@Kluivert_P Super. Smacznego. W czym jest schabowy? Mąka czy panko? A nie, panko nie może tak wyglądać.:D Mała kucharska magia: kup zupę od Knorr, zmiel na puder makarony z tej paczki ( w jakiejś maszynce do mielenia kawy) , zrób z tego panierkę na schab albo kotlet. O, tak. ! Dużo smaczniejsza niż bułka tarta. :D
@JohnA A kto z podrobionym paszportem chciał granicę przejechać ? Z dwa lata temu chyba. Nie R10? A co jest absurdem, do kraju ......na wjazd do którego, nie potrzebował wizy. No po prostu , genialnie. Czytaj ze zrozumieniem.
@HighestInTheRoom Mój ulubiony piłkarz, Roni. Dani też . Neimar też nie jest aniołem. O Vini już nie trzeba chyba mówić. Oby dwa popisali się wybitną "inteligencją", nie? Od młodości zawsze byłem i będę do końca kibicował Brazylii. Ale muszę przyznać, ostatnio to tragedia. Po za bojskiem też.
@FCBparasiempre Smutna historia jednego z najlepszych piłkarzy wszechczasów. "Pele, Garrincha i futbol", moja ulubiona książka, jeżeli chodzi o literaturze sportowej i biografie. Polecam. Naprawdę warto.
@pioz123 Coś Ty tutaj widzę "rozgotował się":D Codziennie gotujesz? Brawo! Będę szczerym: nienawidzę surowego mięsa w każdej postaci. A Tobie życzę smacznego.
@wojopancer PES 21 to osobna gra , nie zrobisz "nakładkę" na 20. Dużo lepsza od 20-ki. Jedna z najlepszych odsłon, ma swoi wady ale przyjemnie w nią grać. Co robię do dziś. Serwery już nie pracują, ale masz dużo odnowień od fanów, jest w czym wybierać.
@TheNekro94 Sorry, ale nie mogę przekonać się do niego. Już chyba z trzy razy próbowałem oglądać dalej niż druga seria i nic z tego. Stoi na półce i kurzy się.
1
@wojopancer :D A nikt nie chce spytać dla czego dziesięć? :D
Dobre to było.
2
@pioz123 Spalilesz kotlet. :D
Oddaj fartucha. :D
2
@Kluivert_P Super. Smacznego.
W czym jest schabowy? Mąka czy panko?
A nie, panko nie może tak wyglądać.:D
Mała kucharska magia: kup zupę od Knorr, zmiel na puder makarony z tej paczki ( w jakiejś maszynce do mielenia kawy) , zrób z tego panierkę na schab albo kotlet. O, tak. !
Dużo smaczniejsza niż bułka tarta. :D
0
@JohnA A kto z podrobionym paszportem chciał granicę przejechać ?
Z dwa lata temu chyba. Nie R10?
A co jest absurdem, do kraju ......na wjazd do którego, nie potrzebował wizy.
No po prostu , genialnie.
Czytaj ze zrozumieniem.
0
@HighestInTheRoom
Mój ulubiony piłkarz, Roni.
Dani też . Neimar też nie jest aniołem. O Vini już nie trzeba chyba mówić.
Oby dwa popisali się wybitną "inteligencją", nie?
Od młodości zawsze byłem i będę do końca kibicował Brazylii.
Ale muszę przyznać, ostatnio to tragedia.
Po za bojskiem też.
1
Z niechęcią i smutkiem, muszę przyznać że Brazylia ostatnio hurtowo produkuje piłkarskich debili . Po za bojskiem, niestety też.
1
@FCBparasiempre Smutna historia jednego z najlepszych piłkarzy wszechczasów.
"Pele, Garrincha i futbol", moja ulubiona książka, jeżeli chodzi o literaturze sportowej i biografie. Polecam. Naprawdę warto.
0
@MESSIah16 LaRambla-Notatnik
1
@pioz123 Coś Ty tutaj widzę "rozgotował się":D
Codziennie gotujesz? Brawo!
Będę szczerym: nienawidzę surowego mięsa w każdej postaci.
A Tobie życzę smacznego.
2
@esem91 Nasze najsłabsze ogniwo.
Będzie problem .
3
@pioz123 Umiesz gotować , pięknie.
3
@Kluivert_P :D Tego " biznesu" mam już dość.
Ale dla LaRambli postaram się. :D
0
@wojopancer No, niestety na PS Store już chyba niedostępna. Zostaje tylko zakup płyty na aukcjach.
1
@wojopancer PES 21 to osobna gra , nie zrobisz "nakładkę" na 20.
Dużo lepsza od 20-ki. Jedna z najlepszych odsłon, ma swoi wady ale przyjemnie w nią grać. Co robię do dziś.
Serwery już nie pracują, ale masz dużo odnowień od fanów, jest w czym wybierać.
0
@SenseiFCB No, nie! Ronaldinho nie znasz? :D
1
@DLFCB Debili. Zagłodzić dziecko, żeby udowodnić swoją chorą teorię o zdrowym żywieniu.
Dożywocie dla debili.
2
@Kluivert_P Naprawdę piękne.
Włochy Ci zlinczowali by za śmietankę.:D
1
@Joe_Barbaro Bloodborne.
1
@Kluivert_P Naprawdę piękne.
Smacznego!
1
@pioz123 Dobry rarytas. Prawdę mówiąc, mogę wiadro klusek zjeść. Właśnie to lubię najbardziej w Polskiej kuchni.
Brawo Ty!
1
@MesQueUnClub_87 Dobre.
Jestem trochę wybredny, jeżeli chodzi o jedzenie, ale tego spróbowałby naprawdę.
Brawo Ty!
0
@Seba_89_ Nie jesteś sam. Witamy w klubie.
0
@BorzyKrzys Wybitny reżyser. "Pogorzelisko" , jeden z najlepszych dramatów, który oglądałem.
1
@ranger3120 Dasz radę.
Calvin Candie z Django nie dał rady, postaraj się.
Wiesz że autor książki był czarny?
3
@Krzysztof1987 Tartar na deser?:D
Wygląda pięknie. Smacznego.
1
@Lionel_Messi10 Dziękuję.
Nie dla siebie zrobiłem, mięso wprawie nie zjadam , może raz na miesiąc, nie więcej.
Pamiętam.... nic nie będę mówił.
8
@pioz123
@Kluivert_P
@MesQueUnClub_87
No to ja też coś zrobiłem na dziś.
https://i.postimg.cc/s24xkm6W/IMG-20230930-163551121.jpg
https://i.postimg.cc/BnY4HzVM/IMG-20230930-164345189.jpg
2
@Kluivert_P Widzę szybko podnosisz swój level :D
Piękne. Smacznego.
3
@pioz123 Fajnie.
Mam nadzieję że dodałeś białego wina do krewetek?
0
@TheNekro94 Sorry, ale nie mogę przekonać się do niego. Już chyba z trzy razy próbowałem oglądać dalej niż druga seria i nic z tego. Stoi na półce i kurzy się.