Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ponoć kupił jakąś działkę na odludziu, zbudował tam dom, ma masę zwierząt i ogród, a kontakt utrzymuje tylko z najbliższymi.
2
Pięknie to nasz zarząd rozegrał.
0
Jakie danie najbardziej nie lubicie?
30
Ale to jest odklejeniec bez szacunku do drugiego człowieka. Widać, że ten Pan jest dużo starszy od niego, a on robi takie coś. Szkoda, że piłkarskie środowisko jest takie lalusiowate, bo mógłby ktoś go tam zgasić za to.
5
@Ptasior Przecież Griezmann tylko odpowiedział na relacje Barcelony. Czepianie się w ten sposób jest idiotyczne, bo to ktoś od naszych social-mediów pierwszy go zaczepił.
0
Jaki to jest agent.
4
Abde się mocno rozkręcił.
5
Widać, że to prawdziwi kumple :D
1
@Kozinho. Np Dumfries ma klauzulę 25 mln euro, a piłkarsko nie jest słabszy od Kounde, co więcej bardzo często daje coś ekstra w najważniejszych spotkaniach, co udowodnił wielokrotnie, np meczami z nami.
0
Sporo pieniążków.
0
@Filipem Yamal jest zajechany życiem, bo musi utrzymywać ojca, brata i matke :D
7
Oni to się z cenami nie pierdolą. Chłop strzelił kilka bramek w poważnej piłce, a znając życie i tak Perez wyciągnie za niego gruby hajs.
0
Z ręką na sercu mówię, że 2200 kalorii.
22
On to ustanowi jakiś rekord.
5
Raphinha też miał na początku tylko liczby, a styl gry był słaby. Może w tym przypadku byłoby podobnie, gdyby dostał szansę? Ale to jest ciężka rozkmina z nim, jest strasznie nieobliczalny.
1
@Faro To poczekamy kilka dni dłużej.
9
Nie łatwe jest życie madrycioka.
0
Tato, nie zostawiaj mnie z tą czarownicą :D
2
@gumaz U mnie spoko, aktualnie biegam sobie 10km w 40 minut. Jeszcze kilka miesięcy temu, z takim tempem, ciężko miałem przebiec 5km.
8
W jakim my chorym kraju żyjemy. Oni robią to specjalnie, chcą opodatkować dosłownie wszystko, żebyśmy byli jak niewolnicy, którzy są skubani dosłownie z każdej złotówki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Od dłuższego czasu na Olmo nie da się patrzeć, gra tak słabo i zachowawczo, że irytuje prawie każdym swoim kontaktem z piłką. Ostatni jego solidny mecz, gdzie zagrał jak piłkarz za 60 mln euro, to był z dwa miesiące temu, gdzie strzelił bramkę z Sevillą i fajnie grał kombinacyjnie, często z pierwszej piłki, a teraz mamy kolejny dłuższy okres, gdzie jest ciałem obcym i nic pozytywnego nie wnosi do drużyny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
33
Bardzo fajna akcja.
7
Co sądzicie o takiej cenie za Bastoniego?
1
@LAMC_10 Widać właśnie, że nic z nimi nie robisz.
2
@LAMC_10 Masz je tak zadbane, że bardzo przyciągają uwagę.
0
@LAMC_10 Co ci się dzieje z paznokciami? Masz wodę w chacie?
0
Gdybyście mieli wybrać jakąś jedną ligę, z której Barcelona miałaby kupować zawodników do końca życia, to jaka byłaby to liga i dlaczego?
7
@gumaz Wiedźmin