Azi

4

Video
Assisting
Real madrid

Azi

1

@BorzyKrzys niech zmienia nazwę na real Poznań to będą dostawali karne z dupy

Azi

2

@Messibestplayerintheworld Cykl życia Casado:
1. Wypychanie z klubu
2. Brak zmienników i przeciążenie zawodników środka pola
3. Casada zostaje bo ktoś musi rotować

Azi

0

@draxidox opis wyborcy lewicy w 2 zdaniach ;)

Azi

32

Jest odpowiedz na protest Barcelony. Jutro sędzią będzie Soto Grado a na VARze usiądzie Hernandez Hernandez. Znaczy wałowanie pod real ciąg dalszy...


Azi

6

@sebasarna najlepsze jest to że hala dzieci żyją w świętym przekonaniu że dokładnie tak jest. Stan umysłu :D

Azi

6

@Luciano99 uważają się za wielki klub a jak widać godności żadnej nie mają. Tyle w temacie

Azi

15

Jedyne rekordy na jakie stać real :D


Azi

0

@Tasde stan umysłu. Zaraz napisze że to liga negreira przecież a jemu podobni będą mu klaskać tyłkami nawet nie zdając sobie sprawy ze swojej głupoty. Cóż - na to nie ma lekarstwa

Azi

11

Oba karne totalnie z dupy. Nikt się tego nie spodziewał

Azi

1

@macio_944 liga negreira. czego nie rozumiesz? XD

Azi

1

Klub, który na każdym kroku korzysta z pomocy sędziów płacze bo innym nie podobają się wały robione przez ich kolegów. Typowe.

Azi

4

Do meczu realu co raz bliżej. Sędziowie są już na stadionie i ćwiczą odgwizdywanie karnych.

Azi

3

Real kiedy słyszy o uczciwym sędziowaniu:


Azi

1

@Kapitan hawk RSSS prędzej zdobędzie tryplet niż real

Azi

1

@gumaz Stanowskiemu jedno trzeba przyznać - facet jest arcymistrzem darmowej promocji swojego kontentu

Azi

3

@michal26 moim zdaniem czerwona. Za duży impet i praktycznie wyprostowana noga.

Azi

0

@Sinirsey to skąd zdziwienie że zabrakło? :)

Azi

0

@FcPortoFan1999 Ekstraklasa: poczymaj mi piwo ;)

Azi

1

@FcPortoFan1999 jeszcze 13 kolejek w tym sezonie. Ale to Ekstraklasa więc mogą też wygrać mistrzostwo bo to powalona liga

Azi

3

@Aragorn33 typowa polityka - Twoim największym wrogiem jest kolega z twojej własnej partii, z którym rywalizujesz o głosy. Jak ludzie zaczynają t rozumieć to wchodzi Pan Kaczor i ucisza towarzystwo.

Azi

1

@July_6_BcN rzuciłem okiem ale to chyba głębszego wczytywania się. To wolę posłuchać jak się Mikołaj Sokół i Michał Gąsiorowski wypowiadają o F1 - przynajmniej jakąś wiedzę można z tego wynieść ;)

Azi

2

@D10SLEO a o jakich dyskusjach on pisze?

Azi

2

@KrychaFCB na kanale YT Michała Gąsiorowskiego właśnie się zaczął live z Sokołem. Może być ciekawie

Azi

0

@Bykunn nie wiem co ćpałeś ale widzę że na haju widzisz jakieś moje wypowiedzi o zmianach płci. Jak już się ogarniesz to zwróć uwagę że nic o tym nie pisałem.

Azi

0

@Bykunn teraz będziesz mi mówił co ja dopisuje? :D Typie ogarnij się! Obudź się! Myśl!

Azi

1

@Bykunn a kto twierdzi że przebieranie się za spidermana na bal to coś złego? Żeś se chłopie zinterpretował :D

To argument tak bardzo z dupy jakbyś tłumaczył dziecku że można wbijać komuś rurkę w szyję, bo przecież istnieje szansa, że to dziecko zostanie lekarzem i będzie kiedyś robiło tracheotomie.

Nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz ale Ci współczuję. Tak czysto i bez złośliwości.

Azi

1

@Bykunn a kto Ci wchodzi do łóżka? Może zadzwoń na policję? Bez obrazy ale nie mów innym jak mają wychowywać swoje dzieci. Z tego co widzę to nie bardzo powinieneś się na ten temat wypowiadać.

Azi

0

@Bykunn że będą myślały zdroworozsądkowo? To jakaś ironia?

Azi

1

@Jakchcesz Jan Ptaćek a nie Henryczek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?