BIGCULES
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Arsenal, wierzę w ciebie!!!
A kysz! Od Barcelony :D
0
@tbas i całe szczęście że do nas nie trafi, takich placków tu nie potrzeba:D
0
@MessiForeverTheBest a dlaczego nie może?
Nie jest radykałem żadnym i żyje sobie z wiarą alw bez zrycia łba. W Polsce katolicy np nie jedzą mięsa w pierwszy piątek miesiąca, albo obchodzą święta itp
To znaczy że mają tylko bzykać się na misjonarza i najlepiej nie pokazywać kolan i łokci odkrytych? Xd
1
@Sienkiewko to nie była flaga polski. Fake to był XD
0
Naraaaaa, słaby bardzo. Ale do takiego Lecha, by się nadał, tym bardziej że będą walczyć o LM hehe
1
@Verore wiesz, może i bym nie zrobił kariery w skautingu ale,jednak napadziora rozlicza się z liczb. Wiem że jak oceniać zawdonika to za całokształt. Mam nadzieję że chłopak da nam dużo radości i szybko zmienię słabą opinię o nim.
0
@FiscaelBarca to jest oczywiste. Ale w przypadku, wiadomo byłoby za co się te 170mln płaci. A w tym przypadku to,narazie nie rozumiem, dlaczego się płaci 70mln za Gordona. Ale mam nadzieję że szybko mnie przekona swoją grą. Na MŚ sobie go pooglądam, jeśli będzie grać.
8
Ogólnie to na plus, szybkie załatwienie transferu ale w ogóle nie czuję typa. A mało tego ta cena XD
Jakby to był Olise to bym zrozumiał hehe
No cóż, można tylko napisać jedno FLICK,ufam tobie!
1
@Verore a po czym oceniać napadziora?
Bo przebiegniętych kilometrach, czy po robieniu szumu na boisku? XD
0
Jakiś tam dziennikarz, wytypował dobrze, ostatnich trzech mistrzów świata. Teraz napisał że stawia na Holandię że wygrają, nooo chyba nie XD
0
Mam nadzieję że to żart. Fajnie byłoby mieć następnego polaka w Barcy ale,on jest słabszy niż taki np Araujo w swoim najgorszym okresie.
15
Gdzie jest kur...Mońka! :X
Młody najlepszym obrońcą ligi w sezonie a mało tego, nawet na świecie zauważyli że chłopak jest ponadprzeciętnie!
Został wybrany w piątce najbardziej obiecujących młodych talentów. Ale nasi eksperci polscy, wiedzą lepiej XD
3
Pięknie zaorana :D
Jest wycie, znakomicie!
4
Pajor całe lata jest niedoceniana na skalę jej talentu i jakie liczby robi
0
Komentarz usunięty
0
Nie wiem co gorsze, alvarez czy ten placek XD
3
Nie nie nie,zostań gdzie jesteś!
2
Śmieciowe prześcieradła wszystkie mają tam sprane czachy całkowicie tą ich propagandą.....
Szkoda że ta piz...a nie zostaje. On jest gotowy na nowe wyzwania hahaha
Chyba lzs moszcanka, zj...b genetyczny.
1
Co za różnica, i tak nic nie osiągną na tym turnieju
0
Nie nie i jeszcze raz nie,dla tego placka!
3
Dzięki za wszystko co zrobiłeś dla Barcy!
Na pewno zapisałeś się w historii Barcy I nie jeden raz będziesz wspominany.
Wszystkiego dobrego w dalszej karierze! Viscs El Barca!
0
@RanDiFCB podaj mi budżet na takiego lewego a ja ci podam przykładowe nazwiska. Nikt z nas nie wie ile mogą wydać i ile chcą wydać. A na pewno wolałbym takiego Virgila niż takiego placka jak Abde. Tym bardziej że Abde jest wyceniany dwa razy więcej niż Virgil XD
0
Niech mnie kur... Nie osłabiają!
Chyba muszę złożyć tam podanie na skauta bo, widzę że tam same placki pracują na tym stanowisku....
3
@papikkuchta ale bzdury XD
2
Te gamonie z madrytu to wszyscy mają jakieś ubytki w czasce. Wczoraj poza jedną decyzją, według mnie nie było większych niesprawiedliwości. A poza tym, gdyby sędziowie nie sedziowali wcześniej na niekorzyść Barcy to,kotletiko nawet nie powąchali by półfinału.
Według mnie, następne lata długie lata, nie zobaczą półfinału. Chyba że pójdą po rozum i zwolnią tego nabuzowanego słabego trenera. Tyle lat a on wielki uj zdobył. A ci płacą mu najwięcej na świecie jako trenerowi.....
Ale ich biznes ,niech dalej go trzymają to nigdy nic nie osiągną.
0
@RoberDzik dokładnie,teraz ceny są chore na Barcę i ogólnie w Hiszpanii, porównując inne kraje. W takich Włoszech, czy Niemczech to idziesz na mecz z najwyżej półki, za 30-50 euro. No ale niestety jak widać, ludzie płacą i stadion się wyprzedaje, więc nic się nie zmieni z cenami.
0
Przy takich chorych cenach biletów to,nie dziwię się że będzie przynosić tyle milionów zysków. Ale myślę że pierwsze może dwa sezony będą często komplety albo prawie komplety, a później spadnie frekwencja. Zobaczymy, mam nadzieję że będzie piękny stadion i widok wystarczający z 3 poziomu trybun.
6
Ci sędziowie to żenada totalna....
Jak tutaj był spalony to nikt nie wie ale oni wiedzą XD
6
@ikar34 najgorsze jest to,że on raczej nie żartował i tak myśli na poważnie. Niestety, foliowe czapeczki są wszędzie XD
2
@Cataloniec94 na pewno, ale za to tobie to coś w czaszce, nie za bardzo XD