Arn3th
Dołączył/a: wrzesień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
już kilka kolejek ciągnie się to za nimi, będzie ciepło przed meczem z Atleti
1
@Kgorecki2500 Francuzi nawet nie przystąpili, tak samo jak do pomocy Polsce w 39
0
@Virusk3 cofnął i wlepił karę w wysokości 10mln, po której szejk pewnie nie pozbierałby się
0
@Slawek1999 w kieszeniach
4
@JohnnyBarca Luka pewnie spał za długo na jednym boku :/ a tak poważnie to brak Hazarda nie jest żadnym osłabieniem i tak go nie ma, co do pozostałej dwójki... może znowu stracą punkty
0
@klemens100 przez brak tych pieniędzy właśnie nie zdobędą każdego mistrzostwa przez następne 80 lat
0
@Kamiloza91 @Kgorecki2500 a linia obrony? Mingueza - Pique - Lenglet?
0
@Kamiloza91 jaka 11 twoim zdaniem na mecz z Getafe? 3-5-2 czy 4-3-3?
2
@equwesta jakby Izolator Boguchwała zagrał na turnieju dożynkowym albo o puchar Wójta to by nie było gadania "albo jesteś w federacji albo nie". Kasa, kasa, kasa i zastraszanie. Pieprzeni hipokryci
2
@Emhyr najpierw trochę dziur trzeba załatać
0
@Mroziu w LM będą wszystkie, które zakwalifikowały się
1
@Barca1992 Aktualne płace za uczestnictwo w LM przejdą z założycieli SL na inne kluby, np. Betis dostałby hajs za udział w przyszłorocznej edycji. To już coś.
0
@FC1899Barca dobry pomysł, większy hajs dla Napoli, Atalanty, Valencii i Leicester. UEFA zbuduje nowych hegemonów europejskich piłki, chętnie finansuje kluby
0
@dge21 dlatego UEFA straszy, a w rzeczywistości zbroja obsrana już w niedzielę. Teraz jest nawoływanie do przeciwstawiania się superlidze
0
@Ronaldinho10VB trzeba dłużej poklękać przed gwizdkiem czy o co cho?
0
@lucca87 najwyraźniej nie opłaca się to uefie
0
@Mroziu „dzieci marzą by grać w lidze mistrzów”, więc to LM jest szczytem, a tam Getafe będzie mogło sobie grać
3
@FC1899Barca właśnie dla tak głupich postów warto przestać grać w ligach. Duże drużyny zawsze traciły punkty z niżej notowanymi rywalami i jest to zupełnie normalne, ale jak do tego dojdzie to od razu jest wytykanie w internecie. Może Getafe uda się pokonać Superdrużynę w czwartek? Byłoby równie zabawnie :D
Edit: mam na myśli post B/R
1
@FC1899Barca te 6-7 klasyków w ciągu roku to były jedne z najpiękniejszych czasów. Wyśmienicie się to oglądało, ten rajd Messiego jak ośmieszył obronę Realu albo ta niezapomniana, fenomenalna bramka Davida Villi. To są te mecze, za które ludzie kochają ten sport, a nie oglądanie meczów z Cadizem czy Osasuną by raz na kilka miesięcy obejrzeć szlagier
0
@10SzymonBarca10
0
@PatrychoO https://www.manutd.com/en/news/detail/leading-football-clubs-announce-new-super-league-competition-18-april-2021
1
@PatrychoO Man United również jest w gronie założycieli SL
1
@Mr8lack figo* :|
0
@Batys a mi nawet to się podoba, bo hajs mafiom przejdzie koło nosa
0
@Batys jak UEFA i FIFA tworzą nowe rozgrywki/rozszerzają/zmieniają aktualne dla hajsu to ok, ale jak kluby chcą własnych rozgrywek to fuu i bee :D
0
@BarcaInfo a jednak
2
@xBoMBoWiECx w Niemczech panuje reguła 50+1, więc większość głosów mają kibice i pewnie ostatecznie oni mogliby podjąć decyzję
0
@Roobo niestety nie wiem
2
@Roobo co roku kilka drużyn ma być zapraszanych do rozgrywek i tam pewnie znajdzie się miejsca dla Sevilli, Atalanty, Ajaxu czy też Napoli, może Leicester
0
https://www.forbes.com/sites/steveprice/2020/12/21/gianni-infantinos-african-super-league-plan-and-the-many-problems-it-faces/?sh=6f9883b26e19 interesujące