0

@Tigermaus Co tym razem nie trafiłeś?
Portugalia?:)

1

@Bolton Do widzenia. W razie czego wybór stacji za Tobą.


1

@Bolton I to takie , grupowe porno.

1

@maroon To z tych którzy na golasa w szortach biegają po mieście, z butla piwa, w sandałach na gołe nogi, bez koszulki i pływają w brudnych jeziorach że stojącą wodą. Żyć nie umierać. :)
Uciekłem z tej pieprzonej Gruzji od tego jeb...o słońca, a ta qorwa mi tutaj dorwała na amen.

3

@maroon Nie mów tak. Tutaj dużo zwolenników powyżej 40 stopni. Oni pod palmami urodzili się. Przyzwyczajany są.
A do tego opowiadają bajki o całorocznej zimę w Polsce. Raz na 20 lat:)

2

@misterio Książka twoja?
Rzadki egzemplarz. Rarytas wśród prawdziwych patriotów @Bolton .

1

@MichalZZZ 160x50 polecam.
Nie wiem jak tam u was na wyspach, jakby zamówił u stolarza ramę z trochę grubszego drewna. Albo rama aluminiowa, jak już jedziesz na całego:)
Dwa niedużych kinketa na górze z delikatnym niebieskim światłem.
A i tak proponuje obraz panoramiczny , nie kwadratowy. :)

2

@MichalZZZ W takim wypadku rozmiar ma duże znaczenie.
Ja by napewno brałby pierwszy.
Kolor ścian pasuje idealnie.
Jaki rozmiar ?
Panoramicznego nie ma?

3

@Batys Oczywiście. Trzy razy w dzień minimum.


1

@Antimadridista_WR Dla mnie osobiście, IMAX. Jednak efekty specjalne nie dla każdego filmu podejdą. W trillerze albo filmie fabularnym efekty są niepotrzebnie. Dźwięk ważniejszy w takich filmach.

0

@BorzyKrzys Pieprzyć to jeb....e lato. Pieprzyć to słoneczko pieprzone. Nienawidzę.
Dużo takich , które uwielbiają to piekło.
Za dużo.

0

@BorzyKrzys Mówiłem o upałach.
Nie o dziszajszym dniu.

0

@MessiForeverTheBest Co nie da się? Przecież wy lubicie taka gównianą pogodę. Słoneczko świeci, majtki trzeba trzy razy w dzień zmienić, przyjaźnić po trzy razy w dzień,muchy, komary, kleszcze, robaki, syf, kurz, ale za to jest upalnie. Super.

1

@NeroTFP1 Takie czasy , kiedy idiotę i debila nie można nazwać przysługującym jemu tytułem. Teraz nazywa się ekspert albo Influencer-Infocygan.

0

@PatrykBarca No tak. Klimatyzacja bardzo dobry wynalazek, ale kiedy masz nie wyżej niż 30-40 lat, potem to udręka i poważne skutki dla organizmu.
Po tej klimatyzacji rano wstajesz z bólami pleców i kręgosłupa. Niestety. U mnie tak.

0

@borys27 Za co przepraszasz?
Fajnie wyszło. W punkt.

2

@borys27 Kapowerdenczycy. Już zapisuje.

4

@Roobo A to wszystko pod przykrywką o zdrowie i samopoczucie obywacieli.
Jak ja ich nienawidzę, wszelkiej maści polityków, brzydzę nimi, najgorsza grupa społeczna. Śmieci.

0

@MichalZZZ Tylko że jak przeglądałem ich stronie, to już nie widzę plików z gier i filmów. Chyba musisz swój plik mieć , jeżeli chodzi o obrazy z filmów.
Pliki Barcelony , jak widzę też szału nie robią na ich stronie.

1

@Kgorecki2500 Ile w Ciebie wchodzi tego jedzenia? :)
Hamulce włącz. Smacznego! :)

1

Hollanda nareszcie stanie Mistrzem Świata, po trzech przegranych finałach?
Po formułę matematycznej to tak.
Za czy przeciw LaRambla?

3

@Bolton I tak klapa z tego wyjdzie. Wy tylko rozmawiać potraficie albo kapitulować.
A u mnie napewno z miliard pojechałabym las w Syberii walić. Na bank.

1

@LAMC_10 Zazdroszczę. Próbowałem chyba z 10 razy rzucić, nic nie wyszło.
Dałem spokój. Trzeba na coś umrzeć. :)

1

@blakkudium Na szubienicę , ale najpierw skórę zdjąć. Gaz na końcu.

1

@MichalZZZ Coś takiego. Fotograf że mnie marny. :)
To nie jest płótno , tylko inny materiał, gładki w dotyku, dla tego ten obraz nie nadaje się do obramienia w ramy, 160 x80 cm. Mają już chyba z 8-9 lat:)
https://ibb.co/HpbmHXPM
https://ibb.co/bZHf3Kc

2

@MichalZZZ Widzę na ich stronie że mają swoją filię na United Kingdom.

1

@MichalZZZ Cyfrowy druk - fototapety, obrazy, plexi, szkło, dibond, PCV https://share.google/6W3lKOBNl6zyu80jw
Z 8 lat temu zamówiłem i nich dwa wielkie obrazy na płótnie. Do dziś mam ich na ścianie, kolory jak nowe, jakość bardzo dobra. Wtedy to kosztowało z 400 zt za jeden obraz. Teraz napewno więcej.
Jak będę wieczorem w domu zrobię fotkę.
Sprawdź. Może coś znajdziesz.

3

@NeroTFP1 Wiem że jesteś osobą kulturalną, inteligentną i wychowaną. Można ją za Ciebie powiem wprost i prawdę jako niewychowany góral i fan Boltona?
Jeb...c to lato, jeb....c te upały i to pieprzone słoneczko , upały pierdolone.
Można ? Można.
Czołem.

2

@Kgorecki2500 Dobrze wygląda.
Pomidory to podstawa dobrego smaku, Panie. Smacznego!

1

@NeroTFP1 Chcę się czasami coś "mądrego" napisać, ale w takich momentach nie wiem co. Posłucham ciszy.
Poje...by skurwiel. Pederasta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?