0

Już 2-0 ?
szkoda

0

Oj już tak obrony realu nie obrażajmy Real wysoko dziś nie przegra
A tak serio. Granado spraw nam miłą niespodziankę
VeB

0

O kurde zapomniałem o nim ;)

1

Lepiej żeby strzelał te dwie bramki niż miał przerwy w strzelaniu ;)
dobrze wiemy co by bylo gdyby Leo nie strzelił choć jednej bramki na mecz ;)
Hat-trick będzie w następnym meczu ;) tak mi gwiazdy przepowiedziały XD

0

Sarkazm kolego, bo śledziłem komentarze na jego temat i co sekunde były inne że (zgrać nie umię bawi sie ale nic nie wnosi ) a potem że jest genialny itd itd ;) Stąd moje pierwsze pytanie ;)

0

OOO ;) no to wiele się wyjaśniło :D

0

Ale zaorane konkretnie haha ;)

0

Jak dzisiaj gra Neymar ?
bo nie mam transmisji,a raz piszą że gra piach a raz że gra cudo i sie człowiek nie może połapać
ma te DNA Barcy ?
Nie no poważnie pytam bo dopiero teraz znalzałem linka

2

haha przecież sie śmieję ;)

0

A najlepiej to by było jakby strzelał po 5 goli na mecz
Spokojnie kazdy ma zwyżkę formy i spadek formy ;)
Będzie dobrze ;)

0

Zwycięskiego składu sie nie zmienia ;)
A tak na poważnie nowy trener będzie ich wprowadzać ;)
chociaż jest to irytujące :(

6

Hala dzieci już piszę że Messi tylko z karnego potrafi strzelić ;)
haha Po Złotą piłkę Leo
bo Króla strzelców już masz ;)
VeB

0

No tego się nie spodziewałem ;)
PS.Spoko nick hahaha ;)

0

AAA no to mamy prawdziwego eksperta

Brawo On ;)

0

Żeby poszedł za ciosem i strzelił sobie 2 bramkę ;)

0

Jak to obliczasz przyjacielu ?

0

Fajnie gdyby dzisiaj Granada sprawiła niespodziankę ;)
ale tak się nie stanie :(

0

Monaco go pocieszy ;)
A tak na serio to masz rację powinien więcej grać bo sie nam zmarnuję

1

Ale to wyczarowałeś :)
Piwo dla Ciebie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

nie no dałbym Ci jakieś 54% szans ;)
Uwierz w siebie ! hahaha
Pozdrawiam,życzę miłego dnia ;)
VeB

0

Ależ oczywiście że są szansę na tytuł ale są bardzo znikome.Wiara również jest ważna w nasz klub ale to nie od nas ten tytuł zależy wszystko w rękach Realu...

0

Trzeba powiedzieć jasno i wyraźnie La liga jest już niemalże w 80% przegrana
Zagrać przyzwoity mecz nastrzelać goli i tyle

0

Tak to jest jak się wpuszcza do komisji swoich kolegów z podwórka i potem przychodzi Jeden ogarnięty i wszystko musi naprawiać
Ośmieszyli się w tej sytuacji ?
Oni codziennie się ośmieszają hahaha ;)
VeB

0

Nareszcie ktoś to wszystko idealnie skomentował BRAWO !
Ale co jak co to zarząd rządzi dopóki oni tam siedzą dopóty będzie co jest teraz.
Niestety :(

0

Nie no Monaco to szanujący się klub bez przesady hehe
VeB

0

Perez płakał jak czytał
Jednak potrafią Myśleć w tej FIFIE chociaż raz

1

Trochę śmieszna ta kwota za niego :D Jakby nie patrzeć potrafi chłopak grać i jest nam bardzo potrzebny chociażby jako ten zmiennik bo nie daj boże coś się naszym MSN stanie

w sumie to głupotą było by go sprzedać i opierać sie tylko na MSN :D
Dlatego nie ma mowy o jakimkolwiek transferze
Ale prawda jest taka że to zwykła plotka i tyle

0

Wszedłem tylko po to by zobaczyć notę Gomesa ;)
Jestem zszokowany :D haha
VeB

3

Genialne w swej prostocie ;)
-bez obrazy oczywiście
ma swój klimacik hehe
Pozdrawiam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?