Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 myślę że na klub nie obrażał się nigdy. Na prezesów albo innych pracowników pewnie mu się zdarzało
0
@gumaz Towarzysze, nie strzelajcie!
0
@Eklerek skrzynia jest chyba ich produkcji a nie Hondy, nie?
6
Jak byłem dużo młodszy to miałem zbliżone zdarzenie, które mocno utkwiło mi w pamięci. Jakiś koleś wjechał mi tuż przed maskę a ja - głupi - zamiast zwolnić to zacząłem na niego pomstować. Kilkanaście sekund później ten ktoś gwałtownie zmienił pas i nagle zobaczyłem auto stojące dosłownie kilka metrów przede mną. Ostro szarpnąłem kierownicą i na szczęście uniknąłem kolizji, choć mocno komuś zajechałem drogę i mnie strąbił. Na szczęście nie było to na autostradzie tylko na trasie (Aleja Armii Ludowej, Warszawa) w mieście i nie jechałem 140 a jakieś 60 czy 70. Nie polecam nikomu podobnych przeżyć. A jazda na zderzaku to objaw skrajnej głupoty.
1
@macio_944 a niech se będą kibicami realu - mało mnie to obchodzi. Ale niech sędziują uczciwie. A tego o nich niestety powiedzieć nie można :(
0
@Comentateiro podobno inni komentatorzy stwierdzili że jakiś czarnoskóry zawodnik nie ma za dużo możliwości trenowania ale przynajmniej dobrze go widać na śniegu ;)
0
Czy język migowy jest w miarę uniwersalny na świecie/danym regionie? Nie wiecie jak to wygląda? Czy np. osoba z Polski dogada się z kimś z Hiszpanii czy nie?
0
@MichuZ44 Odważna wypowiedz. Jak nie będzie wyników to słabo się zestarzeje ;)
0
@pt9 nie jest chyba aż tak źle
0
@maroon no właśnie to jest problem. Że mało osób wie. Tak samo mało osób wie że mrugające czerwone światło na przejeździe to zakaz wjazdu na przejazd. I tak możesz czekać grzecznie a za Tobą zwykle zaczynają trąbić. Tylko tutaj zawsze mnie zastanawia dlaczego po prostu nie montują zwykłych świateł. Efekt zasadniczo ten sam
1
@KaammiilM1206 internet explorer? :)
0
@gumaz Na takich przejazdach są naklejki z nr. telefonu i nr. skrzyżowania. Trzeba szybko dzwonić w takich sytuacjach. Przez 4 minuty spokojnie by zatrzymali ten pociąg. Ale niestety to nie jest powszechna wiedza :(
https://diecezja.pl/wp-content/uploads/2018/10/0540b6142e.jpg
0
@ranger3120 ale jest 31. Przynajmniej u ruskich ;)
https://wydarzenia.interia.pl/ukraina-rosja/news-kadyrow-kpi-z-zachodnich-sankcji-spelnienie-zadan-do-31-lute,nId,5861007
0
@Hosh nie wiem czy da się obrazić klauna z cyrku, więc to raczej nie będzie hicior ;)
1
@SeWo77 XD
Typie nie zrozumiałeś co napisałem i zamiast się dopytać to od razu rzucasz się atakować XD
Brak konsekwencji odnosi się do Valverde przecież. Nie trzeba być wybitnym geniuszem żeby dojść do tego wniosku. O tym że Suarez dostał długą karę pauzowania za kolejne gryzienie to wie każdy.
Ale nie. Po co myśleć? :D
0
@Fog_W_1899 Suarez gryzł rywali. To pewnie ten sam poziom zachowania. Tylko jeden gryzł a drugi wali z pięści w mordę. Szkoda tylko że bez konsekwencji.
0
@KicktheBall to LaRambla. Tutaj posty i użytkownicy znikają od tak bez powodu. I rowery ale to wiadomo czyja to sprawka
1
@Eklerek z innym silnikiem byśmy wygrali. Ale mamy kiepskie silniki. I Strolla...
0
@Roobo on używa zwrotów ogólnie przyjętych przez policję a nie mowy potocznej.
0
@wudzitsu raczej wygląda że facet pojechał nieodśnieżonym samochodem a ktoś to nagrał np. na kamerkę i udostępnił policji jak przyjechała.
Przecież on nawet wyraźnie mówi skąd i dokąd ten koleś jechał. To raczej sobie tego nie wymyślił tylko jest na to dowód.
0
@DrDNA jak przeczytasz to co napisałem to może zrozumiesz.
6
Coś z tego wynika? To czy ktoś macha ręką albo leży czy wstał nie ma przecież znaczenia - ważne jest to czy w tej sytuacji był faul a wiemy że był i że sędziowie i VAR postanowili wypaczyć wynik.
0
@gaucho104 stojący dużo dalej Mbappe przecież usłyszał. Więc jednak głuchy...
0
@Roobo Jak na mój gust to facet jeździł po alkoholu. Ktoś zadzwonił po policję a koleś zdążył wysiąść z auta zanim przyjechali. I jest zdziwiony ze ktoś mu zatrzymuje prawko? Bo jeżeli tak było to gdzie tutaj jest kompromitacja policji? To teraz wystarczy że ktoś łamiący prawo wysiądzie z auta i już jest niewinny?
3
@KicktheBall niepisana zasada mówi że linków do szamba na LR nie wstawiamy
1
@escarabajo to tylko pokazuje jak łatwo niektórzy tutaj dają się manipulować
0
Mam wrażenie że ktoś tutaj łże i to strasznie. Jeżeli faktycznie Vini jest wyzywany od małpy to reakcja stojącego tuż obok Camavingi albo świadczy o tym że jest on głuchy albo jest skrajnie głupi albo - co jest najbardziej prawdopodobne - że to co powiedział rywal nie było rasistowskie i zwyczajnie olał wyzwiska. Tym bardziej że chwilę wcześniej sam powstrzymywał prowokacje ze strony kolegi. I nagle co? Słyszy rasistowskie obelgi i udaje że nic takiego nie miało miejsca? Jakoś to się nie klei.
1
@escarabajo na flashscore jest opis że kartka za opóźnianie gry
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/ac-milan-8Sa8HInO/as-roma-zVqqL0ma/?mid=K4Nt7kwP
0
@marcin62 ale to był rzut wolny czy on wywala piłkę żeby grać na czas? Bo jak to pierwsze to kartka jest z kategorii mocno z tyłka a jak drugie to przecież zasłużona.
0
@Antimadridista_WR gdyby ta na bramce dostawała tyle kasy co faceci to by takich farfocli nie wpuszczała. Nie?