13

Widzę że wielu uważa Albanie za leszczy ale,się nie zdziwcie w marcu XD
Mam nadzieję że nasi dadzą radę ale ,ani mecz z Albanią,ani z Ukrainą czy Szwecją, ie będą łatwe.

0

@4Fabregas4 mega farta?
To chyba oglądasz piłkę reprezentacyjną od wczoraj, jeśli uważasz że Albani i Ukraina to fart w losowaniu XD

0

A dla mnie są super. A nie jakieś, łososiowe, zielone czy kit wie jakie jeszcze...

0

Jedynie Haland ale jest zapewne nie do wyciągnięcia.

0

@rumilas otóż to,podpisuję się pod każdym słowem. Ale wielu tego nie zrozumie nigdy.

0

@michal1899 kogo nazywasz ,,półamatorami"?
Każdy zespół w lidze to,zawodowi piłkarze, to nie San Marino XD

4

@Lionel_Messi10 w czasie gdy prezydentem będzie Laporta to,raczej marne szanse żeby Messi przyszedł. Ze względu na ich słabe relacje. Ale miejmy nadzieję że uda się jeszcze zobaczyć Messiego grającego dla Barcy

0

Powinien grać zamiast Casado. Przynajmniej parę meczy i zobaczyć czy wrócił na swój poziom. Jeśli tak to,Casado nie ma polotu do Bernala

10

,,Real Madryt jest klubem z klasą, z kulturą i zawodnicy, którzy tu grają muszą to reprezentować”.
Hahaha co za łeb XD
To jak taki ramos,pepe,guti,casemiro i wielu innych z tego śmiesznego klubiku, reprezentowali to,o czym powiedział Chilijczyk to,chyba mówimy o innym realu XD

1

W męskiej jest belingam i nie ma Raphy hahaha
I w kobiecej nie ma Pajor, żenada...

0

Tak,a dziennikarz byli prześcieradłem i mogą potwierdzić że przespał się z inną w Mediolanie XD
Co za kur..hłam.
Na miejscu młodego to bym za te artykuły, wytaczał im sprawy.
A poza tym, zostawcie hieny dziennikarskie już młodego w spokoju.

1

@korn234 kibic sezonowy wykończył mózg XD

0

Nie ma to jak opierać drużynę na 18 -latku XD
Wszyscy się spinają jak to chłopak źle się prowadzi i że juz go trzeba sprzedać bo nic z niego nie będzie XD
Że tatuś zły, że dziewczyny zawracają głowę i imprezy z Neymarem XD
Może w końcu otworzycie oczy że Messi był jeden i nigdy nie będzie juz takiego gościa. A nie porównywanie każdego lepszego do Messiego i nakładanie presji i pompowanie balonika. Młody jest bardzo dobrym zawodnikiem i wiem że to jeszcze nie raz pokaże. Ale myślenie że 18-latek to jest Messi który wygra sam mecz to,ładne odklejenie...
A co do prowokowania srealu i ich zlasowanych białych mózgów to,jestem jak najbardziej za. Niech im jedzie ile się da. Upokorzył ich nie raz i nie raz jeszcze to zrobi, jestem tego pewien. Tak samo że Baeca jeśli będzie miała na ławce trenera i wszystkich zdrowych to po tak grającym realu, zostanie w rewanżu tylko jedna wielka kupa. Vamos Barca i oceniajcie całą drużynę i ich grę a nie wymagajcie wygrania meczu przez jednego małolata.

0

@KaczorDonald dla ciebie mogą być tylko przeciwnikami, dla mnie byli są i zawsze będą prześcieradłami i wrogimi zyebami ze stolicy.

12

Ogólnie to powinno się wyłączać komentarze na parę godzin po meczach a tym bardziej takich. Bo 90% ma zlasowany mózg przez emocje i wypisuje odklejone rzeczy od rzeczywistości. Powinni ochłonąć i dopiero pisać komentarze.
Płacz i wyzywanie na wszystkich jakby mistrzostwo świata przegrali XD
10 kolejka, osłabiona Barca przez kontuzje i zawodników po kontuzjach bez optymalnej formy. Bez trenera na ławce, na boisku wroga i przegrana ze zyebami z madrytu pierwszy raz od 6 meczy. I to tylko 2:1. 5pkt tylko przewagi które stracą jeszcze pięć razy w ciągu sezonu. Więc skończcie ten płacz. I przestańcie wyzywać piłkarzy a przede wszystkim młodego. Bo jak napierdziela bramki to jest bogiem. A nie strzelił dzisiaj i już od najgorszych wyzywany....Weźcie na wstrzymanie. Kibicem się jest a nie bywa! Vamos Barca!

2

No i super. Dużo lepiej niż jakieś emitaty itp
Tylko ciekawi mnie ile tak naprawdę wyciągnął za każdy rok kontraktu za wszystko. Czyli nazwa stadionu jeszcze. Bo z tego co piszą to 75mln za nazwę na koszulkach. Myślę że ponad 100mln powinno się zakręcić.

