Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczur poderwał taka ładna dziewczynę? Ehhh te pieniądze sprawiają cuda
0
@Popitek12 na pewno nie po Maxa
0
Narobili smaku na dobry wynik miska a tutaj P14 i musi się poprawić mocno
0
@Eklerek jeszcze wyścig i wakacje
2
Hamilton nadal bida
0
Ale misiek się dobrze zaprezentował!
Pierwsza 3 w 0.008 O.O
0
@Eklerek najlepsi w uwalaniu McL jest Zak Brown Andrea Stell
2
@lajcior u mnie jest tradycja robienia losowania. Każdy kupuje jeden większy prezent osobie którą wylosuje i w tym roku nie wylosowałem żony, więc nic jej nie kupię :D
Jednie dzieciakom wszyscy kupują prezenty ale to wiadomo.
20
RealTV nie ogranicza się do dennych materiałów i teraz raporty robi? Będzie ciekawie i na pewno obiektywnie :D
8
@Fog_W_1899 to jest ta chwila kiedy polityka weszła Ci za mocno i zbyt głęboko.
2
@mientusek1407 argument? Kto by słuchał argumentów wariata?
1
@Tasde chciałeś napisać że strzeliłeś tylko jedną mniej niż on ;)
1
@lajcior z pierdla wyszedł i nie wie co robić? ;)
0
@Chada
1
A tak ogólnie to strasznie mnie to bawi :D
@Kessie @Bykunn @michal26 @MichuZ44 @Eklerek @budel17 @RafiVeB
0
@mekston nie chciałbym żeby wygrał Max a w Oscara po prostu nie wierzę. Umarł mit jego niesamowitej odporności psychicznej a przecież Lando miał być już bez szans na tytuł. Z całej tej trójki najlepszym kierowcą jest niewątpliwe Max i ani Lando ani Oscar pewnie nigdy więcej tak blisko zwycięstwa nie będą. Dlatego najbliżej mi do zwycięstwa Norrisa - bez różnicy czy zajmie w wyścigu 1, 2 czy 3 miejsce.
Jednak są pewne ale. O ile o psychikę Lando jakoś szczególnie się nie martwię, bo jednak w drugiej części sezonu udowodnił, że zrobił w tej mierze jakieś postępy, to postawa zespołu jest wielką niewiadomą. To co Ci ludzie odwalają to jest jakaś parodia. I śmieszne jest w tym wszystkim tylko to, że McL mając najlepszy bolid powinien mieć od dawna mistrza i te wyścigi powinny być o nic. I tylko ich głupim pomysłom zawdzięczamy to, że na trze jest walka a nie piknik.
1
@Criss18Barca i tegoroczna nagroda darwina wędruje do niego
2
On w ogóle zdrowy był?
1
@PepGardiola zainwestuje w konto premium. Będziesz mógł ukrywać tematy oznaczone #polityka
3
@AlexDark00 czegoś nie rozumiem - przecież on chce zamykać Brauna a nie go wspierać.
1
@ProMILs zapowiada się ciekawa dyskusja tylko patrząc po tezie on raczej nie ogarnie logicznych argumentów :D
12
@JanuszKorwinMikke idealny nick pod teorie sprzedania połowy składu wliczając że praktycznie nie możemy robić transferów. Brzmi jak plan!
0
@Faro to jedyny poważny klub w stolicy tego specyficznego kraju. Więc gdyby kluby były traktowane równo to mieliby szansę ale skoro promuje się śmietankowych to szans na normalność nie ma niestety
0
@Eklerek wniosek - trzeba było się nie ładować w małżeństwo z taką babką. Dzieci szkoda ale kto wie - może z ojcem zostaną i wyjdą na ludzi
0
@Herato dlaczego smutne? Brzmi jak happy end
1
@lithotripter walić głową w ścianę też nie jest zakazane. I ma mniej więcej tyle samo sensu.
0
@suszini Koszulek Yamala sprzedało się ponad 2 mln a zysk dla klubu jest szacowany maksymalnie (a realnie pewnie połowę tego) na 10 mln euro. Więc z samych koszulek Lewy w Barcelonie nie zostanie
0
@VegetaPolska jest dziewczyna w sam raz dla Ciebie! ;)
https://www.rp.pl/przestepczosc/art9801281-usa-jedna-randka-i-500-sms-ow-dziennie-pozew-o-stalking
2
@vangoor to w sumie dość ciekawy przypadek wypadku przy pracy. W zasadzie to należy się odszkodowanie - pytanie czy ubezpieczyciel nie będzie próbował udowodnić, że ciąża to nie choroba i kasa się nie należy ;)
7
@Konradowskyy kto? @Kessie ?