0

Ludziska..bo ja tu z ciężkim problemem..
Od pół roku spotykam się z dziewczyną, od 2 miesięcy jesteśmy tak oficjalnie razem, tylko problem leży w tym że mieszka ponad 100km ode mnie.
Dopóki jest fajnie to jest fajnie..ale w końcu taka odległość zacznie przeszkadzać i trzeba iść na kompromis..
Potrafilibyście zostawić wszystko? Miał ktoś z was taka sytuację? Ostatnio coraz częściej zastanawiam się jak to wszystko rozwiązać

0

@4drian0 ja myślę że on w tym meczu może zbytnio nie pograć

0

Ludziska..ból oka po uderzeniu w głowę? Mam sporego guza na głowie i o ile głowa mnie nie boli to oko okropnie..
Wie ktoś co się mogło stać?

0

Furioza. Kapitalny film, polecam każdemu. Rola Damięckiego to mistrzostwo.

0

Krakowiak dawaj!

0

Czy mając normalnie telewizję nc+ mogę oglądać te kanały na telefonie? Jak to działa?

0

Raków, Chelsea, Liverpool, Real z handicapem, Milan i to że Bayern nie straci bramki. Ma to szanse wejść?
Postawiłem na Real bo wydaje mi się że jest zdecydowanym faworytem.

0

@zmiter912576 PSG, w fifie nie mają słabych punktów

0

Panowie, jakieś sensowne auto do 35 tysiaków? audi a4 b8, Passat?

0

@!34RC3!_0N4 ja miałem kupon na 5 tysi że Napoli wygra 2 bramkami, więc to jest dopiero frajerskie.

0

Salah w tym sezonie to kocurek. Chyba nie ma zawodnika w lepszej formie niż on.

1

Coldplay w przyszłym roku zagrają w Warszawie.. piękna sprawa.

0

@zeko0 dokładnie tak, od samej premiery. Irytujące to strasznie

1

@MesQueUnClub96 No potem miał kontuzje więc średnio jak mial walczyć o króla strzelców

0

Jaki napastnik według was pasowałoby w tym momencie do Manchesteru City?

0

@Encore coś oprócz tego stawiałeś?

1

Andora dziś wygra z San Marino? 1,8 kurs na Andore.

1

@AmigoBlancos Benzema to kozak. Według mnie obecnie jest najlepszym zawodnikiem.

0

Benzema to obecnie najlepszy zawodnik na świecie. Przecież to nawet nie ma o czym dyskutować. Gość to monstrum w tym sezonie.

0

@mientusek1407 a kto jest od niego lepszy w tym sezonie?

1

Tak bez beki..w tej formie Benzema jest obecnie najlepszym zawodnikiem świata.

0

Francja dzisiaj latwiutko?

0

Macie piosenki które wzbudzają w was emocje? Wzruszenie? Jakieś przykre wspomnienia? bądź wesołe wspomnienia :) chętnie poczytam

9

Messi gra kosmos..

19

Ale on ma pecha z tymi poprzeczkami

4

Czyli że.. to jednak nie Messi był problemem? Wszyscy bez niego odżyją?

1

Zdrowy Verratti to dla mnie top 3 pomocników świata.

2

@kubix05 najlepsze na świecie! Kochałem je za gówniarza

5

Dawaj Cristiano bramkę bo kupon musi siedzieć

0

Orientujecie się dlaczego nie mogę odpalić Fify na te 10 godzin?
Mam napisane że nie można użyć tej zawartości..
Ps4.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?