Andi18
Dołączył/a: styczeń 2017
Wrocław/Ząbkowice Śląskie
8 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już 2-0 ?
szkoda
0
Oj już tak obrony realu nie obrażajmy Real wysoko dziś nie przegra
A tak serio. Granado spraw nam miłą niespodziankę
VeB
0
O kurde zapomniałem o nim ;)
1
Lepiej żeby strzelał te dwie bramki niż miał przerwy w strzelaniu ;)
dobrze wiemy co by bylo gdyby Leo nie strzelił choć jednej bramki na mecz ;)
Hat-trick będzie w następnym meczu ;) tak mi gwiazdy przepowiedziały XD
0
Sarkazm kolego, bo śledziłem komentarze na jego temat i co sekunde były inne że (zgrać nie umię bawi sie ale nic nie wnosi ) a potem że jest genialny itd itd ;) Stąd moje pierwsze pytanie ;)
0
OOO ;) no to wiele się wyjaśniło :D
0
Ale zaorane konkretnie haha ;)
0
Jak dzisiaj gra Neymar ?
bo nie mam transmisji,a raz piszą że gra piach a raz że gra cudo i sie człowiek nie może połapać
ma te DNA Barcy ?
Nie no poważnie pytam bo dopiero teraz znalzałem linka
2
haha przecież sie śmieję ;)
0
A najlepiej to by było jakby strzelał po 5 goli na mecz
Spokojnie kazdy ma zwyżkę formy i spadek formy ;)
Będzie dobrze ;)
0
Zwycięskiego składu sie nie zmienia ;)
A tak na poważnie nowy trener będzie ich wprowadzać ;)
chociaż jest to irytujące :(
6
Hala dzieci już piszę że Messi tylko z karnego potrafi strzelić ;)
haha Po Złotą piłkę Leo
bo Króla strzelców już masz ;)
VeB
0
No tego się nie spodziewałem ;)
PS.Spoko nick hahaha ;)
0
AAA no to mamy prawdziwego eksperta
Brawo On ;)
0
Żeby poszedł za ciosem i strzelił sobie 2 bramkę ;)
0
Jak to obliczasz przyjacielu ?
0
Fajnie gdyby dzisiaj Granada sprawiła niespodziankę ;)
ale tak się nie stanie :(
0
Monaco go pocieszy ;)
A tak na serio to masz rację powinien więcej grać bo sie nam zmarnuję
1
Ale to wyczarowałeś :)
Piwo dla Ciebie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie no dałbym Ci jakieś 54% szans ;)
Uwierz w siebie ! hahaha
Pozdrawiam,życzę miłego dnia ;)
VeB
0
Ależ oczywiście że są szansę na tytuł ale są bardzo znikome.Wiara również jest ważna w nasz klub ale to nie od nas ten tytuł zależy wszystko w rękach Realu...
0
Trzeba powiedzieć jasno i wyraźnie La liga jest już niemalże w 80% przegrana
Zagrać przyzwoity mecz nastrzelać goli i tyle
0
Tak to jest jak się wpuszcza do komisji swoich kolegów z podwórka i potem przychodzi Jeden ogarnięty i wszystko musi naprawiać
Ośmieszyli się w tej sytuacji ?
Oni codziennie się ośmieszają hahaha ;)
VeB
0
Nareszcie ktoś to wszystko idealnie skomentował BRAWO !
Ale co jak co to zarząd rządzi dopóki oni tam siedzą dopóty będzie co jest teraz.
Niestety :(
0
Nie no Monaco to szanujący się klub bez przesady hehe
VeB
0
Perez płakał jak czytał
Jednak potrafią Myśleć w tej FIFIE chociaż raz
1
Trochę śmieszna ta kwota za niego :D Jakby nie patrzeć potrafi chłopak grać i jest nam bardzo potrzebny chociażby jako ten zmiennik bo nie daj boże coś się naszym MSN stanie
w sumie to głupotą było by go sprzedać i opierać sie tylko na MSN :D
Dlatego nie ma mowy o jakimkolwiek transferze
Ale prawda jest taka że to zwykła plotka i tyle
0
Wszedłem tylko po to by zobaczyć notę Gomesa ;)
Jestem zszokowany :D haha
VeB
3
Genialne w swej prostocie ;)
-bez obrazy oczywiście
ma swój klimacik hehe
Pozdrawiam ;)