1

@Kamilos84 tak wyglądali 27 latkowie w 2006? :|

0

@mekston nadal lepsze to niż oglądanie jak Real gra z Unionem albo City z Crveną

0

@MOLESTA a przypomnisz sezon 19/20? Ciężko jest trafić na mocnego rywala w 1/8 jak się wygrywa grupę.

0

@mekston oczywiście, że wyjdzie. Ciekawe mecze to nie te gdzie topka przegrywa, a te w których obie drużyny mają o co walczyć i walczą do samego końca. Zresztą będzie więcej spotkań między topowymi drużynami. W tej chwili trzeba czekać aż do ćwierćfinałów, a tak w grupie również coś może się trafić

0

@mekston faza grupowa będzie ciekawsza. Nie będzie dwumeczów, każdy zmierzy się z ośmioma różnymi rywalami zamiast trzema w grupie. Nawet te najmniejsze drużyny będą walczyły do końca o miejsca gwarantujące awans do play offów

0

Słabe losowanie. Jedynie dwumecz PSV - BVB wydaje się ciekawy. Dobrze, że to już ostatnia edycja LM w tym formacie. W fazie grupowej zaledwie dwie na osiem grup były interesujące

4

@Janas11224 w zeszłym roku eliminowali po drodze do finału RB Lipsk, Bayern i Real Madryt. Kogo jeszcze muszą dostać aby nie była to autostrada?

1

@partymaker z takim Man Utd zremisować to jak przegrać

0

@MesQueUnClub96 oby nie

1

@tristan87 kolejna rzecz, która dzieli ten kraj... nie to nie, zwrócą hajs darczyńcom a ci pewnie pójdą sobie gdzieś indziej

0

@FcPortoFan1999 obchodzi Chanukę

1

@Kgorecki2500 No i nadal nie rozumiem na jaką minę go wpakował xd przyszedł Hołownia, wyrzucił Brauna, wniosek do prokuratury i po sprawie

0

@Kgorecki2500 a co ma Bosak do Brauna? Łączy ich jedynie partia, nie odpowiadają za swoje zachowanie

1

@MESSIah16 to prawda, w tym roku zwycięstwo BVB pomogłoby lidze, ale wielkie Mainz stanęło na drodze.

1

@Comentateiro wrzucaj politykę wszędzie gdzie popadnie…

1

@FcPortoFan1999 Liverpool grał z Aston Villą na Anfield. Jeszcze ich czeka wyjazd na Villa Park =)

0

@Thoms94 To nie jest kolejna komedia dla kretynów

0

@Herato w zeszłym sezonie tracili znacznie więcej do Arsenalu

0

@FrankliN7 nie sądzę aby Grealish to strzelił, obrońcy byli bardzo blisko

0

@FcPortoFan1999 Arvydas Novikovas kolejny do kolekcji

0

@draxidox co to za pytanie xd to nie tlen ani woda, czekam aż spytają czy dalibyśmy radę zrezygnować z kryształu

3

@P33ck fajne miejsce sobie wybrał, to piękne rejony, w dodatku zaplecze serie A

0

@A4ron https://www.fangol.pl/post/33800 no chyba jednak nie musiał dać

0

@A4ron gdzie można znaleźć zaktualizowane przepisy dot. zagrań nieprawidłowych w polu karnym?

0

@A4ron dlaczego uważasz to ułożenie ręki za nienaturalne? Jak miał biec obrońca? Z rękoma założonymi z tyłu? tak się nie biega, nie wykonał ruchu ręką do piłki, odbicie przypadkowe, od klatki, nic z tego dośrodkowania by nie było. To skandal. Co to za zasady są? Możesz celowo powalić chłopa w polu karnym podczas dośrodkowania i jest czysto, piłka dotknie przypadkiem twojej dłoni i jest karny. A co z przepisem mówiącym, że gdy odległość ręki od zagrywanej piłki jest wręcz nikła to gramy dalej?

0

Czy tylko ja uważam, że czytanie z kartki tak krótkich wypowiedzi w sejmie wygląda sztucznie i jest po prostu słabe?

0

@tomek8756 mógł to mu powiedzieć wprost xD albo chociaż oznaczyć w tweecie

0

Kategoria: literatura sportowa.

Książka godna polecenia? Obecnie czytam "Moja Prawda" Mike Tysona i zaczynam już rozglądać się za kolejną.

2

@VeB 1899 ćwierćfinale chciałeś napisać? Mecze półfinałowe są w dwa różne dni

0

@Herato Areczek w 2022 nie strzelił w kadrze :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?