13

@Rupert_Haubica Twoim zdaniem powinien oszczedzac graczy na mundialu bo maja duzo minut? takie kwiatki tu sa ,ze az zal czytac :D

0

@Majkel3456 No to wsxyscy wiemy :D 1 klub ze 100 z top 5. To tylko potwierdza ,ze nie ma co panikowac. Perezowi sie dupa pali i musi medialnie robic szum

0

@Votrox7 Jeszcze raz napisze -okienko nawet sie nie otworzylo. Pokaz mi klub ktory zrobil 4 czy 5 transferow i ma kompletna kadre :D

2

@Votrox7 Okienko jeszcze nie otwarte. Mysle,ze szwagry maja jeszcze troszke czasu xd

0

@Hasszz Po co sie pytasz czy tylko ty skoro piszesz potem ze nie tylko ty xd Uwielbiam to pytanie - czy tylko ja ... tak na calej la rabli.w Polsce ,swiecie tylko ty tak masz :D

1

Bliziutko bylo bramki turnieju. Pieknie to sieknal 18 latek

0

@Filipem brakuje step overow i podania do najblizszego

0

@TR3YWAY To pikus. Gdybys nie mial tych 10 min odpoczynku no to wtedy kaplica.

0

@Ja124477yr4 dembele zlota pila biegal 19 latek w borusii. Takze moze to tez wypalic. Skoro sprawdza sie w tym wieku w kazdych warunkach 100 mln peknie

2

Paik gra :D Uwazany kiedys za duzy talent byl razem w Barcy z seung woo lee, ktorego niektorzy moga kojarzyc. Niestety nie mogli wtedy grac przez bana i odeszli.

4

@kch No ciezko bylo zeby Messi tak blyszczal majac przed soba Ronaldinho Eto i Henrego. Leo robil robote juz przed Pepem. Hattrick 19 latka z Realem to raczej rzadkosc.

0

@SmoothCriminal No ujecie gdy strzelil piekna bramke

0

@FCBparasiempre Chyba sobie da spokoj

2

Wiek i pozycje by sie przydalo uwzglednic. Sponsorka na odpier.. zrobiona i git

0

@RoberDzik Mama Łatwogenga jest ksiegowa w Budimexie :D

0

@kingorbit W sumie jak juz nigdy nie przegramy to bedziemy najlepsza druzyna w histori

0

@John_Doe Alexis jezdziec bez glowy xd

1

@Szklaner Zagotuj kilka razy wode i po sprawie

0

@Ghandi Gdzie napisal,ze to jedyny pozytyw? Naucz sie czytac ,a nie piszesz glupoty

0

@Azi Chodzi mi rowniez o jego pierwsza kadencje.

0

@Bykunn No nie wyprowadza xd Jest gorzej niz bylo jak Bartomeu odchodzil xd

0

@Azi Laporta juz 2gi raz wyprowadza klub na prosta. Innego kandydata nie ma ,a i tak zle ,ze Laporta wygra xd Smieszne to troche. W dodatku ma na koncie najlepsza Barce w histori. Nie ma ludzi idealnych ,ale klub na za jego wladzy sportowo zawsze wyglada swietnie

0

@Kapitan9 Nie ale ludzie mowia,ze zagral znakomicie

0

@adi7adi8 To ile maja dac za gracza,ktory zagral z 90 min w sezonie ,a rok temu byl w rezerwach juvenilu?

0

@Gall De jong.

2

@blakkudium To raczej lewy obronca z tego co kojarze

2

@Guillegavira To tylko Espanyol,ktory wygrywa wszystko w ostatnim czasie i walczy o lige mistrzow. Nie nazwiska graja,a druzyna.

0

Wczesnie zaczynacie :D Milej lektury!

1

@Criss18Barca I tak czesto gramy 3ka Kounde robi za pso cubarsi centralnie martin lewa balde lamine na flankach

0

@Lionel_Messi10 River? To czemu herb Newells?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?