Azi

0

Szczur poderwał taka ładna dziewczynę? Ehhh te pieniądze sprawiają cuda

Azi

0

@Popitek12 na pewno nie po Maxa

Azi

0

Narobili smaku na dobry wynik miska a tutaj P14 i musi się poprawić mocno

Azi

0

@Eklerek jeszcze wyścig i wakacje

Azi

2

Hamilton nadal bida

Azi

0

Ale misiek się dobrze zaprezentował!

Pierwsza 3 w 0.008 O.O

Azi

0

@Eklerek najlepsi w uwalaniu McL jest Zak Brown Andrea Stell

Azi

2

@lajcior u mnie jest tradycja robienia losowania. Każdy kupuje jeden większy prezent osobie którą wylosuje i w tym roku nie wylosowałem żony, więc nic jej nie kupię :D

Jednie dzieciakom wszyscy kupują prezenty ale to wiadomo.

Azi

20

RealTV nie ogranicza się do dennych materiałów i teraz raporty robi? Będzie ciekawie i na pewno obiektywnie :D

Azi

8

@Fog_W_1899 to jest ta chwila kiedy polityka weszła Ci za mocno i zbyt głęboko.

Azi

2

@mientusek1407 argument? Kto by słuchał argumentów wariata?

Azi

1

@Tasde chciałeś napisać że strzeliłeś tylko jedną mniej niż on ;)

Azi

1

@lajcior z pierdla wyszedł i nie wie co robić? ;)

Azi

0

Azi

1

A tak ogólnie to strasznie mnie to bawi :D



@Kessie @Bykunn @michal26 @MichuZ44 @Eklerek @budel17 @RafiVeB

Azi

0

@mekston nie chciałbym żeby wygrał Max a w Oscara po prostu nie wierzę. Umarł mit jego niesamowitej odporności psychicznej a przecież Lando miał być już bez szans na tytuł. Z całej tej trójki najlepszym kierowcą jest niewątpliwe Max i ani Lando ani Oscar pewnie nigdy więcej tak blisko zwycięstwa nie będą. Dlatego najbliżej mi do zwycięstwa Norrisa - bez różnicy czy zajmie w wyścigu 1, 2 czy 3 miejsce.

Jednak są pewne ale. O ile o psychikę Lando jakoś szczególnie się nie martwię, bo jednak w drugiej części sezonu udowodnił, że zrobił w tej mierze jakieś postępy, to postawa zespołu jest wielką niewiadomą. To co Ci ludzie odwalają to jest jakaś parodia. I śmieszne jest w tym wszystkim tylko to, że McL mając najlepszy bolid powinien mieć od dawna mistrza i te wyścigi powinny być o nic. I tylko ich głupim pomysłom zawdzięczamy to, że na trze jest walka a nie piknik.

Azi

1

@Criss18Barca i tegoroczna nagroda darwina wędruje do niego

Azi

2

On w ogóle zdrowy był?

Azi

1

@PepGardiola zainwestuje w konto premium. Będziesz mógł ukrywać tematy oznaczone #polityka

Azi

3

@AlexDark00 czegoś nie rozumiem - przecież on chce zamykać Brauna a nie go wspierać.

Azi

1

@ProMILs zapowiada się ciekawa dyskusja tylko patrząc po tezie on raczej nie ogarnie logicznych argumentów :D

Azi

12

@JanuszKorwinMikke idealny nick pod teorie sprzedania połowy składu wliczając że praktycznie nie możemy robić transferów. Brzmi jak plan!

Azi

0

@Faro to jedyny poważny klub w stolicy tego specyficznego kraju. Więc gdyby kluby były traktowane równo to mieliby szansę ale skoro promuje się śmietankowych to szans na normalność nie ma niestety

Azi

0

@Eklerek wniosek - trzeba było się nie ładować w małżeństwo z taką babką. Dzieci szkoda ale kto wie - może z ojcem zostaną i wyjdą na ludzi

Azi

0

@Herato dlaczego smutne? Brzmi jak happy end

Azi

1

@lithotripter walić głową w ścianę też nie jest zakazane. I ma mniej więcej tyle samo sensu.

Azi

0

@suszini Koszulek Yamala sprzedało się ponad 2 mln a zysk dla klubu jest szacowany maksymalnie (a realnie pewnie połowę tego) na 10 mln euro. Więc z samych koszulek Lewy w Barcelonie nie zostanie

Azi

2

@vangoor to w sumie dość ciekawy przypadek wypadku przy pracy. W zasadzie to należy się odszkodowanie - pytanie czy ubezpieczyciel nie będzie próbował udowodnić, że ciąża to nie choroba i kasa się nie należy ;)

Azi

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?