0

@Rewolucja123 Jaki to symulator? FM?
Też chce "pobawić się", który polecasz?

0

:D

0

@Odcinkowy Właśnie to mi dziwi najbardziej. Niby mądrym narodem jesteś cie, ale w kółko te same partie u władzy. Chociaż dla mnie PiS to raczej sekta niż partia.

1

@Kurkmen Bo przegapiłem wschód słońca a teraz wyobraż sobie oczy sprzątaczki , która widziała poranny obraz gołych kochanków. Wstyd był niesamowity.

2

@Kurkmen Plaża , noc, Batumi, sztorm na morzu czarnym. Hardkor. Poranny wstyd. Nie polecam.

0

@donleoJR Trafiony, zatopiony. Naprawdę Paradoks. :D
U mnie czasami takie wrażenie, że na tym forum więcej kibiców innych drużyn, niż Barca:D

1


Ten utwór można słuchać w nieskończoność. Royksopp, to fenomenalna grupa. Wprawie kaźdy ich utwór to hit.

1

@l0Messini Po...n Hub. Straszne miasto. Pewne przemocy, nietolerancji i pogardy do innych.

0

@Hasszz Dobrze, niech Wam będzie. Zostanie przy swoim. Nie rozumie cie do końca tego filmu.
Karawana szczęka, psy jadą dalej. :D

0

@Songo91 Rozmawiamy o filmach, nie o komediach. Komedię to inny wymiar kina. Niepoważne.

0

@horang Wow! A to niby czemu "odjechałem"? Argumenty do studia, please.
Smarzowski, to jeden z Waszych skarbów narodowych. Nikt do niego nie ma podejścia w Polskiej kinematografii. Sam ochłoń.

3

@horang Nie? Nie zasługuje na "jeden z najlepszych"?

3

"Drogówka", jeden z najlepszych Polskich filmów. Bez dyskusji, mocny film. Na TVN.

0

@Kibic1998 Też wcześniej miałem takie dylematy. Najlepsze wyjście.: koperta , wkładasz na ile Ci stać i wszyscy zadowoleni. Rodzice sami lepiej wiedzą na co wydać twoi prezent.

0

@Sulimo Piękne. Taktyk.

1

@barcelonaLM Dodaj do tytułu że pierwszy. Crystopher Penaldus Pierwszy. Jak Comodus z Gladiatora:d

0

Narodziny pięknej drużyny. Brawo Argentyna. Nie zdziwi mi jak powalczą o Mistrzostwo Świata.

1

@paweldunajecfcb Pachnidło, Miasto Złodzieje, Droga, Na zawsze twój, Porachunki, i td

0

Chba właśnie teraz najlepszy czas aby ogłosić niepodległość Katalonii i zbudować ligę. W samy raz do naszego teraźniejszego poziomu. Od razu wszystkie problemy bedą rozwiązane.
Aż boje się meczów z Realem i Espaniolem. Bo w tej chwili Espaniol też jest po za zasięgiem.
Boże , ratuj.

0

@BART97 Nokia tak myślała. Kodak tak myślał. Motorola tak myślała.
Lehman Brothers tak myślał. Dużo takich .......było.
Ja tylko mam nadzieje, jeszcze mam.

1

@AmigoBlancos Barcelona nigdzie i niekiedy nie umiała i nie umie grać "fizyczną piłkę". Nie ma takich wychowanków i nie będzie. To inny futbol. Będziemy cierpieć do czasu końca "Niemieckiej formuły" gry w piłkę. To znaczy , szybką , fizyczną i budowana nieustannym pressingu , odmianę futbolu.
W Realu nie ma takich taktycznych problem, bo zawsze grali i grają na szybkiej wymianie i kontrach. Real ma łatwiej, bo wprawie każdy klasowy piłkarz odnajdzie się w takim stylu gry.
W Barcelonie i nie takie "kozaki" stali się "niewypałem" . Wystarczy chociaż przykład Maradony.

0

@goldmetaxa Nie da się zamienić Mesiego. Nikim. Niekiedy. To po prostu niemożliwe.

0

@zenoowity Dwa łata temu mówiłem, skończymy jak Milan. ( Wybacz mi Milan, bo jest gorzej).
Boje się żeby nie skończyli jak Nottingham.

3

Stare wyjadacze , pamiętajcie że był i jest teraz , taki klub jak Nottingham Forest?
Ligę Mistrzów wygrał dwa razy z rzędu w łatach 1979, 1980r.
Z Barceloną wygrali Super Puchar Europy w 1979r. ( 1-0. 1-1)
Teraz grają w EFL Championship . Skończyli sezon na 17 pozycji.
Dobrej nocy.


2

0

Szybko poszło. Teraz każdy zespół dla nas to wyzwanie.

0

Narzekają tutaj czasami na komentatorów polskich.
Hiszpańskie komentatorzy La Ligi, to dopiero tragedia totalna. Naprawdę.

2

@Comentateiro W punkt. Problem w tym że dużo ludzi ( bez personali) na tej stronie , nie są kibicami Barcelony. Nic dziwnego.
A pro po, jeszcze raz powiem : z tym trenerem PSG może pomarzyć o wygranej w LM.

0

Wszystkim fanom Dark Soul's. Polecam wszystkie 19 filmików.
Naprawdę z humorem i dystansem do tej poważnej serii gier. Bije brawo! :D



1

@Ojciec5tkidzieci O, jesteś. W TVP mówili że gorączkę masz. Na pasku,pilnie.
A pro po, pamiętaj że my wszyscy na tej ziemi , tylko na krótki czas. To będzie taki samy dzień , tylko że krótszy. :D
Zdrówka i jeszcze raz zdrówka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?