3

@Luciano99 Spluwa zawsze przy kiermanie musi być mordo. W razie w gdyby osiedlowi gangsterzy chcieli ode mnie szmal albo szlugi

4

Nie dajcie się zastrzelić na mieście. Z fartem miłego dzionka wariaty!

7

@macio_944 Więcej Polaków niż Hiszpanów w realu nice

0

@mekston Częstochowa

0

@mekston Chyba jeden z lepszych w Man U ,ale do top jeszcze brakuje. Trochę Macherano przypomina

0

Jak smakują szlugi w Zakopanem?

2

@BARCA1899Messi Zgadzam się ,ale do ćwierćfinału gdzieś póki słabsi rywale. Jedziemy po tryplet i Pena nie może nam zepsuć meczu w PK :D

0

@Herato Rysiek Rynkoski

0

@Matheu12 Panie ale kto ma grać? Pykna jeszcze 1 ,2 i zejdą chill. Ansu nie może grać za wiele

0

@jaras121 Nie było wielu przesłanek na dobry sezon Roberta

0

@Pawel13sz Myślę,że nie podpisał jeszcze kontraktu więc nie jest oficjalnie piłkarzem Barcy.

0

@jaras121 Ktoś pewnie pisał ,że strzeli 30. Ktoś się myli by ktoś mógł mieć racje ! Takie życie VeB !

0

@wrona Casado szef

1

@szymon6847 Był Bernal :////

7

@ZeroArtiforce Koundeeee

0

@FCBparasiempre Możliwe. Było już jednak 7 w tym sezonie to może być i 6

2

6-0 Dziś. Lewy 2 Yamal,Torre,Ansu i Victor.

0

@HypeR Nie wiem, przepisy LM czasem miała dziwne. Chodziło mi o to czy będzie mógł zostać zarejestrowany przed zimowym oknem.

0

@HypeR Wątpię.W dodatku Wojtek nie pogra w LM więc Pena niech się ogrywa. Chyba że może grać w LM to co innego,ale słyszałem ,że nie będzie mógł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?