Azi

0

Bo nie jest jeszcze gotowy do gry opartej na posiadaniu piłki? Za dużo nawyków do prób szybkiego budowania akcji, nawet jeżeli ma to znikome szanse powodzenia? Tak czasem jeszcze robi Semedo - przykład z meczu z Realem masz opisany przeze mnie tutaj:
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6786995.html

Przy okazji masz podany też przykład jak wygląda dla nas wzorowa akcja. Zero bezsensownego pchania piłki do przodu. Cierpliwe przenoszenie gry aż w końcu rywal zrobi odrobinę wolnej przestrzeni, gdzie można uderzyć. To jest nasz styl i coś czego Malcom nie grał we Francji ani w Brazylii. Myślisz że łatwo wejść do takiego zespołu i grać w ten sposób? Zobacz jak poruszają się poszczególni zawodnicy. Szczególnie Rafa i Cou.

Azi

1

Nie bardzo rozumiem co chcesz mi przekazać i po co mam ich porównywać.

Azi

1

Dużo tutaj tępego hejtu. Dembele potrzebuje czasu. Na pewno jest coś na rzeczy w jego - szeroko rozumianym - "złym prowadzeniu się". Ale to jeszcze dzieciak. Musi się ogarnąć i wierzę że tak będzie bo wzorce w klubie ma doskonałe. Wierzę że będzie ważnym zawodnikiem dla nas przez długie, długie lata :)

Azi

0

Nie sądzę aby Malcom był sprowadzony wbrew Valverde. To mija się z celem.


Śmieszne są też wszystkie komentarze zarzucające Valverde nie wprowadzanie młodzieży. Jakby prowadził jakiś średni klubik, który opiera się na zarobku z transferów a nie na liczbie zdobytych pucharów. Dość oczywiste jest, że jak masz wygrać wszystko to dajesz jak najwięcej szans młodzieży, żeby się ogrywała. Bo tak. O!

Azi

0

To nie do mnie. Nie jestem hejterem Dembele ;)

Azi

1

https://www.transfermarkt.pl/denis-suarez/leistungsdatenverein/spieler/165007
Sprawdź zanim znowu coś głupiego napiszesz... Prawie 100 spotkań w Sevilli i Villarreal w tym 24 w rozgrywkach pucharowych.

"Jedna wielka kpina, co się wyprawia z tym chłopakiem i taka jest prawda."
Z logiką takich argumentów nie sposób dyskutować ;)

Azi

0

Akurat w pierwszej połowie wywiązywał się nieźle ze swoich zadań, gdzie wyraźnie miał wspierać rozegranie. Kryzys przyszedł koło 60 minuty gdzie zaliczył 3 straty, w tym jedną tuż przed polem karnym i szybko został zmieniony.
Ogólnie masz rację - Rafa jest za słaby aby być ważnym zawodnikiem Barcelony. Byłby dobrym zmiennikiem ale zwyczajnie szkoda mi go do takiej roli.

Azi

2

Bo Rafa dużo bardziej pasuje do naszego stylu i daje dużo większą gwarancję utrzymania się przy piłce niż nieograny w tym stylu chłopak z Bordeaux?

Azi

0

Albo na lewej obronie

Azi

0

Kiedy się pokazał z tej bardzo dobrej strony?
Arthur wcale nie był w podobnej sytuacji i nie wywalczył sobie pierwszej jedenastki.

Twoje rozumowanie jest skrajnie głupie...

Azi

0

No i dostanie. Dzisiaj :)

Azi

1

To zespół który świetnie stawia autobus, więc raczej bym się nie spodziewał. Ale nie mam nic przeciwko :)

Azi

2

Nie poradził sobie chłopak wyszkolony w klubie, znający styl i ograny w klubach lepszych niż Bordeaux.

A tutaj panuje dziwne przekonanie że przyjdzie Malcom, który nigdy nawet nie grał w piłkę opierającą się na posiadaniu i z miejsca wygryzie kogokolwiek ze składu. Na jakiej podstawie? Jego gra do tej pory to schemat: dostać piłkę - jak najszybciej i najkrótszą drogą dostać się w miejsce gdzie można oddać strzał. Powtórzyć dziesiąt razy.
On potrzebuje czasu na nauczenie się, że w Barcelonie tak się nie gra. Semedo uczy się tego już 2 sezon i nadal popełnia stare błędy. A jeżeli taka piłka nie leży Malcomowi to nikt go tutaj na siłę trzymać nie będzie. Ale to będzie jego strata.

Azi

6

Pisaniem książek to Ty na życie nie zarobisz :D

Azi

4

To byłoby logiczne podejście. Nie popularne tutaj ;)

Azi

3

Denis również. Posadziłby czasem Cou na trybunach i dał zagrać Denisowi! Skąd wie że nie jest w mega formie skoro nie wszedł nawet na minutę?!

Azi

0

1. Gdybanie o Romie i miejscu w 11. Zresztą nikt go nie zmuszał do przejścia do nas. To nie jest argument.
2. Arthur jakoś dał radę wywalczyć pierwszy skład. A miał trudniej bo nawet nie grał w europie wcześniej a piłka w Brazylii diametralnie różni się od europejskiej.
3. Chcesz grać? Pokaż że zasługujesz na szansę.

Azi

1

Co to jest za podejście? Chcesz grać to pokaż że jesteś lepszą opcją od tego co występuje częściej. Jeżeli nie jesteś to albo się z tym pogodzisz i będziesz cierpliwie czekał na szansę albo odejdziesz. Tylko że z łatką tego, który nie poradził sobie w Barcelonie. Proste.

Azi

0

"ni kaDy się nim teraz jara bo manicie w El Clasico"
Leć razem z nim! Pa pa! :)

Azi

1

Zapewne nie chodzi o to, że zarówno Munir jak i Rafa są lepiej przygotowani do grania w naszym stylu. Należy szukać innych "wyjaśnień".

Azi

0

Fakt. Przeczytałem 2. Wstałem dopiero :D

Azi

0

Do usunięcia.

Azi

0

Gdyby wiedział jak to się skończy to by przebolał bramkę :D

Azi

0

Mam psychofana który analizuje wszystkie moje wypowiedzi? :)

Azi

1

Ten pan pewnie ma 12 lat i miał na myśli frugo ;)

Azi

0

Max 4 zawodników Barcy B na boisku. Trzeba wybrać: Chumi, Cuenca, Miranda, Riqui i wydaje mi się ze tak jest liczony też Alen (dostał numer 26) ale nie mam 100% pewności. Jedno miejsce powinno zostać zablokowane na ewentualne wejście rezerwowego GK bo inaczej trzeba by było robić dwie zmiany w przypadku kontuzji.

Azi

2

Pep nie chciał żeby Xavi wychodził na tej pozycji a Ty stawiasz tam Arthura? :)

Azi

0

Z wypowiedzi Vavlerde wnioskuję że zacznie jednak Lenglet. Są 4 miejsca z Barcy B, więc zakładam że Alenia zacznie a wejdzie Riqui (albo odwrotnie). Jedno miejsce powinno być zostawione na ewentualne wprowadzenie GK.

Azi

1

Nie jest to prawda. Jest też sporo zapytań o linki do różnych wersji transmisji meczu z Realem.

Azi

1

Trochę w temacie - odcinek Historii bez cenzury o Einsteinie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?