Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z całą pewnością Malcom długo poczeka na kolejne sznase
1
Ja nie oceniam składu. Patrzę na same podstawy piłkarskie. My gramy piłką ale paradoksalnie ważniejsze jest to co robisz gdy jej nie masz. Malcom nie robi nic. Strasznie mnie to smuci ale wyjaśnia to czemu Valverde nie bierze go nawet na ławkę. To byłby świetny zawodkik do drużyny grającej z kontry.
1
Cuenca za tych dwóch bo jest lewonożny. Ale 3 stoperem na dziś będzie Chumi
0
Tak.
0
Możliwe ale nie daję żadnej podstawy aby dawać mu jakiekolwiek kolejne szanse :(
0
O czym Ty piszesz? Zobacz co robi Malcom w momencie przechwycenia piłki przez rywali. Albo gdzie jest kiedy wznawiają od bramki. To jest jakaś parodia gry bez piłki. On żyje tylko wtedy, gdy ma piłkę albo rywal trzyma ją na tyle długo, że zdąży do niego dobiec. Dramat a nie piłkarz do Barcelony :(
0
Też tak uważam. Alena ładnie gra. Chumi dość pewny. Cuenca ma trochę trudniej ale daje radę. Miranda trochę za nerwowy i za bardzo chce grać bezpośrednie podania.
1
Chyba nie może wejść. 4 zawodników z rezerw na boisku.
0
Że będzie umiał grać bez piłki albo przynajmniej krył najbliższego rywala?
Jeżeli to za dużo dla zawodnika bez ogrania to ja dziękuje...
0
Obrona nie wygląda źle.
0
Żywy dowód na to że zmarnowaliśmy $. Oby udało się trochę odzyskać. Ten facet stoi między zawodnikami rywali i patrzy jak sobie podają piłkę. Jednym słowem: nieporozumienie.
0
Malcom to nieporozumienie. Nie wiem czy tak się spina czy on nie umie grać bez piłki?
0
Alena dobra zmiana. Denis robi czarną robotę. Dembele chciałby z kimś pograć ale nie ma z kim. Malcom bez piłki - szkoda przeklinać.
4
Ktoś pisał że Malcom podaje lepiej niż Dembele? :D
0
Bo bez jaj! Malcom chyba nigdy nie słyszał o czymś takim takim jak krycie...
0
Tak było - słownik w tel ;)
0
Vidal na pivocie.. Koniec świata!
0
Wygląda bez piłki jak totalny amator. To jest przerażające wręcz
0
Kogo kryje Malcom kiedy oni zaczynają od bramki? Bo już któryś raz stoi totalnie bezsensu pod polem karnym...
0
Każdemu przecież może się zdarzyć ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tyle że chyba w styczniu dopiero
0
Nie ma sprawy! Nie zapomnij pomóc kolejnej osobie :)
1
Miałem ten sam problem. Usuń ciasteczka
0
Ma numer 26 więc raczej nie. Ktoś przed sezonem mówił że to z uwagi na to, żeby wrócił do formy po kontuzji grajac w rezerwach. Choć w klubie traktowany jest jak zawodnik pierwszej drużyny. Ale ważne jest chyba to jak jest zgłoszony.
0
Możliwe. Książki czytałem kilka razy ale na wyrywki nie znam. Dorobiłbym mu jednak tą bliznę bo nie wygląda za groźnie.
0
Zaraz! On powinien mieć szramę z lewej strony! Czy to ja ślepy jestem?
0
Pacjencja kolego. Pacjencja i wyrozumiałość :)
0
Od 1997. Trochę lat minęło ;)
Valverde bardzo rozsądnie prowadzi tą drużynę. A jak masz potrzebę narzekania - narzekaj. Już nie będę przeszkadzał :)
0
Lepszy niż Żebrowski. Ale i tak wygląda słabo - zastrzegam że to tylko moje zdanie ;)