider_Man w trybuny, obok piłki ramosa by wylądowała na księżycu ;)
1
Po co Lautaro takie coś?
2
Ten Posch to jak jakiś amisz wygląda hahahaha
1
@Roobo z tego co kojarzę jeszcze Gomes miał swój udział.
0
Leo Messi !!!!! Taaaaaaak
0
Kurcze, szkoda, że nie siadło.
0
Dawaj Leoś, król strzelców MŚ
2
I cyk sędzia rasista.
3
To musi być karny, tam żaden piłki nie dotknął xd