ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na kuponie mam ze obie strzela.. dziękuję Gerard.
0
Miśki..da radę Villareal wcisnąć bramkę? oglada ktoś meczyk?
0
Jakie mecze dziś typujecie na btts? :)
3
Został mu gol Mbappe na kuponie , 6 stówek do wyciągnięcia. Oby się udało.
0
Wyciągnie to Hellas z Cagliari? mam ich na kuponie jako ostatnich a proponują cashout. Oglada ktoś mecz?
5
Trzeba przyznać że Vini zrobił niesamowity progres. Real ma skrzydłowego na lata.
1
Tyle bylo dziś śmiechów z Viniciusa..
7
Ramos ma kapitalne przerzuty, dzisiaj kilka razy zagrał takie idealne krosy
3
@masq ale widać że powoli wraca do formy, Messi to Messi.
0
Lepiej na kuponie dać bramkę Messiego czy Mapeta? Poradźcie ludziska :)
1
@Kwiatek67 myślę że przynajmniej 15 bramek grając regularnie mialby na pewno. Fenomenalny napastnik.
0
@MysticCat teraz trzeba znaleźć coś ładnego :)
0
@MesQueUnClub_87 dokładnie tak, pytam bo może ktoś ma coś sprawdzonego :)
0
Planuje dziewczynie kupić taki jakby bluzokoc..nie wiem jak to dokładnie się nazywa. Kupowal kiedyś ktoś z was coś takiego i ma jakiś sprawdzony sklep?
4
Messi do Mbappe i tyle z dominacji City
0
Depay dzisiaj dno..
2
Nasza Duma została mi tylko na kuponie. Trzymam kciuki podwójnie
0
Pyknie Villareal Celte? :)
2
Oglądałem ostatnio nasza drogę do zwycięstwa w Lidze Mistrzów 14/15..co to była za ekipa..
Leo, Luis, Neymar..Busi w pięknej formie.
Łezka się zakręciła.
0
Myślicie ze Argentyna wygra? zastanawiam się zagrać ich na kuponie
0
Gdzie obejrze 5 sezon Queen of the south z napisami?
0
@Lionel_Messi10 czyli jak wejdzie z ławki i nie strzeli to lipa?
0
Jak rozlicza mi kupon jeżeli dałem że Zahavi strzeli bramkę a on dziś siedzi na ławce.
0
Tsitsipas czy Zverev dziś? Jak sądzicie?
0
Ludziska..jaki kuponik na dzisiaj? macie pomysły?
0
Ma ktoś ochotę pograć sezony współpracy? Fifa 22, ps4 :)
0
@Beztroskii po prostu czuje ze cholernie ciężko byłoby mi się z nią rozstać. Może to brzmi komicznie ale czuję że to jest to :)
0
@Beztroskii było aż tak źle? Ja mam 2 godziny drogi tak naprawdę.
0
@MichuPlayPL nic nic..
To jak się skończyła ta sytuacja?
6
@MichuPlayPL z chłopakiem to raczej dobrze ze mieliście daleka odległość :D