Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Video
Assisting
Real madrid
1
@BorzyKrzys niech zmienia nazwę na real Poznań to będą dostawali karne z dupy
2
@Messibestplayerintheworld Cykl życia Casado:
1. Wypychanie z klubu
2. Brak zmienników i przeciążenie zawodników środka pola
3. Casada zostaje bo ktoś musi rotować
0
@draxidox opis wyborcy lewicy w 2 zdaniach ;)
32
Jest odpowiedz na protest Barcelony. Jutro sędzią będzie Soto Grado a na VARze usiądzie Hernandez Hernandez. Znaczy wałowanie pod real ciąg dalszy...
6
@sebasarna najlepsze jest to że hala dzieci żyją w świętym przekonaniu że dokładnie tak jest. Stan umysłu :D
6
@Luciano99 uważają się za wielki klub a jak widać godności żadnej nie mają. Tyle w temacie
15
Jedyne rekordy na jakie stać real :D
0
@Tasde stan umysłu. Zaraz napisze że to liga negreira przecież a jemu podobni będą mu klaskać tyłkami nawet nie zdając sobie sprawy ze swojej głupoty. Cóż - na to nie ma lekarstwa
11
Oba karne totalnie z dupy. Nikt się tego nie spodziewał
1
@macio_944 liga negreira. czego nie rozumiesz? XD
1
Klub, który na każdym kroku korzysta z pomocy sędziów płacze bo innym nie podobają się wały robione przez ich kolegów. Typowe.
4
Do meczu realu co raz bliżej. Sędziowie są już na stadionie i ćwiczą odgwizdywanie karnych.
3
Real kiedy słyszy o uczciwym sędziowaniu:
1
@Kapitan hawk RSSS prędzej zdobędzie tryplet niż real
1
@gumaz Stanowskiemu jedno trzeba przyznać - facet jest arcymistrzem darmowej promocji swojego kontentu
3
@michal26 moim zdaniem czerwona. Za duży impet i praktycznie wyprostowana noga.
0
@Sinirsey to skąd zdziwienie że zabrakło? :)
0
@FcPortoFan1999 Ekstraklasa: poczymaj mi piwo ;)
1
@FcPortoFan1999 jeszcze 13 kolejek w tym sezonie. Ale to Ekstraklasa więc mogą też wygrać mistrzostwo bo to powalona liga
3
@Aragorn33 typowa polityka - Twoim największym wrogiem jest kolega z twojej własnej partii, z którym rywalizujesz o głosy. Jak ludzie zaczynają t rozumieć to wchodzi Pan Kaczor i ucisza towarzystwo.
1
@July_6_BcN rzuciłem okiem ale to chyba głębszego wczytywania się. To wolę posłuchać jak się Mikołaj Sokół i Michał Gąsiorowski wypowiadają o F1 - przynajmniej jakąś wiedzę można z tego wynieść ;)
2
@D10SLEO a o jakich dyskusjach on pisze?
2
@KrychaFCB na kanale YT Michała Gąsiorowskiego właśnie się zaczął live z Sokołem. Może być ciekawie
0
@Bykunn nie wiem co ćpałeś ale widzę że na haju widzisz jakieś moje wypowiedzi o zmianach płci. Jak już się ogarniesz to zwróć uwagę że nic o tym nie pisałem.
0
@Bykunn teraz będziesz mi mówił co ja dopisuje? :D Typie ogarnij się! Obudź się! Myśl!
1
@Bykunn a kto twierdzi że przebieranie się za spidermana na bal to coś złego? Żeś se chłopie zinterpretował :D
To argument tak bardzo z dupy jakbyś tłumaczył dziecku że można wbijać komuś rurkę w szyję, bo przecież istnieje szansa, że to dziecko zostanie lekarzem i będzie kiedyś robiło tracheotomie.
Nie wiem na jakim Ty świecie żyjesz ale Ci współczuję. Tak czysto i bez złośliwości.
1
@Bykunn a kto Ci wchodzi do łóżka? Może zadzwoń na policję? Bez obrazy ale nie mów innym jak mają wychowywać swoje dzieci. Z tego co widzę to nie bardzo powinieneś się na ten temat wypowiadać.
0
@Bykunn że będą myślały zdroworozsądkowo? To jakaś ironia?
1
@Jakchcesz Jan Ptaćek a nie Henryczek ;)