AnsuLamine
Dołączył/a: wrzesień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Rupert_Haubica Twoim zdaniem powinien oszczedzac graczy na mundialu bo maja duzo minut? takie kwiatki tu sa ,ze az zal czytac :D
0
@Majkel3456 No to wsxyscy wiemy :D 1 klub ze 100 z top 5. To tylko potwierdza ,ze nie ma co panikowac. Perezowi sie dupa pali i musi medialnie robic szum
0
@Votrox7 Jeszcze raz napisze -okienko nawet sie nie otworzylo. Pokaz mi klub ktory zrobil 4 czy 5 transferow i ma kompletna kadre :D
2
@Votrox7 Okienko jeszcze nie otwarte. Mysle,ze szwagry maja jeszcze troszke czasu xd
0
@Hasszz Po co sie pytasz czy tylko ty skoro piszesz potem ze nie tylko ty xd Uwielbiam to pytanie - czy tylko ja ... tak na calej la rabli.w Polsce ,swiecie tylko ty tak masz :D
1
Bliziutko bylo bramki turnieju. Pieknie to sieknal 18 latek
0
@Filipem brakuje step overow i podania do najblizszego
0
@TR3YWAY To pikus. Gdybys nie mial tych 10 min odpoczynku no to wtedy kaplica.
0
@Ja124477yr4 dembele zlota pila biegal 19 latek w borusii. Takze moze to tez wypalic. Skoro sprawdza sie w tym wieku w kazdych warunkach 100 mln peknie
2
Paik gra :D Uwazany kiedys za duzy talent byl razem w Barcy z seung woo lee, ktorego niektorzy moga kojarzyc. Niestety nie mogli wtedy grac przez bana i odeszli.
4
@kch No ciezko bylo zeby Messi tak blyszczal majac przed soba Ronaldinho Eto i Henrego. Leo robil robote juz przed Pepem. Hattrick 19 latka z Realem to raczej rzadkosc.
0
@SmoothCriminal No ujecie gdy strzelil piekna bramke
0
@FCBparasiempre Chyba sobie da spokoj
2
Wiek i pozycje by sie przydalo uwzglednic. Sponsorka na odpier.. zrobiona i git
0
@RoberDzik Mama Łatwogenga jest ksiegowa w Budimexie :D
0
@kingorbit W sumie jak juz nigdy nie przegramy to bedziemy najlepsza druzyna w histori
0
@John_Doe Alexis jezdziec bez glowy xd
1
@Szklaner Zagotuj kilka razy wode i po sprawie
0
@Ghandi Gdzie napisal,ze to jedyny pozytyw? Naucz sie czytac ,a nie piszesz glupoty
0
@Azi Chodzi mi rowniez o jego pierwsza kadencje.
0
@Bykunn No nie wyprowadza xd Jest gorzej niz bylo jak Bartomeu odchodzil xd
0
@Azi Laporta juz 2gi raz wyprowadza klub na prosta. Innego kandydata nie ma ,a i tak zle ,ze Laporta wygra xd Smieszne to troche. W dodatku ma na koncie najlepsza Barce w histori. Nie ma ludzi idealnych ,ale klub na za jego wladzy sportowo zawsze wyglada swietnie
0
@Kapitan9 Nie ale ludzie mowia,ze zagral znakomicie
0
@adi7adi8 To ile maja dac za gracza,ktory zagral z 90 min w sezonie ,a rok temu byl w rezerwach juvenilu?
0
@Gall De jong.
2
@blakkudium To raczej lewy obronca z tego co kojarze
2
@Guillegavira To tylko Espanyol,ktory wygrywa wszystko w ostatnim czasie i walczy o lige mistrzow. Nie nazwiska graja,a druzyna.
0
Wczesnie zaczynacie :D Milej lektury!
1
@Criss18Barca I tak czesto gramy 3ka Kounde robi za pso cubarsi centralnie martin lewa balde lamine na flankach
0
@Lionel_Messi10 River? To czemu herb Newells?