1

@turhiay dlatego odrzucili 63mln od Chelsea ,żeby puścić go za 50mln rok później, acha XD
Poza tym, przestańcie marzyć o Yldizie, Alvarezie czy Halandzie, skąd na to kasę Barca by miała wziąć?

0

Desire Doue. Nie ma innej opcji.

1

Pietuszewski nie Pietruszewski ,nie ładnie nie znać swoich XD

3

Masakra jaka dziecinada w większości komentarzy XD
Ale co się dziwić jak, średnia wiekowa na tej stronie w ostatnich latach, drastycznie spadła. Czyli zapisali się, sami inżynierzy, lekarze, stratedzy i kierownicy którzy, do zrobienia jajecznicy, potrzebują zobaczyć przepis i sposób przygotowania na yt XD
I będą pisać jakie to partactwo i żenada że Barca, jeszcze nie wróciła na camp nou. A budowę to widzieli jedynie w bajce ,bob budowniczy haha
A tak na poważnie to,bardzo dobra decyzja że nie wracają po 1A. Kasa za bilety się liczy a za 27tys miejsc to,za mało żeby wracać. Do tego, bezpieczeństwo najważniejsze a to będzie gigant który wolę żeby się przeciągał z terminem otwarcia ale,był ładny i bezpieczny.

5

Od wielu lat powinien być zatrzymywany czas w futbolu. Skończyłoby się turlanie po boisku przy faulach,przedłużanie przez bramkarzy i problem z liczeniem minut przez sędziów...Ile można kur...czekać. Tak samo na goaline XD

0

@derus człowieku, umiesz czytać ze zrozumieniem?
Napisałem gdzieś że tak będzie na pewno?
To są tylko moje przeczucia i przemyślenia a nie gwarancja że tak będzie.
A o wczorajszym meczu nie pisałem że ich zjemy, i właśnie miałem odwrotne przeczucie,że przegramy i dlatego bukmacher wypłacił kaskę,która trochę zakleiła ranę po przegranej. A co do numerów lotka to mam tylko eurojackpota numery ale, ci ich nie podam bo to ja wygram:)

1

A ja mam dobre przeczucie odnośnie LM. Czuję że spotkamy się z psg w półfinale i ich zjemy.
A co do meczu to za dużo rotacji stosuje Flick. Co mecz inny skład i ład. Mam nadzieję że to wypadek przy pracy i że wie co robi i pójdzie tylko coraz lepiej teraz.

0

Według mnie karny bez gadania. Garcia pierwszy kopie piłkę i później dostaje kopa w nogę po czym nie jest wstanie kontynuować akcji.
A pomijając tą sytuację to druga połowa dla psg bo nas nie było co dla mnie jest mega zdziwieniem że tak siedliśmy

0

@CPuyol czytaj ze zrozumieniem. Hamas to nie ustawka ale,jeśli wierzysz że, żołnierze hamasu, wzięli sobie parę paralotni i zaatakowali Izrael to,chyba nie ja tu tworzę teorie spiskowe XD
W garści =kasa a wiesz gdzie żydzi mają kasę, złoto itd?
Usa,,pomaga" im w ludobójstwie zapewne bo tak lubią ;D

14

@CPuyol człowieku, piszesz żeby nie patrzeć na to ,zero jedynkowo a,jesteś pewny że to,Hamas zaatakował na paralotniach Izrael XD
Tak ci tv powiedziała i w to uwierzyłeś....
A pomyślałeś kiedyś że to, była ustawka Izraela żeby mieć pretekst do anektowania gazy?
A pomyślałeś o tym że, Izrael to sztuczne państwo chronione na każdym kroku przez potęgi bo,trzymają wszystkich w garści?
Żydzi prześladowani całe wieki haha Co za bzdury...
Nie jestem za muslimami ale,w tym konflikcie wiadomo kto jest ludobójcą cywilów i dzieci, więc przestań farmazonić.

2

To jest jakieś nieporozumienie ile my kontuzji na początku sezonu łapiemy,masakra jakaś. Ale nie poddamy się i idziemy po same zwycięstwa! Visca El Barca!

2

@fmX Vitinha bardziej zasłużył na balona niż dembele. Śmiechu warte jest że mapet jest wyżej niż Pedri i Lewy. Co on zdobył, najlepszego strzelca LL?
Ale od dawna wiadomo że ta nagroda to kabaret. Lewy powinien mieć już dwa balony.

0

@Mazi trzymają się ciebie żarty widzę. Jak to jest obiektywizm to,ja jestem chyba z innej planety :X

1

@Limaker niby dobry ale przy straconej bramce to on odpuścił wślizg który prawdopodobnie by zablokował dośrodkowanie. Więc raczej nie był taki świetny występ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?