Arn3th
Dołączył/a: wrzesień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tristan87 a ja to uważam za plus. Nie trzeba zarywać nocki, można wstać nad ranem i z odtworzenia mecz obejrzeć bez spoilerów.
2
@Cule1234 po co mu kontrakt na 5 lat jak go nie wypełni XD
1
@A4ron co ma Puchar Polski do rozgrywek ligowych?
1
@FcPortoFan1999 no to mamy rekord proszę państwa
42
@VegetaPolska Rybus jest krytykowany za samo mieszkanie w Rosji, a ty ściskałbyś dłonie Putinowi :D pewnie
0
@RysiuBaza zabrzmi to hipstersko, ale Coventry - Ipswich wydaje mi się ciekawsze. W LM nie daję szans Bayernowi
1
@Yamalessi dobrze jest, pan turek może kończyć ten mecz
0
@Arn3th dobra, nie ważne, to bardziej skomplikowane, znalazłem w necie zasady :)
0
@Khajio @mordini123 dzieki za wyjaśnienie. Ile jest punktów za zwycięstwo a ile za remis? Wiem, że się to dzieli na liczbę uczestników, ale bez dzielenia jest to odpowiednio 1 oraz 0.5?
0
Czy to już pewne, że Włosi i Niemcy będą mieli po jednym dodatkowym zespole w LM? Anglikom została tylko Aston Villa, która do końca rozgrywek może wygrać max 3 mecze
12
@Kgorecki2500 też nie sądzę aby to był kontrowersyjny postulat skoro wazektomia jest legalna, ale jest milion ważniejszych spraw, którymi powinien zajmować się sejm
3
@MOLESTA Kroos nie chciał zostać w Bayernie z tego co pamiętam, w sezonie 13/14 grał najwięcej w drużynie Pepa. Większą porażką Pepa jest Zlatan moim zdaniem
0
@Popitek12 1. Jota 2. Figo
0
@Kamiloza91 nie przegrać 41 albo 42 spotkań z rzędu to jedno, ale oni są niepokonani od początku sezonu we wszystkich rozgrywkach a mamy KWIECIEŃ
1
@Kidd Nedved, Cech, Koller, Rosicky, Jankulovski... co to była za drużyna
3
@Bulbulator to tylko radość po strzeleniu bramki xD co w tym dziwnego, nie rozumiem, co ma płakać? temat grzany od wczoraj, Felix też się cieszył jak ładował Atletico bramkę
0
@Saviola88 typowo
5
@tristan87 a ja głupotą :)
0
@Transu96 co za serwer?
0
@FcPortoFan1999 oczywiście, w końcu. Czas zimowy jest okropny
0
@FcPortoFan1999 ja bym to określił, że w końcu dzień nie był krótszy xD
1
@draxidox a to nie tak, że prezes giftpolu płaci przy okazji za wszystkie składki swoich pracowników?
1
@mordini123 z nikąd się nie wycofają, przecież z tego grania tam mają hajs i kibiców. Słaba próba zwrócenia na siebie uwagi, eh
1
@Encore z Arsenalem w lutym
0
@Katalonbar zapomniałeś o fawelarz*
3
@barcelonaLM szkoda, obawiam się, że Fiorentina kolejny raz w trąbę dostanie...
1
@Blanco16 z drugiej strony może ktoś dwa razy pomyśli zanim wsiądzie za kółko po %
0
@NeroTFP1 to kilka minut czy grał w podstawie do 61 minuty?
0
@MOLESTA w 1/4* oraz w 1/4* xD wtf gościu coś ty napisał
0
@kacper_fcb a możesz mi powiedzieć ile było zespołów z la ligi w 1/4 przed durnymi przepisami? Na przykład w 2014?