Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@baryn To z tego co mówisz niemalże 95% LR musi do tego dorosnąć :D
0
@Gaucho Sam udostępniasz plotki transferowe do Barcelony XD
Więc też mniej gadaj
0
@JanneAhonen Przecież Deco też dużo gada, a jest z klubu. Chodzi mi o to, że taki Gordon został kupiony po cichu a szwagry zdążyły nas przyzwyczaić do tego że produkują nagłówki i nic z tego nie wychodzi. Media skądś musiały o tym wiedzieć. Wiadomo, są źródła lepsze lub gorsze ale zawsze coś jest na rzeczy
1
Czyli zapowiada się na klapę na rynku transferowym XDD
Miał być Silva (Trafił do Realu), miał być Grimaldo (Możliwe że zaraz będzie w Atletico) Miał być cucurella to też wiadomo co się stało XD
Alvareza nie wyciągniemy, a o Gvardiolu cisza się zrobiła.
Ja naprawdę bym chciał aby oni mniej gadali a więcej robili bo robią z tego klubu pośmiewisko
2
@AduŚ07 Miałem nieprzyjemność doświadczyć ich "gościnności" Auto mi stanęło w szwajcarskich alpach i widząc ekipę przestraszonych i zdezorientowanych ludzi mijali nas przez 3h nawet nikt się nie zatrzymał pomóc. W mniej bucowatych ale nadal bucowatych Niemczech częściej potrafili pomóc XD
Jadę tam znowu w Sierpniu tylko pooglądać krajobrazy i mam nadzieję, że po raz kolejny nie doświadczę ich podejścia do ludzi
1
@norbi77 Wojna trwa byle by tylko testować sprzęt rosyjski i amerykański XD
i go rozwijać
1
@kubix05 Byłem w Szwajcarii, strasznie dziwni i napompowani niemili ludzie z ewidentnym syndromem odseparowania XD
Ale kraj krajobrazowo przepiękny i drogi XD
1
Brakuję mi Polski na mundialu, ogólnie na dużej imprezie. Nawet jakby odwalali manianę to przynajmniej by człowiek się poemocjonował tak to została Hiszpania i Argentyna do oglądania ale bez takiej temperamentnej napinki jak w meczach naszym orłów XD
2
@norbi77 Lewica ma ostatnie spier....lenie a prawica ma bąkowicza XD
Obie frakcję podciągnąć pod odpowiedzialność karną i finansową
1
@macio_944 Obserwując ten mundial jednym okiem bo drugim śpię lub akurat pracuję jestem niemalże pewny, że jakby taka Gruzja awansowała to swoim walecznym futbolem mogłaby zwojować ten mundial i sporo namieszać
3
Jak się wam podoba nowy zwiastun Shreka 5? Dla mnie bez komentarza XD
2
Co jest z tym Mundialem XD
Ja to chyba zrobię sobie przerwę i zacznę oglądać od ćwierćfinałów XD
1
@kanver_ Jak pisałem 4 lata temu inżynierkę nt. Samochodów autonomicznych to jedyny "problem" który technologia nie umiała jeszcze przeskoczyć to szybkość reakcji i wsparcie AI, jak wiadomo przez ten czas świat poszedł mocno do przodu i jest to teraz o wiele bardziej zaawansowane
5
@Arden Jakby się zastanowić to Barca jest jedynym klubem w Historii który wygrał Mundial XD (RPA 2010) Oraz jakby się tak dalej zastanowić to Barcelona nadawała prym europejskiej piłce za sprawą swojej filozofii. Najpierw Johan Cruijff i jego filozofia gry, następnie chociażby Guardiola czy też później Enrique i jego aktualne PSG grające zbliżoną piłkę do Barcy. Czysto obiektywnie Barcelona ma swoją filozofię i świat z niej korzysta
1
@Votrox7 I wali mecz ze streama bo ma opóźnienie w reakcjach na gole XD
1
@Herato Lepiej się czasem nie zakwalifikować niż zakwalifikować i dostawać w cymbał :P
0
@SeWo77 Aktualnie mam dom, nie wiem na jak długo :)
1
@Votrox7 Nie, ale jest bardzo dumny ze swojego pochodzenia jako typowy niemiec z Bawarii XD
2
Siedzę sobie aktualnie w Niemczech i sąsiad obok ogląda mecz w garażu ze swoją ekipą i po golu na 1-0 trwała wrzawa a teraz cisza XDD
Aż chcę się powiedzieć "I jak tam somsiedzie" XD
1
We Wtorek Francja gra z Francją. Nie wiedziałem, że na Mundialu mogą grać te same reprezentacje :P
1
@tomek8756 Kwestia indywidualna. Ja bym na swoim chciał, ale też mogę bez problemu i grymasu pójść na wesele gdzie tego alkoholu nie ma ;)
1
@Katalonik97 No tylko, że oni mają już 4 zawodnika a my jednego XD
i z wielkich zapowiedzi jest cisza jak makiem zasiał. Będąc wielkim optymistą często broniącym Barcelone widzę, że Real ma na ten moment lepsze okno od nas i pewnie tak zostanie, i w obliczu kontuzji mamy przesrane
1
Mogliśmy mieć Silvę który znacząco podniósłby i tak już wysoki poziom lini pomocy i dodałby swoją jakość to nie... Po co. I będzie śmigał u białych
0
Madryle grają nam na nosie ( i się ośmieszają) czy chcą podbić cenę? Jak myślicie ?
1
@tribo To też prawda
0
Problem polskiej reprezentacji jest taki, że jest zarządzana przez Polaków... Reprezentacja jest największym dobrem każdego narodu. Mamy chłopaków rozsianych po klubach wielkich lig. PZPN ma pieniądze niech tego nie ukrywają. Pora wreszcie zatrudnić kogoś zagranicy, dobre nazwisko z dobrym warsztatem i dać Minimum 2-3 lata na działanie. Polscy młodzi trenerzy niech szkolą swój warsztat np. W Ekstraklasie. Przy całej sympatii do Pana Urbana, jest on dobrym trenerem i na pewno co widać ma dobre relacje z zawodnikami, ale to nie ma być wujek czy kolega tylko trener który wykorzysta wszystko co najlepsze i powoła najlepszych z najlepszych i co najważniejsze nie będzie się bać postawić na młodych i nie będzie ich przepalać. Nie jesteśmy i jeszcze długo nie będziemy potęgom piłkarską, oczekiwania kibiców z roku na rok lecą w dół. Ja bym chciał odbudowy i wymiany pokolenia, i niech zaczną grać a nie chowają głowę w piasek. Ostatnia reprezentacja co coś grała była 10 lat temu. Pora na odbudowę i na wylanie fundamentów pod nową młodą kadrę z poszczególnymi doświadczonymi zawodnikami.
Dawno mnie nic tak nie zmęczyło jak ten mecz, człowiekowi zależy i kibicuje bo kocha swój kraj, ale już cierpliwości mi brakuję
1
@Eto'o9 R10 Gvardiol i Bastoni też by się przydał
1
@FCB24 A co z Bastonim i Gvardiolem ?
CO 3 dni będzie inne info XD
2
Gdyby Real się skupił na sobie i na swoim kurwidołku zamiast co tydzień podgryzać Barcelone to może by się ogarnęli a tak to ryją łbem o beton za każdym razem. Śmieszy mnie te ujadanie madryckich piesków w mediach i tym podobnym XD
VeB !
0
@MessiForeverTheBest Organizować mistrzowską fete zaraz po przegranym finale LM w stylu godzącym w piłkę nożną ? XD
Brawo Arsenal XD