Azi

0

@Rastafarnianin cyrk na kółkach - ludzie, którzy są bardzo daleko od bycia wzorem czy ideałem pchają się masowo do oceniania innych. Jakie to jest żałosne to chyba nie trzeba dodawać :D

Azi

1

Cancelo za wyjątkiem jednego dośrodkowania dziś totalnie nieograny

Azi

0

@Roobo nie rozumiem dlaczego mecze w LL sędziują kibole realu

Azi

11

Zakładając że wybrali dobrą stopklatke czego nie da się stwierdzić po tym rzucie.

Azi

22

Ja rozumiem że anulują nam bramkę bo Olmo trafił w Kubo ale dlaczego w identycznej sytuacji przy bramce RSSS nie wrócili do faulu na Olmo? Wybitnie pokazane są tutaj podwójne standardy sędziowania.

O tej linii spalonego nie będę się wypowiadał bo bez stopklatki nie wiemy który moment sprawdzał VAR. Ale znając życie to nie zrobili tego dobrze

Azi

3

Ciekawe jaka stopklatke wybrali do tego spalonego skoro na ujęciu nie ma Kounde

Azi

2

@Foton kolejny dowód na to że wolność słowa to dla niektórych przyzwolenie na pokazywaniem swojej głupoty.

Azi

7

Bądźmy szczerzy - żadnemu innemu zespołowi w LL takich karnych z dupy nie dyktują. Ten karny utrzymał się wyłącznie dlatego że to real. Tutaj nie ma sensu żadne tłumaczenie. Równie dobrze można się tłumaczyć dlaczego sędziowie promują real. Tak jest i nic się w tej kwestii nie zmieni.

Azi

0

@robsesh brzmi jak plan. Sprytny

Azi

0

@Zelazny_Mike i coś co złapiesz przy okazji tego bara bara to już gratis dostaniesz ;)

Azi

1

@Messibestplayerintheworld sezon jak każdy inny. Zabawne jest tylko to że oni przy tym nas próbują oskarżać o kupowanie męczy. Ale cóż - na głupotę nie ma lekarstwa

Azi

3

@Kapitan hawk mondże gada! Polać mu coca-coli!

Azi

6

@Pedri16Future a według hala dzieci skoro sędzia podyktował karnego to znaczy że karny był. Ot "logika" madrycka :D

Azi

2

@Trojanek23 nikt ale bardziej ja.

"państwo odlicza sobie samemu od podatku? Wtf"
Widzisz chłopie tutaj jest problem. Nie rozumiesz i zamiast się doedukować to myślisz że jesteś chytry i zadasz pytanie na LaBambie. Ale prawda jest taka, że to co napisał @Conradxc jest 100% prawdą i jest to zaledwie jeden z kilku powodów dla których takie akcje są opłacalne. Zakładam jednak że nie ma sensu ich wymieniać bo każdy skomentujesz w podobnym stylu. Jałowa dyskusja, więc lepiej skończyć po 1 poście jak napisałem wyżej.

Azi

1

@Trojanek23 ma sens. Temat można zamknąć

Azi

0

Tłumaczenia kierowcy TIRa, który nie odśnieżył naczepy i lód spadł na auto jadące za nim: nie ma warunków do odśnieżania/ nie mogę pracować na wysokości i etc.

Normalnie tłumaczenie typu tępego rowerzysty, który blokuje jezdnię mając obok drogę rowerową, bo "jego rower nie jest przystosowany do jazdy po drodze rowerowej".

To masz pecha. A skoro Ciebie nie obchodzi to, że utrudniasz życie innym (a w przypadku spadającego lodu - niszczysz czyjeś auto) to dlaczego ludzi ma obchodzić, że nie ma warunków do odśnieżenia? Zróbcie se warunki. Twój problem.

Azi

0

Ale typ bredzi. Nieźle się zaczyna - mega wtopa i gadanie głupot na konferencji :)

Azi

10

Ależ ambicje pokazali. Fajna ekipa. Oby awansowali. Dobry meczyk na wieczór

Azi

0

A już chciałem napisać że mecz bez wylewu w obronie ;)

Azi

15

Takie drużyny to chcemy w LL. A nie jakieś Getafe

Azi

1

@Messiah10 Szczęsny wejdzie?

Azi

8

Z Gejem w szatni to strach się schylić po mydło w czasie prysznicu po meczu ;)

Azi

4

Ależ Pedri zgasił ta piłkę!

Azi

1

@Hindus słyszysz że to idealny piłkarz pod real przecież

Azi

0

Widzę że typ prezentuje zagranie w stylu dupków z realu

Azi

0

No i się nie obronili. Nikt tego nie przewidział. Nikt ;)

Azi

1

Trzeba im przyznać że świetnie się bronią i grają naprawdę ofiarnie

Azi

0

Szkoda że Bernal bo dobrze się go ogląda i zasłużył na minuty

Azi

3

Ten sam liniowy nie zauważył w pierwszej połowie typa który był z 10 metrów na spalonym to teraz zobaczył spalonego którego nie było. Nie wiem czy oni są stronniczy czy po prostu tak żenująco słabi

Azi

1

Gdzie on tego spalonego widział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?