Arn3th
Dołączył/a: wrzesień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca zawsze to jedna mniej :P
2
@obiektywny12 chopie w 2016 mieli autostradę do finału, a w 1/2 trafili na najsłabsze z całej czwórki City Pellegriniego. W meczach z Juve i Bayernem było wiele kontrowersji na korzyść Realu, które w dobie VARu by nie przeszły. Z PSG grali raz, w 2018, w 1/8, zagrali lepiej niż Francuzi i ich wyeliminowali. Chociaż karnego dostali również chyba po spalonym Kroosa. Real Madryt po prostu ma dużo szczęścia, a zawsze boli kiedy to rywalowi sprzyja. Pozwól się pośmiać z tego trochę
2
@lukaszmatusiewicz 2014/15
1
@FC1899Barca nie będę płakał po Ronaldo
0
@Quavosk w punkt. Czy jakoś tak. Idę teraz ręce umyć
0
@Thomas99PL antyfutbol to prezentuje ekipa Simeone
0
@Homeopata8989 bez przesady z tą dogrywką. W pierwszym meczu Liverpool zmiótł ich z planszy, 5-0 i później dwie głupio stracone bramki i skończyło się 5-2. W rewanżu Liverpool również grał lepiej, trzymali się wyniku 2-2 i w końcówce stracili dwie bramki, z czego druga po rzucie karnym, po którym sędzia zakończył mecz :D Roma nie była nawet blisko awansu/dogrywki.
0
@barcelonaLM Typowe Man City Guardioli xD w sumie Atletico podobnie :D ostatnio w 1/4 nie trafiają na hegemonów europejskiej piłki
0
@joloskyy Lewy dotknął bramkarza poza piątką, więc dlaczego nie powinien zostać uznany?
0
@dariooo Atletico nie jest najbardziej pokorną drużyną w Europie. Przykład? Ano reakcja Simeone w meczu z Juve w 2019 roku czy chociażby fetowanie wyeliminowania Liverpoolu w 1/8 finału LM rok temu. Bardzo mnie cieszyło to jak Ronaldo ich wyjaśnił w rewanżu.
0
@th@les ciekawostka: Udo Lattek pochodzi z Warmii i Mazur :)
2
@FafitFCB ma w automacie, bo potrafi używać tylko jednej nogi
1
Dobre losowanie, większe szanse mamy z Sevillą w dwumeczu niż w jednym spotkaniu
4
@Azi głupie to było zachowanie pieszego, który widząc jadący, niezwalniający samochód, postawił stopę na pasach w momencie kiedy auto było bez szans na wyhamowanie. Ludzie wchodzą na chama na pasy nie patrząc na auta "b0 pRz3cIeŻ mAm Pi3rWszeŃstW0", nie myśląc czy kierowca zdąży zahamować, a później płacz, że uderzył i kierowca ma przekichane nie ze swojej winy. Nie raz byłem świadkiem takiej sytuacji, jako kierowca zawsze, profilaktycznie, zatrzymuję się przed przejściem. Nigdy nie wiesz czy nie trafisz na idiotę.
2
@Chakalaka w oryginale było „tą kolke jeszcze”
0
@DonMatteo901 czy to nie jest przypadkiem ograniczanie wolności rynkowej?
1
@Wossi61FCB chociaż jedno głupie ograniczenie mniej
1
@Homeopata8989 Inter pójdzie, nie grają już w europejskich pucharach. Potraktują 1/2 Coppa Italia poważniej niż Juve mecz z Porto, od 11 lat nie wygrali nic, w tym roku (po raz kolejny) jest duża szansa na jakiś ładny kubek
1
@Yosemite a dołączył do nich przecież jeszcze Papu Gomez, może trochę namieszać Sevilla w tym sezonie :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FlorentinoPerez13 nie ma na innych kanałach :D
0
@Rust_Cohle bo to puchar
1
@Gomess gdyby mecz był transmitowany na Eleven to już byśmy wiedzieli xD no ale...
0
Co ci z Interu tacy w gorącej wodzie kąpani?
0
@Majkel34 a do USA wrócą terroryści
0
@zadafcb Ok, niech jest to trudne, ale co to ma się do tego jak często ktoś trafiał do kosza? :D i dlaczego akurat do statów Jordana to porównano? bo jest tak popularny w popkulturze? Nie chcę się kłócić z Tobą, po prostu porównanie moim zdaniem bardzo dziwne, miłego dnia :)
0
@zadafcb trochę głupie to porównanie, koszykarze zazwyczaj mają % trafionych rzutów na poziomie 30-40...
Warto w takim razie wspomnieć o
LeBronie Jamesie, który rozgrywa 18 sezon w NBA. W ciągu 17 sezonów grał 10 razy w finałach jako starter (58.8%)
0
@FC1899Barca Ohoho to zabaluje w klubach Marsylii w poszukiwaniu francuskiej Jessici
0
@ChampionLW to nie Hiszpania, to Anglia, tam gra się twardziej i sędziowie na więcej pozwalają
0
@czółkovsky FAT.