AnsuLamine
Dołączył/a: wrzesień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Luciano99 Spluwa zawsze przy kiermanie musi być mordo. W razie w gdyby osiedlowi gangsterzy chcieli ode mnie szmal albo szlugi
4
Nie dajcie się zastrzelić na mieście. Z fartem miłego dzionka wariaty!
7
@macio_944 Więcej Polaków niż Hiszpanów w realu nice
0
@mekston Częstochowa
0
@mekston Chyba jeden z lepszych w Man U ,ale do top jeszcze brakuje. Trochę Macherano przypomina
0
Jak smakują szlugi w Zakopanem?
2
@BARCA1899Messi Zgadzam się ,ale do ćwierćfinału gdzieś póki słabsi rywale. Jedziemy po tryplet i Pena nie może nam zepsuć meczu w PK :D
0
@Herato Rysiek Rynkoski
0
@Matheu12 Panie ale kto ma grać? Pykna jeszcze 1 ,2 i zejdą chill. Ansu nie może grać za wiele
0
@jaras121 Nie było wielu przesłanek na dobry sezon Roberta
0
@Pawel13sz Myślę,że nie podpisał jeszcze kontraktu więc nie jest oficjalnie piłkarzem Barcy.
0
@jaras121 Ktoś pewnie pisał ,że strzeli 30. Ktoś się myli by ktoś mógł mieć racje ! Takie życie VeB !
0
@wrona Casado szef
1
@szymon6847 Był Bernal :////
7
@ZeroArtiforce Koundeeee
0
@FCBparasiempre Możliwe. Było już jednak 7 w tym sezonie to może być i 6
2
6-0 Dziś. Lewy 2 Yamal,Torre,Ansu i Victor.
0
@HypeR Nie wiem, przepisy LM czasem miała dziwne. Chodziło mi o to czy będzie mógł zostać zarejestrowany przed zimowym oknem.
0
@HypeR Wątpię.W dodatku Wojtek nie pogra w LM więc Pena niech się ogrywa. Chyba że może grać w LM to co innego,ale słyszałem ,że nie będzie mógł